Jump to content

Gandalf_White

PC Member
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23

About Gandalf_White

 • Rank
  Silver Initiate

Recent Profile Visitors

52 profile views
 1. Gratuluję wszystkim zwycięzcom, a tym co nie wygrali to pamiętajcie, że następnym razem wam się uda. Życzę wszystkim szczęśliwych walentynek! ❤ Edit: Jeśli tu był duży problem z wyborem to nie chcę wiedzieć co się działo na angielskiej wersji konkursu 😂
 2. Love is in the air ❤️ Trzeba wesprzeć tego nieśmiałka, no dalej ziomek. Jeśli nie spróbujesz do niej zagadać to nic z tego nie wyjdzie! A jeśli się nie uda, to pamiętaj, że ryb w morzu jest wiele i wystarczy pływać, aż znajdzie się tą jedyną ❤️ Tym nieśmiałkiem jestem również ja, ale pokonuję to i zobaczymy jak mi się powiedzie. Strzała kupidyna dopadła mnie w grudniu. Powodzenia wszystkim zakochanym! „Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy” ~ Victor Hugo Edit: W opisie konkursu jest błąd. Napisane jest do 13 stycznia :)
 3. Również dziękuję i gratuluję każdej osobie. Yarr harr fiddle de dee Being a tenno is alright to be!
 4. W pustki dal lecimy dziś, Nasza misja: świadomych zbić, W kuźni energii pełno się tli, Przeznaczenie drogę nam rozświetli. Przybyliśmy, sygnałów wrogich ponad sto, Nie bójcie się, dzielna załogo, Nas czterech wart jest tyle co cała armia, Czas, by rozpoczęła się ostra walka. Hej! Z lewej myśliwiec, z prawej bombowiec, Nie podskoczy nam żaden frachtowiec, Załogo, obsadźcie działa! Bowiem czuwa nad nami moc kapitana! Pierwszy padł, drugi też, Mamy wyrw w kadłubie z sześć, Inżynierze przewspaniały, Bierz się szybko za naprawy! Cefalon coś tam mamrocze, Vauban po railjacku się plącze, Ivara do wyrzutni się pcha, A z boku nadchodzi abordaż. Kapsuła do kadłuba przybiła, Załoga niewzruszona wszystkich wybiła, Nadchodzi następny załogowiec, Lecz w mgnieniu oka jest z nim koniec. Hej! Z lewej myśliwiec, z prawej bombowiec, Nie podskoczy nam żaden frachtowiec, Załogo, obsadźcie działa! Bowiem czuwa nad nami moc kapitana! Pierwszy padł, drugi też, Mamy wyrw w kadłubie z sześć, Inżynierze przewspaniały, Bierz się szybko za naprawy! Wrogów batalion zmieciony w proch, Nadeszło długo spragnione zwycięstwo, Wracajmy do doku, tam jest najlepiej, Będzie co opowiadać przy klanowym bufecie. Powodzenia wszystkim!
×
×
 • Create New...