Achven

PC Member
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Achven

 • Rank
  Gold Initiate
 1. Achven

  Długie wczytywanie PoE

  Problemem jest twoja słaba karta graficzna. Poza PoE gra chodzi rzeczywiście płynnie nawet na bardzo słabym sprzęcie. Sam przerabiałem to samo.
 2. Pierwszy link wszystko oprócz rivenów https://warframe.market/ drugi link https://riven.market/ riveny. Na jaki towar jest branie powie ci cena. Logicznie myśleć chyba potrafisz. Wystawianie towaru jest intuicyjne. PW na czacie wysyłasz /w nick długo tego nie wiedziałem. Reszta jest prosta jak drut.
 3. Achven

  Ktoś wie jak skutecznie farmić endo?

  Zasoby potrzebne do budowy były za wyjątkiem próbek mutagenu na hemę i kriotyku na knoxa. Z tym rzeczywiście było sporo zabawy, szczególnie z próbkami. Faktem jest, że z 80000 zrobiło się 190000. Masz rację to farmazony. Założenie klanu nie jest najlepszym sposobem na pozyskanie dużej ilości endo. Najlepszym sposobem żeby cokolwiek osiągnąć w tej grze jest dużo grać. Tak zrobiłem pozyskując te próbki. W efekcie 190000 endo, ponad 50 neurooptyk do octavii, setki reliktów i cała masa modów. To wszystko w pojedynkę. Przepraszam musiałem się pochwalić 🙂
 4. Achven

  Ktoś wie jak skutecznie farmić endo?

  Zakładałem klan w połowie sierpnia mając 80000 endo. Jest 7 września klan ma 9 poziom, bada się jeszcze paracyst i 20 kolorków do pobadania a więc 10 wskoczy a ja mam 190000.
 5. Achven

  Czy można sprzedać Gare

  No kurde tak na chłopski rozum. Gość poszedł do najdroższej restauracji w mieście, zamówił najdroższy posiłek, do niego najdroższe wino, jeszcze deser, zjadł, oblizał się, a kelnerowi, który przyszedł z rachunkiem powiedział, że jednak nie zapłaci bo mu nie smakowało. No i czemu tutaj się pyta skoro kupował na steamie? Czytanie regulaminu steama też go boli? Pisze tam biało na niebieskim co podlega zwrotowi i na jakich zasadach.
 6. Achven

  Ktoś wie jak skutecznie farmić endo?

  Najlepszym sposobem na zdobycie względnie szybko dużej ilości endo jest założenie klanu i zrobienie w nim wszystkich badań.
 7. Achven

  Mission defense

  The error only occurs when I use the oberon prime.
 8. Achven

  Mission defense

  After this update, when I enter the mission as a host, the rest of the party does not see opponents and must go out. When the host is someone else I can not change weapons, collect items, do not deal damage and can not get out of defense by evacuation, I just have to interrupt the mission. This completely prevents the game.This is not a problem of connection quality because the rest of the party reports that the pings are good. Mission Hydron Sedna and Eris
 9. Achven

  Mod Riven

  Przez 30 sekund? Mierzyłeś czas? Masz utrzymywać ten mnożnik 30 sekund a nie dobić do 3 i koniec. Te riveny są akurat wpożo do otwarcia, więc musiałeś coś zrobić źle. Bierzesz misję przetrwanie plaga, broń z dużym zasięgiem i wkładasz mod na zasięg, punkt nacisku, coś na szybkość ataku, maksujesz obrażenia od żywiołów i stoisz tyle ile trzeba by pokazał się komunikat o otwarciu rivena. Jak się otworzy gra cię o tym poinformuje. Acha i koniecznie dryf kontaktu lub gladiatorski pośpiech zwiększające czas okienka kombinacji.
 10. Achven

  Co się dzieje?

  Ludzie już nie mówią na tę grę warframe tylko bugframe a gościa, który wymyślił te testy antybotowe zapodające obrazki w takiej pixelozie, że trudno mi stwierdzić czy jest na nim samochód czy słoń proponuję wymienić na szympansa.
 11. Achven

  Co się dzieje?

  Co się do diabła znowu dzieje z grą? Nie przyjmuje poprawnie wpisywanego hasła przy czym informację, że jest niepoprawne pokazuje po trzech minutach "mielenia". Próba zmiany hasła przyniosła totalny wnerw i brak maila. Kto wymyślał tą procedurę antybotową? 30 milionów kont i nie stać ich na informatyków z prawdziwego zdarzenia? Zajmują się tymi sprawami studenci informatyki na praktykach?
 12. Nie masz może dwóch dwóch kart graficznych? Monitor na pewno podpięty jest do tej właściwej, właściwym kablem?
 13. U mnie na równinach pojawiają się na każdej misji czarne kwadraty i prostokąty zasłaniające nieraz pół ekranu. Ogólnie po ostatnich dwóch aktualizacjach cała masa bugów nieraz uniemożliwiających grę. Blokujące się drzwi, niepojawianie się celów przez co nie wiadomo gdzie lecieć, złe oznaczanie celów przez co biegnie się w złą stronę, zmieniające się przypisanie klawiszy domyślnych przez co nieraz nie można używać broni i umiejętności. Jakbym chciał to wszystko zgłaszać to bym książkę napisał. Odechciewa się powoli grać. Wczorajszą drugą misję na mobilizacji robiliśmy z tego powodu trzy razy. Przyjemności zero za to masę zmarnowanego czasu i nerwów.
 14. Achven

  Przekaźnik Tennocon

  Nic nie straciłem. Grałem przez ostatni rok i kupiłem u Baro wszystko co było do kupienia. W przyszłym roku też nie wykupię bo będę grał i z Baro będę widział się co dwa tygodnie.
 15. Achven

  Przekaźnik Tennocon

  Czy istnieje jakiś inny powód, poza chęcią wyprowadzenia ludzi z równowagi, wysyłania tym którzy nie wykupili dostępu, informacji o przybyciu Baro na przekaźnik Tennocon na ziemi? Druga sprawa gra zaczęła tak mulić, że się grać nie da.