Jump to content

KayEvSki

PC Member
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29

About KayEvSki

 • Rank
  Gold Initiate

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. Mówiąc zmiana wyglądu miałem na myśli szerzej pojęty kreator postaci; czyli także wybór twarzy, koloru skóry, głosu, etc.
 2. Ostatnimi czasy zacząłem trochę rozmyślać nad postaciami Tenno, młodych ludzi, którzy w wyniku zetknięcia z Pustką podczas katastrofy Zarimana 10-0 nabyli nowe właściwości a sama Pustka drastycznie ich odmieniła. I tutaj naszła mnie jedna myśl. Mianowicie: Czy Tenno posiadają DWA serca? Gwoli wyjaśnienia; refleksja na ten temat naszła mnie, kiedy któryś już raz oglądałem któryś odcinek serialu Doctor Who. Tytułowa postać serialu, Doktor jest przedstawicielem rasy obcych zwanych Władcami Czasu pochodzących z planty Gallifrey, którzy wyglądem są zbliżeni do ludzi, lecz to co ich odróżnia od prostego człowieka to fakt, że Władcy Czasu posiadają dwa serca, żyją dużo dłużej i posiadają zdolność tzw. Regeneracji (kiedy władca czasu umiera może się zregenerować, przybierając w ten sposób nowy wygląd, płeć oraz charakter). Jednak władcy czasu nabywali zdolność regeneracji dopiero po otrzymaniu tzw. Rdzenia Symbiotycznego, który wytwarzał u nich wspomnianą zdolność oraz najprawdopodobniej właśnie drugie serce. Zatem o co mi chodzi? Czy możliwym jest zatem, że kiedy Tenno zetknęli się z Pustką podczas katastrofy Zarimana 10-0 i gdy uzyskali swoje wyjątkowe zdolności, czy również zmieniła się wtedy ich biologia? Czy możliwym jest że Tenno żyją dłużej od przeciętnego człowieka (pomijam fakt ich długiego przebywania w Rezerwuarze na Lua), czy mogliby zatem posiadać dwa serca? I czy mogliby się regenerować, co tłumaczyłoby w jakiś sposób to, że gracze regularnie zmieniają wygląd swoich operatorów (to już raczej niemożliwe ale czemu nie XD)? To jest taka moja luźna teoria, która podchodziłaby bardziej pod jakiś fanfik, ale cholernie bym się ucieszył jakby przynajmniej teoria o dwóch sercach okazała się prawdą. Jeśli również macie jakiś ciekawe teorie w tym temacie to zapraszam do dyskusji. Jestem ciekaw waszych przemyśleń.
 3. Przy kreowaniu wizerunku Nidusa Prime warto tez wziąć pod uwagę fakt, że według lore gry warianty Prime Warframe były pierwsze (tak, wiem, że Prime Access generalnie pluje na lore xD). Co za tym Idzie; jak już wspomniałeś warto skupić się na estetyce ale warto by też nadmienić (patrząc przez pryzmat informacji zawartych w queście Wyrzeczenie) że Nidus Prime nie powinien być z wyglądu jakoś super mega zmutowany/zdeformowany tak jak jego obecna w grze wersja.
 4. Well... I was thinking rather of Time Lords from Doctor Who :P
 5. Question with reference to a certain Sci-Fi series (not Warhammer 40k). Do operators have TWO Hearts?
×
×
 • Create New...