Blurporator

PC Member
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About Blurporator

 • Rank
  Silver Initiate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Blurporator

  T1, T2, T3...

  Misje są podzielone na Tiery czyli na poziomy trudności w zależności od siły przeciwników. Na każdym Tierze obowiązuje osobna tablica dropów, plus misje szpiegowskie na Lua i w Fortecy Kuva mają swoje osobne tablice dropów. Misje z przeciwnikami na poziomach 1-15 to Tier 1 (czyli T1), 15-25 to Tier 2 (T2) zaś wszystko powyżej 25 poziomu to Tier 3 (T3). Adnotacja na Wiki oznacza, że mod Frigid Blast może wypaść z dowolnej misji szpiegowskiej na Tierze 3 oraz z misji szpiegowskiej w Fortecy.
 2. Blurporator

  Nie wiem co robić

  Skoro jesteś absolutnie pewien, że mail z kodem nie dochodzi do Twojej skrzynki to możliwości są dwie: albo serwer pocztowy na którym masz skrzynkę ma restrykcyjne reguły filtrowania spamu (na Gmaila kody dochodzą) albo serwer DE nie wysłał z jakiegoś powodu kodu. Możesz spróbować zmienić e-mail używany do logowania w grze na inny, byleby był na innym serwerze ale jeśli maile z DE nie dochodzą na Twój dotychczasowy mail to i tak go nie zmienisz. Jeśli zmiana maila jest niewykonalna lub nic nie da pozostaje tylko kontakt z supportem.
 3. Blurporator

  Nie wiem co robić

  Zakładam, że masz dostęp do skrzynki mailowej, na którą zakładałeś konto. Sprawdzałeś w folderze na spam czy tam nie wpadł mail z kodem?
 4. Blurporator

  UPDATE 24.0.6 - BUGI

  Specjalinie kupiłem sobie articule wrogów żeby to sprawdzić. U mnie też nie mają dłoni w łapkach.
 5. Jeśli nie grasz na laptopie dużo lepszym rozwiązaniem (z punktu widzenia komfortu grania) będzie zainwestowanie w kartę graficzną.
 6. Screeny wyglądają paskudnie. Jakbyś grał na ustawieniach minimalnych na karcie zintegrowanej. U mnie gra tak wygląda na starym lapku z integrą. Te "przeźroczyste obrazy" to płaszczyzny na które narzucane są efekty środowiskowe - w tym wypadku mgła i karta graficzna nie wyświetla ich poprawnie. Podaj specyfikację komputera bo na chwilę obecną to nawet nie wiadomo czy spełniasz wymagania minimalne. Nie zapomnij napisać ile VRAM ma karta graficzna.