TURANprime

PC Member
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

3 Followers

About TURANprime

 • Rank
  Silver Initiate

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Durum şöyle ki eğer fazla uğraşmayı sevmeyen biriysen neredeyse her warframede kullanılan bazı modlar var onları direk diğer oyunculardan alabilirsin veya bir türlü elde edemediğin eksik prime itemin varsa onu da diğer oyunculardan alabilirsin. Aman dikkat et bazıları yeni oyuncuları kandırmaya çalışabilir o yüzden bişi almadan önce warframe.markete girip itemin fiyatını öğren. Ama benim için ilk başladığımda en büyük problem warframe ve silah slotlarıydı. Benim tavsiyemiyice refah edeceğin kadar slot al kalanını ister skinlere harca ister git daha hızlı gelişmek için marketten booster al. İyi oyunlar dilerim.
 2. TURANprime

  Hata yardımı

  Oyunu steam üzerinden indirdiysen steam in içinden kütüphanene git warframe ye sağ tıkla bozuk dosyaları onar veya dosya bütünlüğünü kontrol et gibi bi seçenek vardı tam hatırlayamadım kusura bakma. Ona tıkla belki düzelir.Bir ara banada olmuştu ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum.Umarım yardımcı olur.
 3. TURANprime

  Düşük damage

  @Tiwince0p Yavaş yavaş gelişmeye başlasada warframe hakkında yeteri kadar türkçe kaynak yok.Ama ben oyuna ilk başladığım zamanlar Serdar Sarı'nın bana büyük yardımı olmuştu.Bi göz at istersen.Özellikle şu videoyu izlemeni şiddetle öneriyorum: İyi oyunlar tenno!
 4. Frost prime kalktı ama şuan başka bir bundle var ve muhtemelen oda yakında kalkacak ama ne gelirse gelsin burda anlatılanlar hala geçerli olacaktır. @Vulnerax Ödüllerin arasından warframeyi seçtikten sonra başka bi ödül daha seçebiliyor muyuz yoksa sadece bir hakkımız mı var? Teşekkürler.
 5. TURANprime

  Topic düzenlemesi

  Açtığımız topicleri silmek, düzenlemek, güncellemek veya kapatmanın bir yolu var mı?
 6. TURANprime

  Yırmağa gideyrum ulaaa

  tabancanin uci da kopti mi
 7. TURANprime

  Just made Volt.

  actually that made me laugh, thanks
 8. TURANprime

  Infinity War Spoilers. Your Thoughts?

  Yeah the movie was quite good but after showing thanos so mighty i hope they don't finish him in a ridiciolus way in part 2
 9. TURANprime

  Spin off game?

  Cute warframe dress up game
 10. TURANprime

  what does the kubrow say?

  it says feed me you +*-6/329*528. How am i still alive. i haven't eaten since i born except .. you know alive enemies
 11. TURANprime

  Never give UP!

  Never give up unless you're out of relic and got bored farming
 12. TURANprime

  Forum Game (Ban The User Above You)

  Banned for still carrying on this thread
 13. TURANprime

  Art Bölümü

  Fan art , fashion frame gibi postları nereye paylaşmamız gerekiyor.Bunlar için forumda yeni bi bölüm açılsa çok güzel olur.
 14. Kesinlikle çok iyi yapıyorlar işlerini.hepsinin ellerine sağlık.Allah razı olsun ben yeni başladığımda bana çok yardımcı olmuşlardı.Çok teşekkür ederim.
 15. Sana bunu daha önce sorduğumu hatırlıyorum ama cevabını hatırlamıyorum.25 GB oyun dosyasını 2 rar dosyası yapsam ve her bi parçasını 16gb lık iki usb ile taşısam ve sonra net cafedeki pc ye çıkartsam çalışır mı?