-FF-Drakulon

PC Member
 • Content count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

385

About -FF-Drakulon

 • Rank
  Disciple

Recent Profile Visitors

1,513 profile views
 1. -FF-Drakulon

  The Sacrifice: Hotfix 23.3.2

  Thanks OwO Increased the scale of Vauban’s Mortier Heavy Blade Skin!
 2. -FF-Drakulon

  The Sacrifice: Update 23.2.0

  Chroma noggle yeah :O
 3. -FF-Drakulon

  polaryzacją=a

  Witaj. Polaryzacje można zmienić lub dodać do slota za pomocą Formy. Zdobyć można ją z alarmów/inwazji/mobilizacji/kupić za platynę, Forma możliwa jest do użycia na Fram-ie lub broni jak posiadają 30 poziom. Użycie formy powoduje reset poziomu Frame-a broni do poziomu 0 lecz umożliwia dodanie polaryzacji lub zmienienia innych które już są w danym przedmiocie
 4. -FF-Drakulon

  The Sacrifice: Hotfix 23.0.7

  ༼ つ ◕_◕ ༽つ PLS GIB DE ENERGY ༼ つ ◕_◕ ༽つ
 5. -FF-Drakulon

  The Sacrifice: Hotfix 23.0.4

  RIP
 6. yah When A regional chat?
 7. -FF-Drakulon

  Problem z obojętnie jakim hostem.

  ESC>>Opcje>>Interfejs>>Pokaż Wartość FPS (pokazuje to FPS Użycie Ramu + Ping jeśli nie jesteś hostem)
 8. -FF-Drakulon

  Problem z obojętnie jakim hostem.

  Witaj. Jaki masz ping z graczami ponieważ jest to ważne limit pingu w opcjach śmiesznie działa ponieważ łapie go tylko z czasu połączenia gdzie możesz mieć z innym 50 pingu a przy grze np 500. Tak samo jeśli ten ping skacze o spore wartości jest źle ponieważ jest on wtedy bardzo odczuwalny. Z Twojego opisu wynika ze masz opóźnienia. Początkowo spróbuj mały eksperyment weź jakiegoś znajomego sprawdź Jaki Ty masz ping a potem Ty hostuj i niech znajomy powie czy ping skacze. Tryb Hosta też jest o tyle Specyficzny ponieważ możesz mieć dobry PING z kimś a pomimo masz z nim słabe połączenie które może być powodowane np przez blokady portów w routerze blokady z firewalla minimalne straty pakietów etc. Jeśli zobaczysz jak wychodzi to jak grasz z znajomym i jest on z Polski i też masz problemy z połączeniem wina pewnie leżu u Ciebie lub Hosta powoduje to pewnie jakieś ów wymienione wyżej problemy. Sam nigdy takiego problemu nie miałem ale spotykałem przypadki kiedy ktoś mieszkał z 50km od siebie miał innych dostawców internetu a ping i ich połączenie miedzy sobą było tragiczne.
 9. -FF-Drakulon

  320k w plecy ...

  Po 1. Nie przekroczyć 10 punktów. Po 2 Przegrałeś go ponieważ nie wykonałeś limitu który został na Ciebie nałożony. To nie wina skryptu ponieważ działa on poprawnie a na tej części masz limit maksymalnie 10 punktów. Przekroczenie tej ilości skutkuje przegraną i stratą kredytów. Jeśli nie przekroczysz tej ilości puntów i dotrwasz do końca misja zakończy się powodzeniem.
 10. -FF-Drakulon

  Beasts of the Sanctuary: Hotfix 22.20.4

  Noice You can now trade the Peculiar Growth Mod!
 11. -FF-Drakulon

  Riven do Tigris

  Witaj. Podaj dokładne statystyki tego riven-a ponieważ one maja wpływ na cenę. Do pomocy w wycenie mogą Ci pomóc takie strony jak Co do ów stron staraj się sugerować riven-ami które posiadają podobne statystyki ponieważ czasami niektóre statystyki są rzadkie albo mało popularne. Jeśli potrzebujesz stroną na której masz wypisane wszystkie możliwe maksymalne oraz minimalne % statystyki jaką możesz otrzymać. % statystyk też mają wpływ na cenę ponieważ one tworzą tzw ''grade'' riven-a.
 12. -FF-Drakulon

  Riveny

  Witaj. Są od tego strony np takie jak: Sprzedawać riven-y można też za pomocą czatu handlu lub na różnych discord-ach które są specjalne pod to stworzone.
 13. -FF-Drakulon

  Operator Casting Call - Be Featured in a Promo Video!

  Ya boy Let's do it. Face: Pose 1: Pose 2: Good luck and Have Good Day my Tenno Friend. 😘
 14. -FF-Drakulon

  Beasts of the Sanctuary: Hotfix 22.19.1

  Yeah. Finally I can play tentacles master