Jump to content

Flameend11

PC Member
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19

About Flameend11

 • Rank
  Silver Initiate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://imgur.com/Mc8q88o "Martwi nie snują opowieści" Całość zrobiona w scenie Nekraliska, jedynie za pomocą narzędzi fotobudki. "Nieedytowane" Oryginalnie wrzuciłem to na forum angielskie, ale tam usunąłem kiedy tylko polska edycja się zaczęła... W razie czego, gdyby miało to być zdyskwalifikowane, przynajmniej macie ciekawą tapetę.
 2. Więc umieściłem wcześniej post na angielskiej stronie konkursu, czyli muszę tam usunąć i umieścić tutaj czy nie powinienem ?
 3. Gatunek: Taran Helmith Imię: Koszmar (Ciekawostki): Kiedy sądzi że go nie widzę, gryzie wszystko co pluszowe a potem udaje niewiniątko. Lubi bawić się w chowanego i przysięgam że czasem widywałem go bawiącego się w Spider-Psa. (Dieta): Głównie Ciemnopłaszczki, Goopolle i Węgorze Charc, ale widziałem jak w paszczy miał raz argon... Może dlatego zawszę mi go brakuje jak jest potrzebny? (Krótka historia pochodzenia): Raz jak sobie klonowałem nowego psiaka, trochę Nanozarodników wpadło do komory( Musiałem się słabo zdezynfekować po misji w mrocznym sektorze). Okazało się to do
×
×
 • Create New...