-FF-Drakulon

PC Member
 • Content count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

352

About -FF-Drakulon

 • Rank
  Disciple

Recent Profile Visitors

1,362 profile views
 1. -FF-Drakulon

  Beasts of the Sanctuary: Hotfix 22.20.4

  Noice You can now trade the Peculiar Growth Mod!
 2. -FF-Drakulon

  Riven do Tigris

  Witaj. Podaj dokładne statystyki tego riven-a ponieważ one maja wpływ na cenę. Do pomocy w wycenie mogą Ci pomóc takie strony jak Co do ów stron staraj się sugerować riven-ami które posiadają podobne statystyki ponieważ czasami niektóre statystyki są rzadkie albo mało popularne. Jeśli potrzebujesz stroną na której masz wypisane wszystkie możliwe maksymalne oraz minimalne % statystyki jaką możesz otrzymać. % statystyk też mają wpływ na cenę ponieważ one tworzą tzw ''grade'' riven-a.
 3. -FF-Drakulon

  Riveny

  Witaj. Są od tego strony np takie jak: Sprzedawać riven-y można też za pomocą czatu handlu lub na różnych discord-ach które są specjalne pod to stworzone.
 4. -FF-Drakulon

  Operator Casting Call - Be Featured in a Promo Video!

  Ya boy Let's do it. Face: Pose 1: Pose 2: Good luck and Have Good Day my Tenno Friend. 😘
 5. -FF-Drakulon

  Beasts of the Sanctuary: Hotfix 22.19.1

  Yeah. Finally I can play tentacles master
 6. -FF-Drakulon

  Nowa misja Simarisa

  Błędy jest to rzecz normalna aktualnie [DE] pracuje na tym. Jeśli masz problem z hostem nie graj z ''randomami'' lecz z znajomymi lub sam. (Od wejścia tego trybu dostałem tylko 1 raz DC-ke ale to z własnej winy) Najbliższe zmiany znajdziesz tu: Tak jak napisał Tocorro ''Wyrażajcie konstruktywne opinie'' ponieważ [DE] sprawdza wątki z tym powiązane a sam płacz nic nie wniesie.
 7. -FF-Drakulon

  Frost prime

  Witaj. Broń na Frost-cie nie ma znaczenia. Używaj tej która Ci się podoba.
 8. -FF-Drakulon

  Vodyanoi

  Witaj. Każdy z Egzekutorów posiada bardzo duża ilość pancerza co sprawia ze większość broni robi im minimalne obrażenia jednym z sposobów uniknięcia tego jest posiadanie drużyny gdzie każda z osób ma ubraną aurę o nazwie korodująca projekcja. Egzekutorzy tracą wtedy cały swój pancerz co sprawią iż nie mają redukcji obrażeń i są łatwiejsi do zabicia. Jeśli nie masz ochoty gracz w drużynie i chcesz robić to samotnie to polecam użyć Ash-a pod 3 umiejętność. Tylko iż żeby to miało najlepsza efektywność należy używać sztyletu z modem o nazwie ukryta śmiertelność ponieważ ten mod powoduje iż atak dobicia który wykonywany jest po 3 Ash-a jest zawsze śmiertelny dla przeciwnika. (Nie działa na przeciwników na których nie można wykonać dobicia) Jeśli nauczysz się już dobrze grać ów Ash-em na tej Arenie możesz wykonać ją w jakieś 1.5-3 minuty samotnie bez żadnych problemów. Można też używać innych Frame-ów lecz na samotną gre Ash jest najbardziej skuteczny ponieważ robisz to szybko i bez problemu. Co do buildu na sztylet ów podany wyżej mod i modyfikacje na prędkość ataku (berserker nie działa) Co do buildu Ash-a Wydajność/Czas Trwania ewentualnie mod agumentowy na 3 umiejętność Ash-a po dodatkowy re-fund energii po zabiciu przeciwnika z dobicia. Powodzenia w mordowaniu Egzekutorów Tenno. Oraz owocnych łowów może wypadnie Ci jakaś ciekawa postawa.
 9. Hi Tenno. I would like to ask you to add an option which involves buying a few arcane at once from Hok / Onkko / Nakkak. (80 Contagion Set / 15 Epidemic Set) Buying it took about 3 hours. The same problem appears on Onnko arcane. If this topic is in the wrong place, I apologize but I would ask you to consider this request.
 10. -FF-Drakulon

  Coming Soon: Devstream #109!

  Hi, When we get any information about trials? When we get information about changing shield that were supposed to be long ago? Maybe some information about delux to Nezha / Vauban? The concept of an old alternative helmet for equinox will take place whether it has been removed? Maybe some information when it will be dmg 2.5?
 11. -FF-Drakulon

  FPS!!!!!

  Co nie zmienia ze powód małej ilości klatek jest spowodowany słabymi podzespołowymi Twojego laptopa. Pomóc może przede wszystkim wymiana sprzętu. Jeśli normalnie masz koło 30 fps-ów (ustaw Capa klatek) sprawi to iż ponieważ jeśli będziesz miał stałe klatki gra będzie bardziej płynna niż gra kiedy masz skaczące fps-y. Jedynie co jeszcze może pomóc to zabawa w optymalizacje gry za pomocą programów/zmniejszenia opcji graficzny.
 12. -FF-Drakulon

  Błędy?

  Widma zawsze na misjach typu koszmar są wrogie. (Nie jest wymagane zagrożenie radiacyjne + na Koszmarach to utrudnienie zostało już dawno usunięte ponieważ ludzie płakali ze znajomi ich zabijają) Jedynie miejsce gdzie można znaleźć zagrożenie radiacyjne to mobilizacja z tym utrudnieniem. Ewentualnie otrzymać radiacje od elementów otoczenia/wroga.
 13. -FF-Drakulon

  Launcher w polskiej wersji - tłumaczenie

  Tłumacz a GotL to zupełnie 2 różne zajęcia. Niektórzy z GotL są tłumaczami lecz jest to ich decyzja ze zdecydowali się zostać tłumaczami w między czasie pełnią tez funkcje GotL. GotL nigdy nie było stworzone do tłumaczenia lecz do pomocy nowym graczom. A ludzie niech nie narzekają na tłumaczenie ponieważ potrafią robić tylko tyle.
 14. -FF-Drakulon

  Problem z misją

  Witaj. Dużo osób posiadało problem z równinami po pierwsze czy posiadasz minimalne wymagania gry. Inna opcją jest też sprawdzenie w launcherze opcji odpowiadających za Directy (dużo osób przez to miało problemy z równinami) Jeśli problem nie jest spowodowany specyfikacją komputera spróbuj poszukać na forum innych wątków z podobnymi problemami lub sprawdź support.