Jump to content

Kracken

Hunter
 • Content Count

  3,667
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kracken

 1. AFAIK DE newer suggested that there is a limit to "prestige" ranks ... or i'm wrong here ?
 2. mandatory question ... Have you TOOK it on mission (installed on a weapon)?
 3. can you try on do the same on orb vallis/plains of eidolon ?
 4. Kracken

  Foundary Aklex

  during the creation of a weapon you need to have a least ONE weapon of a each type - in this case you need to have one additional secondary weapon aside the two lex.
 5. Ja polecam Lenz. Kosi wszystko - gracza też xD
 6. W ogóle czy na jakimś konkretnym sprzęcie nie masz tej opcji?
 7. Do crossplaya teoretycznie "wystarczy" aby wszystkie platformy miały tę sama wersje (tzw zsynchronizowane). Samo DE nawet sugerowało się w tym kierunku w okolicach premiery wersji na switch. Moim jednak skromnym zdaniem ten crossplay będzie ograniczony jedynie do rozgrywek na misjach. Wymiana między kontami z różnych wersji czy sam cross save jest przy obecnej strukturze gospodarek (głównie chodzi o sposób zakupu / zniżki na platynę) na platformach jest wysoce niewskazany.
 8. Jeśli mówimy o efektach Strażnika żywiołów... Ognisty zwiększa Życie, posiada ogniste aoe, Lodowy zwiększa Pancerz i odbija obrażenia, Elektryczny zwiększa Tarcze i ładuje ładunek elektryczny, Toksyczny zwiększa szybkość przeładowywania, przełączania się między broniami, ma toksyczne aoe. Moim skromnym zdaniem najlepiej wyjdziesz z Lodowym lub Ognistym żywiołem. tym bardziej jeśli masz przedmioty (w postaci arkan lub podobnych) które regenerują życie.
 9. A) własna wiedza B) porównując z innymi rivenami na riven.market (https://riven.market/ ) C) spytać / skorzystać z bota na serwerze discord WarTrade - BlackMarket (https://discord.me/wfblackmarket ) Sam Flux rofle jest niszową bronią nie dostaniesz więcej jak 100 platy za nawet dobry riven
 10. jeśli nie masz funduszy na zmianę soczewek - to oczywiście Tylko eidolony... Jeśli masz ... to proponuję Przejść się na Adaro - Sedna (najlepiej sprawdza się do tego misja eksterminacji Grineer gdzie nie ma zbyt wiele pułapek na mapie i przeciwnicy nie mają zbyt wielu mechanik obronnych przed umiejętnościami). Wyposażony tylko w broń białą (najlepiej taka która jednym trafieniem zabije przeciętnego 35 poziomowego Szturmowca) i... Equinox. Oczywiście idąc SOLO. Equinox posłuży tu do usypiania przeciwników (duży czas trwania i zasięg, siła mocy nie gra roli). Uśpieni przeciwnicy nie alarmują się kiedy ktoś w pobliżu ginie/ zostanie trafiony co pozwoli na bezstresowe nabijanie licznika cichych zabójstw. Tylko broń + frame pozwoli na zniwelowanie efektu dzielenia expa, Zmiana soczewek pozwoli na nabijanie fokus więcej jak jednej szkoły.
 11. dzięki modom które "linkują" życie/pancerz/tarcze od wykorzystywanego Frama - statystyki bazowe kubrow nie grają większej roli. Wszystko opiera się o umiejętności
 12. Albo dobierasz go umiejętnościami do frama albo do misji... Albo wg własnego widzimisię.
 13. jakie miałeś powiadomienia podczas logowania?
 14. poczekaj.... masz konto warframe założone na wp ? i btw ... jakie są ogólnie objawy tego że "nie możesz się zalogować" ?
 15. #1803594 Sedna room with maxed exposure / contrast
 16. Wygląda to na za duże obciążenie na sprzęt - tak samo miałem na poprzednim komputerze
 17. ok to wytłumacz dokładnie co masz tu na myśli jaki komunikat / powiadomienie ? tak czy inaczej ... postaraj się prześwietlić / zdiagnozować swój hardwere, zaktualizować sterowniki itp.
 18. podasz parametry swojego komputera ?
 19. Na mój gust 90 jest wystarczającą ilością...
 20. Na początek proponuję zresetować router
 21. Masz sporo zaległych zadań - znajdziesz je w kodeksie. Index odblokowywujesz wraz z zadaniem Gambit Glasta (zadanie od warframe Nidus) Sam idex ( i jego odmiana u grineer Rathoom) przypomina "team deathmatch" gdzie za pokonanych wrogów zbierasz trofea i deponujesz w bazie (w Rathoom tylko zabijasz) Alarmów w ich pospolitej formie już nie ma - na ich miejsce wszedł Gwiezdny Szlak - dostajesz dobra ( i walutę do jego sklepiku) za wykonywanie czynów ( wyzwań ) / nabijanie rang. Masz dwie nowe otwarte krainy FAQ do nich
 22. Macie mody które zaznaczają łup na minimalnie?
×
×
 • Create New...