Jump to content

Skrót Wiadomości - Devstream Nr. 58


tocorro
 Share

Recommended Posts

To jest tłumaczenie oryginalnego postu użytkownika AM-Bunny,

który znajduje się pod tym linkiem : kliknij mnie

 

Dla tych którzy nie widzieli tego streamu na twitch.tv ;)

 

Excalibur Umbra
• Warframe Umbra nadchodzą, pierwszym z nich będzie Excalibur Umbra
• Excalibur Umbra Prime jest na wyłączność dla China, jednak praktycznie identyczny Excalibur Umbra zostanie dodany do naszej wersji gry
• DE Steve liczy na to że Umbra dobrze się przyjmie i że będzie ich więcej 
• Na tę chwilę nie ma informacji w jakiej formie Umbra zostanie dodany do gry (skin, czy pełnoprawny warframe) 
 
Kavat (Catbrow)
• Dziki Kavat będzie znajdować się na mapach zajętych przez Zainfekowanych (infested), gdzie będzie posilać się ich mięsem
• Dziki Kavat potrafi się maskować (niewidzialność), można go ujrzeć poprzez skaner - spowoduje to że stanie się agresywny
• Kavat zostaną oswojone przez Grineer i używane będą jako jednostka do walki z Zakażonymi
• Treser Kavatów (?) jest w stanie widzieć poprzez maskowanie tych zwierząt a co się z tym wiąże także przez maskowanie Warframe : Loki i Ash
• Poprzez skanowanie Kavatów będzie można zebrać próbki DNA, próbki te dodane do jaj Kubrowów w Inkubatorze spowodują że urodzi się nam uroczy (lub nie) koteczek
 
Corpus nowe jednostki
• Żeńskie jednostki korpus są na ukończeniu (a przynajmniej w drodze)
• Te jednostki będą miały wiele części kombinezonów/zbrój, także będzie duża liczba kombinacji tego jak mogą wyglądać - wariant męski również ma się znaleźć w grze
• Możliwych kombinacji wyglądu (czyli wizualnych) ma być około 700, natomiast około 32 wariantów jednostek w grze (szykujcie skanery)
 
Następny Warframe: Brawler - no cóż, jak go nazwać Dzikus ? Wykidajło ? W każdym razie będzie szedł i lał
• W stosunku do poprzednich kilku WF, ten ma być relatywnie nieskomplikowany
• Jest na tyle zaawansowany, że DE mogłoby pokazać jakiś render 3d (chyba tak to się nazywa)
• Model który będzie w grze będzie znacznie bardziej umięśniony niż poniższy koncept

421f37b49b00da6129f184022dc433ff.png

 
Następne WF do przeróbek
• Valkyr i Saryn są w trakcie zmian
• Są także pomysł nad zmianami Volta
 
Kela De Thaym - przeróbka Bossa
• Szacowany czas - być może update 18
• Jest jeszcze kilku Bossów, których dodanie DE rozważa, po tym jak wprowadzą J-3 Golema
 
Orbiter 
Czyli ta część do której schodzicie na dół po rampie, kiedy jesteście na statku
• Jest duża szansa na poważne zmiany w wyglądzie, jednak wszystki funkcjonalności (konsole, stanowiska) zostaną w grze
• Orbiter jest wielki, prawdopodobnie będzie można go personalizować (wersalka, plazma i hi-fi?)
 
Bullet Jump
• DE przyznało, że obrażenia od Bullet Jumpa powinny być wyświetlane w interfejsie
• obrażenia Bullet Jump powynni mieć możliwość skalowania się (ale ma to nie być powiązane z bronią)
 
Valkyr - nowa skórka, która przedstawiać ma jak wyglądała, zanim dobrał się do nie Alad V
• Podobnie do Excalibura, przy okazji wydania skórki dostanie kilka istotnych zmian ułatwiających życie (jednak nie tak drastycznych jak Excal)
• dla przykładu 1szy skill będzie dużo, dużo szybszy

nowa skórka Valkyr - praca w toku :
5a1c6712265f9a0c6ef924caa09ef339.png
 
048f78a485038fe8b50a86245298de2b.png

 
Więcej alternatywnych skórek
Rhino Strażnik Świątyni

f4f79926cf6e82bcc0a34c78ffc70693.png

Saryn 

e2cfac19ecda020ee98146736d8fdf94.png

Trinity 

34cdc99f2e7ac9c7ae596fabbd69a629.jpg

• Te skórki (Saryn, Trinity) zostały stworzone przez artystów ze społeczności WF, z którymi DE skontaktowało się właśnie w tym celu
 
Nowe mapy - Księżyc
• Pojawią się razem z updatem 18
• Będzie to zniszczony ziemski Księżyc
• Opuszczona kolonia Orokin
• Oczekujcie dużej aktywności w sprawach Orokin

dbb3d3cacef9190b9137cbcef495661c.jpg
 
29adab0f42a0a3895fce05c90bfdc562.jpg
 
eac48a079b4e71df6e7817ba145c296b.jpg

 
Warframe Nexus - aplikacja na telefon
• Jest w końcowej fazie tworzenia, trzeba doszlifować animacje
• Będzie oczywiście za darmo
• Ukaże się prawdopodobnie z updatem 17.5
• Ci którzy chcą zobaczy animacje, jak to będzie mniej więcej wyglądać niech klikną
 
Update 18
• Będzie zawierał zmiany Mapy Gwiezdnej/Układu Słonecznego
• Powinno to zapewnić weteranom WF zajęcie, rozwiązać kwestię ciągłego grindu (farmienia części Prime itd.), pomóc nowy graczom kiedy będą stawiać swoje pierwsze kroki w Warframe
• Nowe zadanie, który będzie kontynuacją "Natah"
Nazywać się będzie "The Second Dream" (Drugi sen), ma to być bardzo filmowy quest, spotkamy w nim Lotus (tak jako NPC a nie tylko głos), w tym zadaniu mają się również znaleźć odpowiedzi na wiele pytań jakie możemy mieć odnośnie natury Tenno (ja bym chciał w końcu wiedzieć czy ten kombinezon to maszyna, czy ktoś w nim faktycznie siedzi ! :) )
• W tym zadaniu gracz będzie miał jakiś wpływ na to jak będzie się ono toczyło (nie pytajcie, jeszcze nikt nie wie)
 
Syndykaty
• Nowe bronie główne syndykatów są na horyzoncie

Loka
d62b90f320b54d5650c609faae54e883.jpg
 
Perrin (Penta, nie Quanta, ale to by trzeba powiedzieć temu który zrobił ten screen)
21e07442671f299e2ae188a4c1c273f2.png
 
Veil
26f6b7fa36c073c1e6a7c455250c3470.png

 
Liset 2.0 - zmiany statku
• Będzie możliwa zmiana wyglądu statku (mam nadzieję, że środek statku też się zmieni, jeśli nie to będzie to dość dziwnie wyglądać)
• Raz podczas misji statek będzie mógł udzielić Ci wsparcia - rodzaje wsparcia będą różne i będą zależeć od statku jaki sobie wybierzecie

aa4a563788887a7c0fac7e685b80023b.png
 
5b29e518ada9781601a8b29e99c600c3.png

 
Konsole
• Nowa kompilacja WF dla konsol zostanie wysłana do zatwierdzenia we wtorek
 
Bonusy
• DE pomyśli nad modem multi-uderzenie/cięcie dla broni białych
• Wiele starych broni może zostać wizualnie poprawionych
• Exilus - użytkowy slot dla broni, zostanie przemyślany i jeśli nie będzie zbyt kłopotliwy może zostanie dodany
• Alternatywny tryb ognia Tigrisa nie wróci
• Obecnie trwają prace nad CZTEREMA nowymi Warframe, oprócz tego trwają prace nad przeróbkami niektórych starszych
• Konflikty Mrocznych sektorów powinny w niedalekiej przyszłości powrócić
• u18 będzie zawierał możliwość zmniejszenia Klanu
• Będziemy mieli nowego strażnika :

abf83fbde9c8cd38d6a41cc64ec29549.png

 
Nie zapomnijcie odwiedzić oryginalnego linku AM-Bunny i dać mu łapkę w górę! ;)
Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

O, jak miło. Osobiście nie chce mi się tego drugi raz czytać (zapoznałem się z oryginałem od AM-Królik jakiś czas temu) ale to świetnie, że ktoś poświęca czas na przybliżenie tych tematów osobom które mają problemy z angielskim. Z pewnością znajdzie się przynajmniej parę osób, które to z chęcią przeczytają. A ja mimo, że nie skorzystam to doceniam, także dzięki za czas poświęcony na tłumaczenie :D

Link to comment
Share on other sites

O, jak miło. Osobiście nie chce mi się tego drugi raz czytać (zapoznałem się z oryginałem od AM-Królik jakiś czas temu) ale to świetnie, że ktoś poświęca czas na przybliżenie tych tematów osobom które mają problemy z angielskim. Z pewnością znajdzie się przynajmniej parę osób, które to z chęcią przeczytają. A ja mimo, że nie skorzystam to doceniam, także dzięki za czas poświęcony na tłumaczenie :D

 

Dzięki :) Było na tyle dużo ciekawostek, że żal nie podzielić się z resztą społeczności.

Link to comment
Share on other sites

@tocorro - Dzięki za tę wstawkę!

 

(...)Następny Warframe: Brawler - no cóż, jak go nazwać Dzikus ? Wykidajło ? W każdym razie będzie szedł i lał

• W stosunku do poprzednich kilku WF, ten ma być relatywnie nieskomplikowany(...)

 

Czyli taki mięśniak o twarzy nie zeszpeconej inteligencją? Kocham to!!! :)

Poza tym świetnie wyglądający Rhino (mam nadzieję, że finalna wersja nie będzie zbytnio odbiegać?), Saryn bez tego paskudnego garba a la zajechany tragarz i w ogóle dużo fajnych zmian. Zapowiada się nieźle :)

Link to comment
Share on other sites

Skiny Saryn i Trinity są amazing, mam nadzieje że dodadzą je w u18 ;), nie było jeszcze strażnika który miałby wyrzutnie rakiet.

 

Tam chyba na obrazku broni głównej Syndykatu jest penta nie quanta :P

Edited by Yellow1994
Link to comment
Share on other sites

Skiny Saryn i Trinity są amazing, mam nadzieje że dodadzą je w u18 ;), nie było jeszcze strażnika który miałby wyrzutnie rakiet.

Tam chyba na obrazku broni głównej Syndykatu jest penta nie quanta :P

 

Penta, Penta, pewnie AM-Bunny zasugerował się tym co mówił DE Steve podczas streamu, a powiedział właśnie Quanta ;)

Link to comment
Share on other sites

Toccoro całkiem możliwe niestety wczoraj się dowiedziałem że mój telefon nie dźwiga twitcha więc nie oglądałem.

Oczywiście nie chciałem tu w żaden sposób krytykować tematu bo mi się bardzo przydał dzięki Toccoro

Edited by Yellow1994
Link to comment
Share on other sites

Ktoś wie jakie są bronie innych syndykatów albo lepiej napiszcie jakie widzicie w roli broni syndykatu. Moja propozycja

Cefalon Suda:(Coś kosmicznego - Lasery) Quanta, Amprex, Opticor

Arbiterzy Hexis:(Zwykłe karabiny sprawiedliwości) Sybaris, Buzlok, Snipetron

Stalowy Merridian:(myślałem że shotgun ale może wyrzutnia) Ogris, Torid, Drakgoon.

Czekam na wasze propozycje ;D

Link to comment
Share on other sites

Te wszystkie skórki oraz Excalibur umbra będą dostępne w grze przez pewien dłuższy czy ograniczony czas?

 

Niestety w tej kwestii możemy tylko spekulować. Osobiście spodziewam się, że skóry dla Rhino, Trinity i Valkyr jako zmieniające cały model będą dostępne tylko tymczasowo tak jak poprzednie skóry które zmieniają cały model (excalibur proto armor i nyx nemesis skin). Ale z dugiej strony nie będą one w żaden sposób związane z grą Dark Sector, poprzednim produktem Digital Extremes. Więc mogę się mylić.

 

A z excaliburem umbra to nie mamy nawet na czym spekulować, choć jak dotąd nie było frame'a który byłby dostępny tylko przez krótki czas.

Link to comment
Share on other sites

Te wszystkie skórki oraz Excalibur umbra będą dostępne w grze przez pewien dłuższy czy ograniczony czas?

Skiny pewnie będą w markecie na nieograniczony czas (Nemesis i Proto były ograniczone głównie ze względu na powiązanie z DS)

 

Excalibur Umbra... cóż, zależy co znaczy "very limited" bo tak została określona ta seria przez Rebeccę, jeśli chodzi o przedział czasowy, to pewnie event, jeśli chodzi o to jak będzie się go zdobywać, to pewnie będzie on dostępny tylko przez zapłacenie prawdziwymi pieniędzmi (Tak jak Prime Access)

Link to comment
Share on other sites

Excalibur Umbra... cóż, zależy co znaczy "very limited" bo tak została określona ta seria przez Rebeccę, jeśli chodzi o przedział czasowy, to pewnie event, jeśli chodzi o to jak będzie się go zdobywać, to pewnie będzie on dostępny tylko przez zapłacenie prawdziwymi pieniędzmi (Tak jak Prime Access)

 

Mam nadzieję (szczerą i głęboką), że "very limited" nie będzie jak Darvo Deal : 100 sztuk na cały globalny build ;p

Link to comment
Share on other sites

Jest wiadome kiedy ma zostać wprowadzony ten u18? Bo niewiem czy zostawić teraz platyne.

 

Nic oficjalnego nie powiedzieli na ten temat, ale zważywszy na to że jesteśmy na 17.2 a odstępy między update'ami się zwiększają to zapewne jeszcze około półtora, dwa miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Jest wiadome kiedy ma zostać wprowadzony ten u18? Bo niewiem czy zostawić teraz platyne.

poczekasz baaaaaaardzo długo zanim to sie stanie. 4-5 miesięcy? Niech ktoś poprawi jeśli mniej czasu. A odpowiadając na twoje pytanie: Nie, niewiadomo.
Link to comment
Share on other sites

Ale 1.5-2 miesiące do u17.5 ;D, do u18 długa droga (przed U18 dostaniemy zapewne nowego Prime...Jak to zwykle)

 

Jak minie ~90 dni od początku dostępności Asha Prime, to pewnie zobaczymy jakiegoś nowego Prime'a :)

Mam nadzieję, że to będzie Trinity.

Link to comment
Share on other sites

Jak minie ~90 dni od początku dostępności Asha Prime, to pewnie zobaczymy jakiegoś nowego Prime'a :)

Mam nadzieję, że to będzie Trinity.

ALL HAIL TRINITY i licze że będzie też Banshee problemem jest valkyr i jej popularność ale trinity jest jedynym(poza banshee. Chyba, nie było mnie od początku gry) najstarszym framem jaki nie ma prima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...