Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

UWAGA! REKRUTACJA DO KLANU ZAMKNIĘTA!

Należymy do międzynarodowego sojuszu "ECLIPSE"

 

Promo CKY by Dreed

tGNAJ9f.png?1

 

Cztery cienie przemykały ponurymi, zatęchłymi od rdzy korytarzami statku Grineer. Szybkie, miarowe kroki w półmroku tworzonym przez światło odległych gwiazd wpadające oknami, sprawiały wrażenie jakoby przedzierała się przezeń tylko jedna osoba. Nieznajomi byli szybcy, zdeterminowani. Pomimo ogromu pomieszczeń, szybko odnaleźli cel swojej podróży. Dwaj wartownicy stojący przy grubych stalowych drzwiach nie zdążyli nawet wymienić ze sobą zdziwionych spojrzeń, kiedy zimna stal zatopiła się w ich klatkach piersiowych. Na nic zdały się także drzwi rozpadając się pod silnym uderzeniem największego z czwórki przybyszy jak domek z kart. Wydawało by się, że to koniec, przed nimi w całej swojej okazałości znajdował się utrzymywany w powietrzu przez niewiadomą siłę nieznany artefakt,obracający się wokół własnej osi jak ziemia, stracona wiele lat temu, niemal że zapomniana ostoja ludzkości. W długim korytarzu z którego przyszli echem zaczynały rozbrzmiewać pospieszne kroki zaalarmowanych już żołnierzy, jednak było już za późno, wielka wyrwa w ścianie z łoskotem zaczęła wysysać całe powietrze w czarną otchłań. Czterech nieznajomych rzuciło się w nią razem z artefaktem aby zostać złapanym przez okręt transportowy, który po chwili z zawrotną prędkością ruszył w stronę pobliskiego pasu asteroid szukając schronienia. W świetle żarzących się dopalaczy można było dostrzec jedynie trzy litery znajdujące się na kadłubie. CKY...

 

 

 

 

 

Prezentacja DOJO:

 

8lKYiDF.png

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a zasileniem naszych szeregów to:
 

 

WYMAGAMY:

 

  • poprawnie skonfigurowanego zestawu do rozmów głosowych
  • poprawnie skonfigurowanego programu Team Speak 3
  • wieku +18 lat (możliwy wyjątek od reguły)
  • kultury osobistej
  • samodyscypliny

 

 

OFERUJEMY:

 

  • konkursy z nagrodami w postaci oryginalnych gier wideo, licencji do płatnych programów i wiele innych
  • wsparcie merytoryczne zarówno dla nowych jak i bardziej zaawansowanych graczy
  • serwer Team Speak 3
  • miłą atmosferę
  • ekipę do gry
  • koszulki
  • czapki
  • zloty

 

Poniżej schemat dalszego postępowania dla osób zdecydowanych by do nas dołączyć:

 

 

1. Odwiedź nasz serwer Team Speak 3:

 

Adres serwera: 178.217.189.69
Wchodząc ustaw dokładny nick z gry, w którą chcesz z nami grać

 

WAŻNE! Prosimy o używanie DOKŁADNYCH nicków z gry ponieważ ułatwi nam to współpracę oraz identyfikację z nowymi osobami.

 

 

2. Poznaj nas i daj się poznać.

 

Okazją do tego będzie wspólna gra i rozmowa na serwerze Team Speak 3, podczas których sam zdecydujesz czy nasza społeczność Tobie odpowiada.

 

WAŻNE! Podstawą rozpatrzenia Twojej kandydatury jest spełnienie wymogów, o których mowa w pkt 1, 2.

 

PmiMcBj.jpg


 

Edited by MaSuTaRo
Link to comment
Share on other sites

Z czystej ciekawości. Bo to bardzo niestandardowe (albo się jeszcze z tym nie spotkałem...), czemu nalegacie żeby podawać swoje imię na TSie?

"ułatwi nam współpracę oraz identyfikację z nowy osobami." Proszę czytać ze zrozumieniem :).

Link to comment
Share on other sites

gdyż z takiej zasady korzystają też właściciele TSa poza tym ciężko wołać na TSie kogoś o nicky "Gównożerka" albo inne śmieszne, mniej śmieszne, wulgarne, czy niedowypowiedzenia nicki.

Jeśli ktoś wstydzi się własnego imienia.. cóż.. trudno.

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Masu, co do czytania - argument żaden. To czy sie zwracasz do kogoś per "Wojtek" czy "Masu" żadna różnica. No chyba, że macie kilka osób, które graja pod nickiem Masutaro.

Dreed, dziękuję za zaspokojenie ciekawości :)

Link to comment
Share on other sites

Masu, co do czytania - argument żaden. To czy sie zwracasz do kogoś per "Wojtek" czy "Masu" żadna różnica. No chyba, że macie kilka osób, które graja pod nickiem Masutaro.

Dreed, dziękuję za zaspokojenie ciekawości :)

Różnica jest choćby w pisowni czy wymowie. Po imieniu jest oficjalnie z wyrazem szacunku dla gracza bez względu np w jakim jest wieku itp itd. Nie wiem do czego zmierzasz, ale " z igły kombajn" robisz, a jak chcesz porozmawiać to zapraszam na TS, a nie niczym dzieci przez sms komentarzami na forum.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem skąd taka agresywna odpowiedz. Powtórze - nigdy sie z tym nie spotkałem, więc, z czystej ciekawości, grzecznie sie spytałem. Tyle. Do niczego nie zmierzam. Rozmawiać również nie chce, nie pisałem że chciałbym dołączyc, niemniej dziękuję za zaproszenie :)

Miłej gry! (chcociaż dzisiaj przez te problemy z bazą jest to dość trudne...)

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem skąd taka agresywna odpowiedz. Powtórze - nigdy sie z tym nie spotkałem, więc, z czystej ciekawości, grzecznie sie spytałem. Tyle. Do niczego nie zmierzam. Rozmawiać również nie chce, nie pisałem że chciałbym dołączyc, niemniej dziękuję za zaproszenie :)

Miłej gry! (chcociaż dzisiaj przez te problemy z bazą jest to dość trudne...)

Nie ma spiny :). Oczywiście nie miałem na celu odp agresywnej za co jeśli tak ją odebrałeś przepraszam. Co do problemów z bazą najbardziej boli, że akurat w weekend -_-... to się musiało stać.

Pozdrawiam i również życzę miłej gry!

Link to comment
Share on other sites

Obecnie rekrutacja do klanu został zakończona i jest zamknięta. Natomiast do wspólnej zabawy zapraszamy cały czas. Śmiało i bez żadnych obaw można skorzystać z opcji grania z nami jako "gość". W ten sposób też będziecie mieli okazję lepiej nas poznać i kto wie może w niedalekiej przyszłości zdecydujecie się na zasilenie szeregów CKY.

Link to comment
Share on other sites

Absurdy gry....

 

Idzie człowiek na misje, uzbraja się i liczy, że jeśli walczy to jakaś konkret nagrodę otrzyma.. nie walczy byle gdzie, bo moby 28-30 to już nie jest EASY mode. 

 

Zużyłem w czasie batalii 2 paczki amunicji do pistoletu, bóg jeden wie ile podniosłem. Nie mam pojęcia jak długo bym to robił gdy nie ratował mnie 4ty skill czyszczący pokoje.

 

Misja bazowo prosta, przeładuj statek - skrzynka w łapę i gooo - co się okazuje, moby się !$@#% chyba bo nie atakowały pojedynczo czy małymi grupkami tylko waliły hordą z przodu i z tyłka .. .nie raz ciepełko miałem i gdyby nie Ghost  z sentinela czy szybkie odnowienie tarczy byłoby kilka zgonów. 

 

Zacząłem liczyć na większą ilość modów.. alee.. taa tutaj se można na to liczyć. Po wykonaniu głównego zadania musiałem poginać po 4 terminale .. mobów nasrało.. ogólnie zabiłem ich 285.. i zapewne wiele ominąłem, bo spawniły się prawie cały czas w jednym miejscu i już nie wyrabiałem.. modów zebrałem ledwie 6 i to mizernych..

 

warframe201304141254548.th.jpg

 

warframe201304141255125.th.jpg

 

I po co się tu męczyć.. biegałem wszędzie normalnie bo to Sedna .. to matsy, kasa, liczenie na mody.. po co się kurde męczyć.. pocić jak można siedzieć na mercurym.. lecieć jak przecinak i wcale mniej nie zarabiać na tym.. jak nie więcej.. bo 2 paki ammo to 2k w plecy. 

 

nie chce mi się obecnie tłumaczyć tego na angielski .. ale się zepnę :p i napiszę priva do steava. 

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...