Achven

PC Member
 • Content count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Achven

 • Rank
  Silver Initiate
 1. Achven

  Riven+łuk+dargyn

  I tak nic nie pobije zabij trzech przeciwników strzałami w głowę biegnąc po ścianie bez przerwy z wyposażonym kulejącym kluczem. A te riveny w dargynami zbugowane i tyle.
 2. Achven

  Riven+łuk+dargyn

  Próbowałem z czekaniem aż się wzbiją "wysoko" i strzelaniem z celowaniem i bez. Jak nie działało tak dalej nie działa. Pozostaje sprzedać za endo. Więcej na nie nie będę marnował czasu.
 3. Achven

  Riven+łuk+dargyn

  Kracken dargyny były niszczone na ziemi, w powietrzu, latające z ziemi, w powietrzu latające z archiwinga, w dzień, w nocy stojąc na uszach i żonglując pochodniami i co tam sobie wymyślisz. Nie działa i nie działa nie tylko mi, ale znacznie bardziej rozgarniętym kolegom z klanu. Dr_Someone: Toś mi trochę naświetlił sprawę. Trzeba znaleźć dargyny na ziemi, poczekać aż wzbiją się w powietrze "wysoko" i dopiero strzelać. Zapamiętam i przetestuję. PS Nie zmienia to faktu, że jest to totalnie spieprzone. Nie dałoby się tego naprawić?
 4. Achven

  Riven+łuk+dargyn

  Próbowane na trzech rivenach przez trzech ludzi z klanu. Strzelanie z łuku do dargynów w różnych konfiguracjach. Nie nalicza się licznik, mod w ogóle nie reaguje na postępy misji. Próbowane oczywiście z różnymi łukami. Brak efektu.
 5. Achven

  Mission impossible

  Warfremowe mission impossible Co śmieszniejsze lewitujący uciekinier został schwytany.
 6. Założę się, że problem jest spowodowany przez dostawcę internetu. W moim przypadku Play nie rozgłaszał publicznych IP co powodowało ograniczenie. Polecam ze swej strony VPN. Nie tylko rozwiązuje problemy z dostawcą, ale omijasz problemy z aktualizacjami jak na przykład tą ostatnią. Koledzy musieli jeszcze raz instalować klienta a ja po prostu włączyłem VPN. Niestety rozwiązanie jest dość kosztowne.
 7. Nowy błąd na misjach szczeliny. Pojawił się jakoś dwa dni temu na hydronie na sednie a teraz przed chwilą na Casta na Ceres. W momencie wyjścia hosta następuje migracja po czym misja wiesza się na etapie wyboru reliktu. Ktoś musi wyjść rezygnując z nagród co przy rzadkich reliktach jest bardzo bolesne. Za słabo znam angielski żeby to zgłosić bezpośrednio. A i jeszcze jedno. Błąd z blokowaniem się mocy mirage nadal występuje u mnie chociaż dużo rzadziej odkąd podpiąłem monitor pod lepszą kartę.
 8. Achven

  Riven do Tigris

  Rolłem go, teraz wygląda tak: Może ktoś chętny?
 9. Achven

  Riven do Tigris

  Mod do rolowania w tej formie do użytku się nie nadaje, ale zawsze to do tigrisa:
 10. Achven

  Riven do Tigris

  Nierolowany mod riven [Tigris Mantitis] Poproszę wycenę i byłbym wdzięczny za informację jak sprawdzać ceny takich rivenów. Coś market warframe nie chce w tej sprawie ze mną współpracować.
 11. Achven

  Błędy?

  Mirage latałem ostatnio tylko sorties. Potestuję jeszcze przez najbliższe dwa dni na innych misjach i z inną bronią główną. Wczorajszy dzień nie jest miarodajny, bo w ogóle dziwne rzeczy się działy. Edycja: To chyba jednak będą problemy z łączem. Wczoraj na próbę poleciałem specjalnie żeby sprawdzić 4 te same misje szczeliny, obrona na orokinie 40-50 level. Tylko na jednej wystąpił opisywany problem, ale to było wieczorem a więc w momencie zwiększonego obciążenia sieci i samych serwerów gry. Dzisiaj po powrocie z pracy o 8 rano robiłem sorties. Pierwsze i trzecie mirage a infiltrację limbo i nic się nie wydarzyło. Podejrzewam, że to warframe ze względu na swoją specyfikę jest zwyczajnie szczególnie podatne na spowolnienia łącza. Nic się chyba nie da zrobić.
 12. Achven

  Błędy?

  Dzisiaj znowu z ciekawości wziąłem mirage na sorties i znowu sytuacja się powtórzyła. Jedyna różnica w porównaniu z wczoraj to taka, że poczekałem do końca misji. Przy wychodzeniu klient się zawiesił i konieczne było zamknięcie go i steama i ponowne uruchomienie. Ponieważ dzisiaj plaga nie było strzelania przez drzwi i ściany za to przewracali mnie niewidzialni skoczkowie. Może powinienem filmik nakręcić? Na innych warframe nie ma tego problemu. A właśnie i dzisiaj podziękowałem koledze z klanu i specjalnie poszedłem z zupełnie innymi ludźmi żeby hostował kto inny. Edycja: Po zamieszczeniu tego posta przyszła do mnie informacja, że jakiś nowy komputer o adresie takim a takim znajdujący się w Londynie (nie Lądku) prosi o dostęp do konta. Ponieważ gram z Legnicy spanikowany natychmiast zmieniłem hasło do konta. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się, że zmiana hasła też nastąpiła z tego londyńskiego komputera. Łączę się co prawda przez VPN, ale przez serwer w Warszawie. Specjalnie to sprawdziłem. Co ja mam robić boję się logować na konto przy pomocy kodu mającego udostępnić mój komputer nowemu użytkownikowi a zalogować mnie nawet na zmienione hasło nie chce?
 13. Achven

  Błędy?

  Wczoraj robiona sorties, mirage w akcji i dwa razy pod rząd powtórka błędu z blokadą klawiszy, do tego przeciwnicy strzelający przez ściany i nieotwierające się drzwi. Efekt to zszarpane nerwy i pierwsza z trzech misji zrobiona dopiero za trzecim razem po zmianie na valkyr prime.Przyjdzie mi chyba sprzedać to waframe bo nie da się w obecnym stanie nim grać.Podkreślę, błąd wystąpił dwa razy pod rząd. Nie jest to więc jakiś przypadek. To powtarzalny błąd.
 14. Achven

  Błędy?

  Nie podałem chyba najważniejszego. Parametrów komputera.
 15. Achven

  Błędy?

  Dzięki Drakulon za wyjaśnienie sprawy. Nie bardzo wiem w takim razie po co w ogóle jest mozliwość odpalania widm na koszmarach, żeby ktoś mógł solidnie przytrollować?