TURANprime

PC Member
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

3 Followers

About TURANprime

 • Rank
  Silver Initiate

Recent Profile Visitors

429 profile views
 1. TURANprime

  KARAKTER REHBERİ (Resimli Anlatım)

  Güzel konu ancak warframe'lerin resimleri yerine builtlerinin resimlerini koysaydın daha güzel olabilirdi. Ellerine sağlık.
 2. TURANprime

  Multiple accounts on one PC

  There shouldn't be a problem as long as you don't send gift to eachother on the same PC.And even if it will you can always send ticket to [DE] and explain the situation.
 3. Durum şöyle ki eğer fazla uğraşmayı sevmeyen biriysen neredeyse her warframede kullanılan bazı modlar var onları direk diğer oyunculardan alabilirsin veya bir türlü elde edemediğin eksik prime itemin varsa onu da diğer oyunculardan alabilirsin. Aman dikkat et bazıları yeni oyuncuları kandırmaya çalışabilir o yüzden bişi almadan önce warframe.markete girip itemin fiyatını öğren. Ama benim için ilk başladığımda en büyük problem warframe ve silah slotlarıydı. Benim tavsiyemiyice refah edeceğin kadar slot al kalanını ister skinlere harca ister git daha hızlı gelişmek için marketten booster al. İyi oyunlar dilerim.
 4. TURANprime

  Hata yardımı

  Oyunu steam üzerinden indirdiysen steam in içinden kütüphanene git warframe ye sağ tıkla bozuk dosyaları onar veya dosya bütünlüğünü kontrol et gibi bi seçenek vardı tam hatırlayamadım kusura bakma. Ona tıkla belki düzelir.Bir ara banada olmuştu ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum.Umarım yardımcı olur.
 5. TURANprime

  Düşük damage

  @Tiwince0p Yavaş yavaş gelişmeye başlasada warframe hakkında yeteri kadar türkçe kaynak yok.Ama ben oyuna ilk başladığım zamanlar Serdar Sarı'nın bana büyük yardımı olmuştu.Bi göz at istersen.Özellikle şu videoyu izlemeni şiddetle öneriyorum: İyi oyunlar tenno!
 6. Frost prime kalktı ama şuan başka bir bundle var ve muhtemelen oda yakında kalkacak ama ne gelirse gelsin burda anlatılanlar hala geçerli olacaktır. @Vulnerax Ödüllerin arasından warframeyi seçtikten sonra başka bi ödül daha seçebiliyor muyuz yoksa sadece bir hakkımız mı var? Teşekkürler.
 7. TURANprime

  Topic düzenlemesi

  Açtığımız topicleri silmek, düzenlemek, güncellemek veya kapatmanın bir yolu var mı?
 8. TURANprime

  Forum Game (Ban The User Above You)

  Banned for still carrying on this thread
 9. TURANprime

  Free Prime with Twitch Prime is live!

  İ wanna connect another twitch account to my warframe account. How can i remove current one? Problem solved
 10. TURANprime

  Bütün Warframe'lerin Drop Lokasyonları

  Chroma yı satarsak bidaha nereden bulup yapıcaz?