Jump to content

THeMooN85

PC Member
 • Content Count

  1,621
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by THeMooN85

 1. Czyli nerf'ów ciąg dalszy... i dalsze RNG w grze o RNG, rynek Rivenów miał jakąś stabilizację... a wystarczy popatrzeć teraz, totalny ... chaos. Ceny poszły w górę, ludzie dostają świra, jest zamieszanie i kto na tym skorzysta? Znów jakaś "Mafia Rivenowa". Dyspozycje broni zmieniają się co większy update, teraz dojdą jeszcze różne dyspozycje dla tych samych broni w różnych wersjach. Riveny i ich już i tak mocno losowe statystyki staną się jeszcze bardziej losowe, bo jak właśnie zwróciliście uwagę "Riven od Kohma będzie miał dyspozycję 1,4 na zwykłym Kohmie, ale tylko dyspozycję 1 dla Kohmie Kuvy." Co to oznacza dla nas? W większości przypadków trzeba będzie pójść do szkoły i nauczyć się analityki, by zdobyć informację o tym jak działa giełda. Co to oznacza dla naszej zaoszczędzonej Platyny? W większości przypadków oznacza to, że zaczniemy tracić na każdej transakcji, bo Inaros jeden wie czy sprzedaż/zakup nam się opłaci, czy zaraz nie okaże się, że właśnie gra/gracz nas oskubał. Fajnie... Dalsza analiza rynku Rivenów każe mi się wstrzymać z wydawaniem Platyny, do czasu gdy DE ustabilizuje giełdę... albo nie wprowadzi czegoś jeszcze bardziej losowego do gry, gdzie kolejne RNG w grze o RNG dosłownie wywróci grę do góry nogami. Nie podoba mi się przyszłość jaką szykuje nam DE w swojej grze... nie mam nic do zmian... ale zmiany pokazują, że będzie tylko GORZEJ.
 2. Raz. Jeżeli kot znów zostanie ugryziony, należy się udać do Master Teasonai i kupić Vasca Curative.
 3. Fix the kuva flood not giving "guarantied" relic.
 4. Licz jak Licz ale można byłoby zwyczajnie dać możliwość handlu bronią Kuva tak samo jak ma to miejsce w przypadku broni syndykatowych... dostałem powtórkę której nie chcę, nie użyłem jej ani razu, więc mogę ją oddać/odsprzedać a Licz może sobie zostać.
 5. Hey DE... we gotta talk about scythes... why you hate them so much? For Example, Stalking Fan has one combo, ONE! Even block have the same combo... you promised us that scythes will get heavy blade stances... or some new stances... so why you hate scythes so much? Same goes to Reaping Spiral... ONE COMBO, ONE ANIMATION!
 6. Zgadza się, tym co już coś mają... na nic się te nagrody nie przydadzą... pomysł "wyboru" nagrody jest całkiem dobry, o ile wybór będzie pomiędzy powiedzmy setem pancerza za 100p czy pelerynki za kolejne 90-100p a np. trzema zestawami form o łącznej wartości 105p... a nie między setem za 100p a zestawem form za 35p. Nagrody na "wymianę" muszą mieć taką samą lub zbliżoną wartość. Inaczej opcja wyboru nagrody będzie wzbudzała więcej kontrowersji, niż radości z wyboru. Powiedzmy sobie szczerze... zestaw pancerza warty jest... Umbra Formę? Bo chyba jest. Tym bardziej, że pancerza czy pelerynki nie sprzedasz za kredyty. Sam cisnąłem pierwszy sezon do 55 poziomu i wielkie "nic" z tego mam... sezonu drugiego ani wcześniejszego przerywnika prawie nie ruszyłem. Jak patrzę na nagrody z drugiego przerywnika, to również jakoś nie czuję potrzeby zabierania się za to.
 7. Oraz tym, którzy stwierdzili po pierwszym sezonie, że nagrody są syfiaste i nie warto się w to bawić. DE czegoś mnie już w tej grze nauczyło... nie warto się spinać nad nowymi rzeczami... jak się trochę poczeka, to DE wrzuci je do Baro, jako drop albo ponownie da możliwość zdobycia przedmiotu w taki sam lub nawet łatwiejszy sposób. Przykład z pierwszego sezonu... trzeba było się nieźle napocić na początku, by zdobyć części do Wilczego Kafara... pod koniec DE znacznie osłabiło Wilka i znacznie podniosło szansę dropu - efekt był taki, że ludzie, którzy przycisnęli Wilka pod koniec, teraz mają po 10 setów Wilczego Młota na sprzedaż. Kolejnym przykładem jest właśnie ten międzysezon... wcześniej trzeba było wbić 30 poziom w 1 sezonie by zdobyć cały pancerz... patrz teraz, dają go prawie za darmo i za naprawdę niewielki wysiłek. Chcesz więcej? Supra Vandal. Nuff said.
 8. https://overframe.gg/build/758 DPS https://overframe.gg/build/759 TANK https://overframe.gg/build/760 SUPPORT
 9. Wy chyba Bruukiem nie graliście albo macie jakieś pacyfistyczne buildy, skoro twierdzicie, że on jest... przyjazny. Baruuk to masakrator, z odpowiednim buildem kosi nie gorzej od takiej Valkyr.
 10. OK, Venkę dałem jako broń tylko ze względu na skórkę... ale możesz to dowolnie zamienić na np... Gram Prime. Odpieram 🙂 Napisałem, że dla Tarana ważna jest broń główna z wysokim współczynnikiem Szansy Krytycznej, gdyż dzieli on z nią Critical Chance-Link. Tak, Taran jest tu niestety wymagany bo tylko na nim można użyć modów Szczepu. Build Nidusa nie jest "konkretny", jest mój... twój/wasz może być inny, jedynie jeden mod Szczepu jest ważny w tej konfiguracji 🙂
 11. Patrz mój komentarz wyżej.
 12. Tak czułem, że nie zostanę dobrze zrozumiany... Nie szukam porady, należę do niewielkiego odsetku ludzi, którym doradzać w tej grze nie trzeba, szukam opinii. Jeżeli jedyna opinia na jaką cię stać to "Jak Tobie pasuje to ok" to... dziękuję za opinię? Bardzo... konstruktywna. Nie serio... źle mnie zrozumiałeś... opinia opinią... ale krytyka jest mile widziana o ile jest konstruktywna (DE byłoby ze mnie dumne lol). Tak więc, proszę postaraj się skrytykować build który sobie wymyśliłem, postaw swoją ocenę, napisz co ci się podoba a co nie... nigdzie nie napisałem, że nie wezmę czyjejś opinii pod uwagę, napisałem że modyfikowanie nie wchodzi w grę bo rozbije mi zamysł tego buildu a także w przypadku zmiany polaryzacji slotów popsuje pozostałe konfiguracje.
 13. Cześć... Niedawno stworzyłem małego "potworka" i chciałbym poznać Waszą opinię... z tym, że chciałbym poznać opinię konstruktywną a nie "nie podoba mi się bo cię nie lubię". Mój build oparłem całkowicie na Secie "Szczepu" czyli Strain Set. Zawiera on build Nidusa, jego zainfekowanego kubrowa i pazury, czyli wszystko co otrzymało skórkę w zestawie Deluxe Skin dla Nidusa. Celem było stworzenie synergii między panem, psiakiem i bronią białą, a raczej modami na nich. Build Nidusa jest dość prosty z założenia, pozwala "spamować" skillami, zdobywać Ładunki Mutacji w dość szybki i efektywny sposób, bez martwienia się o energię czy o przetrwanie. Build Tarana skupia się głównie na obrażeniach krytycznych (tu warto założyć broń główną z jak największym współczynnikiem szansy obrażeń krytycznych, gdyż te są "współdzielone" z Taranem - Myśliwska Synergia). Oczywiście konieczne są tu mody Szczepu, by wykorzystać pełen potencjał tego Setu. Mod Ssawka można wedle uznania zamienić na mod Tratowanie, Reszta to przetrwanie. Build na pazury opiera się o mod Szczep Infekcji oraz o jak największy mnożnik obrażeń krytycznych. Ważne jest tu także okienko kombinacji by z każdym zadanym ciosem zwiększać obrażenia, więc zalecane jest używanie broni białej do zwiększania tych mnożników i szansy obrażeń krytycznych. Nie jest to nic trudnego, do pomocy mamy też pasywkę ze szkoły Naramon. Całość ma za zadanie zwiększać sobie nawzajem obrażenia wraz ze wzrostem mnożników i postępem w misji. Ok... powiedzcie (napiszcie), co o tym sądzicie... PS. Uprzedzając pytanie, polaryzacja V na modzie Szczep Pochłonięcia jest zamierzona, gdyż jest to build wchodzący w skład trzech (a nawet czterech) różnych konfiguracji.Musiałem tak operować polaryzacjami i modami na nich aby nie psuć pozostałych buildów. PS 2. Nie, modyfikowanie buildu/polaryzacji pod czyjeś widzimisię nie wchodzi w grę, bo psuje tak tą jak i pozostałe konfiguracje.
 14. Jaśnie Pan wybaczy ale ja nie jestem częścią tej wspaniałej polskiej społeczności, która nie istnieje. "Kolega" wyżej opisał co i jak ale jeśli miałbym to skrócić do absolutnego minimum... Perrin lubi Lokę (i vice versa), nie ma też nic do Woalu... a Woal lubi Meridian (i vice versa) ale Meridian nie przepada za Loką i Perrin, więc Woal ma zonka. Mówiąc łopatologicznie... jak chcesz mieć cztery syndykaty na plus... Zrób Perrin i Lokę na maksa, potem załóż znak Woalu i wbij go na maksa... a Meridian będzie się wbijał pasywnie. Jak założysz ponownie znaki Perrin czy Loki to Meridian się obrazi. A jak założysz Meridian to Periin i Loka się "poobrażają"... Innymi słowy... utrzymywanie czterech syndykatów to mało efektywne rozwiązanie, bo zawsze jeden z nich się obrazi na resztę. Utrzymywanie dobrych stosunków z czterema syndykatami oznacza efektywne wykupywanie od jednego, mozolne zdobywanie "szacunku" u drugiego a trzeciego i czwartego lepiej nie dotykać. Trochę bezsens, jeśli jeszcze nie masz wykupionego wszystkiego u tych dwóch ostatnich. O wiele efektywniej w tym wypadku będzie nosić na przemian Lokę, Perrin i Woal, olewając obrażającego się Meridian. Jak już się nachapiesz u tych trzech... zmień stronę 😛 Hexis lubi Sudę (i vice versa), nie ma też nic do Meridian... a Meridian lubi Woal (i vice versa) ale Woal nie przepada za Hexis i Sudą, więc Meridian ma zonka.
 15. https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate?file=SyndicateRelationship.jpg https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate?file=Warframe_Syndicate_Rep_3.jpg Wrzucam ci linki do obrazków bo ludzkość ostatnio lubi wracać do hieroglifów. https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate A także link wyjaśniający co i jak, jeśli tego nie rozumiesz to skończyłem ci pomagać.
 16. Sam se wyceń... masz wszystkie potrzebne materiały i wiedze w powyższych komentarzach.
 17. Jeśli przełączałeś zakładki w przeglądarce zamiast zostawić aktywną zakładkę twitcha przez przynajmniej 30 min ciągłego oglądania (mogłeś w tym czasie np. grać w WF w oknie, byle zakładka z twitchem była aktywna) to mogło nie zaliczyć. Inna sprawa, że "nagrody" są nic nie warte i raczej bym sobie ani supportowi tym głowy nie zawracał. To fajne, że można dostać coś za darmo, robiąc coś za darmo ale "nie ma nic za darmo"... gdy ty otrzymujesz "darmową nagrodę", oni otrzymują dane, którymi mogą pohandlować i na tym zarobić. Większości z nas to nie przeszkadza...
 18. Brawo, właśnie się przyznałeś, że łamiesz regulamin gry oraz EULA.
 19. Sweet mother of gore and poison! Hek yeah!
 20. THIS IS BAD!!! SO SO BAD!!! Please, delete this macabre and create a good looking deluxe for Equinox. This one is ugly as Hek (Vay Hek).
 21. Jak już się czegoś nauczysz i zechcesz znaleźć sobie jakiś poważny klan na dłużej to wystarczy, że wbijesz oczekiwaną rangę (i wiek o ile już nie jesteś osobą pełnoletnią)
 22. To było mielone milion razy już... Crossplay jest NIEMOŻLIWY. Odpowiedź brzmi i zawsze będzie NIE! Jeśli masz choć odrobinę chęci i zmysłu użytkowania wyszukiwarki na tym forum to sobie sam znajdziesz odpowiedź.
 23. Wszystko wskazuje na zasilacz.Może być już jedną nogą w grobie. Jeżeli zaś zaczynasz widzieć błędy w wyświetlanym obrazie to będzie to karta graficzna... a propos karty graficznej... zasilanie do niej podpiąłeś? A dodatkowe zasilanie na płycie głównej podpięte? A wentylatory wszystkie się kręcą? A jak kondycja dysku? https://crystalmark.info/en/software/crystaldiskinfo/ https://www.hdtune.com/ https://www.ocbase.com/ Pobierz, zainstaluj, przetestuj, sprawdź wyniki. PS. otwarcie obudowy burzy jej naturalną cyrkulację obiegu powietrza, nie wiem czemu ludzie nadal to robią, toż to NIC NIE DAJE na dłuższą metę.
×
×
 • Create New...