-_-DaRXoS-_-

PC Member
 • Content count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68

6 Followers

About -_-DaRXoS-_-

 • Rank
  Gold Novice

Recent Profile Visitors

1,477 profile views
 1. Ortalama 20 dakikan her seferinde oyunu kopyalaya gider eğer 20mb/sn kopyalama hızın varsa. Bunun dışında sorun olmaz. Kütüphane klasörünü oynadığın bilgisayardaki klasöre patch atarsan olur. Steam'ı kapatıp aç tabi.
 2. Steamlibrary klasörünü Usbye kopyala sonra kafede Steam ayarlar>indirmeler>kütüphane klasörlerinden o klasörü ekle. Oyun gözükecek. Eğer harici bir yeri ayarlamadıysan steamapps klasörü varsayılan library klasörü oluyor. Oyunu direk kopyalayıp açamazsın yapılandırma yapman gerekir ki o zor olmasa bile uğraştırıcı bir iş. Steam kütüphane klasörünü kopyalamak çok daha kolay. Oyun şuan 23gb, yani 32gblık bir Usb lazım sana. Bunun dışında en azından Usb 3.0 olmalı. Aksi halde ciddi kasmalar ve donmalar olması çok muhtemel. O sırada ps'den oynayacak bir yer bulursan pc/ps hesapları birbirinden farklı haberin olsun. 0'dan başlamak zorunda kalırsın.
 3. -_-DaRXoS-_-

  Ani fps düşüşü?

  Oyun belli bir süreden sonra mı kasmaya başlıyor yoksa açılır açılmaz mı kasıyor? Eğer ki açılır açılmaz kasmaya başlyorsa Nvidia denetim masasından Warframe'yi "Yüksek performanslı nvidia işlemcisi"'ni kullanarak çalıştırmaya ayarlamalısın. Nasıl yapacağını bilmiyorsan anlatabilirim. Eğer belli bir süreden sonra kasmaya başlıyorsa muhtemelen soğutma sorunun vardır. Termal macunları vs. kontrol etmen gerekebilir. Bunu da şöyle kontrol edebilirsin, MSI afterburner programını indirerek ekran kartı sıcaklığına bak. Eğer oyun çalışırken ekran kartı sıcaklığı 85 dereceyi geçiyorsa anla ki soğutma problemin var. Ekran kartı kendisini korumak için GPU hızını kısıyor bu durumda, ve fps düşüyor.
 4. -_-DaRXoS-_-

  [PC] Server Upgrades @ 9 a.m ET Sept 14!

  You do your job great. I really appreciate.
 5. Warframe dosyalarının diskte parçalanması buna neden olabilir bu yüzden "Optimize Et" seçeneği esasen yardımcı olabilir. Yine düzelmez ise disk birleştirme yapmayı dene.
 6. Güncellemelerden ve diğer duyurulardan direk olarak haberinizin olması için warframe türkiye topluluk sayfası açıldı. Katılımlarınız Warframe Türkiye bütünlüğünü daha da sağlamamıza yardımcı olacak. http://steamcommunity.com/groups/wfturkey
 7. -_-DaRXoS-_-

  Raw Steel - Başvuru Bilgileri.

  Katılmak istiyorum ancak ISS Web sunucunuzun iletişim bölümü bulunmamakta gibi gözüküyor.