Jump to content

jokerpinkman

PC Member
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About jokerpinkman

 • Rank
  Initiate

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Öncesini bilmeyenler için: Aramıza hoşgeldin en kısa sürede davet gönderilecektir.
 2. Merhaba, Dostum. Legendary Hermes klanı olarak seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Klanımızın Yaş ortalaması 26'dır. Diğer tüm bilgiler klan konumuzda vardır incele kafana yatar ise başvur hemen. 🙂
 3. Destek Ekibine Ticket göndererek klanın Warlord değişimini yapabilirsin. Uzun süre aktif olmayan veya oyunu bırakan Warlord klandan birisi onun yerine yeni Warlord olarak geçebilir. Destek Url: https://digitalextremes.zendesk.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=50924
 4. Bekleme listesinde bulunan tüm başvurular klanımıza davet edilmiştir.
 5. # Alım sırasında bekleyen tüm başvurular önümüzdeki hafta klanımıza davet edilecektir. Bekleyen tüm üyelere teşekkür ederiz.
 6. Klan alım sırasına eklendiniz en yakın zamanda davet göndereceğiz. 🙂
 7. Merhaba, Legendary Hermes olarak klanımıza katılabilirsiniz. Konumuzu inceleyin kafanıza yatar ise başvuru yapın.
 8. Merhaba, Legendary Hermes olarak klanımıza katılabilirsiniz. Konumuzu inceleyin kafanıza yatar ise başvuru yapın.
 9. İttifakımıza isteyen tüm klanlar dahil olabilir belli başlı katılım için şartlarımız yoktur fakat aşağıda belirtilen klan ittifak ve üye kurallarımız vardır. İttifakımız güçlü bir ittifak temeline dayanmaktadır. Henüz yeni olmasına rağmen yenilikçi ve ilklerin ittifakı olarak sizlerleyiz... Üye kuralları: 1. Vein Line ittifakında bulunan tüm üyeler eşittir ve ayrım yapılamaz. 2. Vein Line ittifakında bulunan tüm üyeler arasında ezici, egoist, küçük düşürü v.b. davranışları yapması yasaktır. Yaptığı takdirde kendi klanı içerisinde ceza alır. 3. Vein Line ittifakında bulunan tüm üyeler diğer ittifak üyesi olan klana kesinlikle giremez. 4. Vein Line ittifakında bulunan tüm üyeler diğer ittifak klan liderine saygılı davranmak zorundadır. 5. Vein Line ittifakında bulunan tüm üyeler oyunda bulunan ittifak mesajlaşma sistemi gereksiz/spam veya dalga geçer gibi kullanması yasaktır. Klan kuralları: 1. Vein Line ittifakında bulunan tüm üye klanlar daha önceden atılmış oyuncuları kesinlikle alması yasaktır. 2. Vein Line ittifakında bulunan tüm üye klanlar üst kurul Legendary Hermes, Turkiye ve Vareste Peleng adlı ittifak üyelerinden izinsiz/onaysız sosyal medya, youtube vb. tanıtımlar yapamaz ve yürütemez. (Kendi klan tanıtımları hariç.) 3. Vein Line ittifakında bulunan tüm üye klanlar üst kurulun onayını almadan ittifak etkinliği düzenleyemez. *Yukarıdaki bulunan kurallar ana ittifak kurucuları Legendary Hermes, Turkiye ve Vareste Peleng aldığı ortak kararlardır. Habersiz ve duyurusuz değiştirme hakkını saklı tutar. Vein Line isim anlamı: Vein Line Damar Hattı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda Vein'in baş harfini Vareste Peleng klanından Line'ın baş harflerini de Legendary Hermes klanından ve renklerini ise Turkiye klanından almaktadır. Katılım: Bu konu altında mesaj göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Onaylanma süreci 3 an ittifak kurucusu tarafından yapıldıktan sonra ittifak üyesi olarak kabul edilirsiniz. Katılım için her hangi bir kredi yatırma veya kaynak yatırma zorunluluğu yoktur. İttifak Üye Katılım Formu: Klan Adı: Klan Rank'ı: Klan Amblemi: Klan Kuruluş Yılı: Her hangi bir klanınız yok ise ilgili ana ittifak klanlarımızdan her hangi birisine katılabilirsiniz. Legendary Hermes Vareste Peleng Turkiye Not: Bu konu sadece ittifak üye katılım konusudur buradan klan üyesi kabul edilmeyecektir. Klan üyesi olmak isterseniz ilgili ittifak üyelerimizden her hangi bir klana başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 10. Merhaba, Legendary Hermes klanı olarak seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Warframe'de en aktif ve en düzenli klan yapısına sahibizdir. Klanımızda hiyerarşi düzen yerine abi, kardeş ve dost kavramları ile hitap ederiz. Klan yaş seviyemiz çok yüksektir. Klanımızda 45 yaşında aktif olarak oynayan abilerimiz vardır. Yaş ortalamamız 25'dir. Klan rankımız şuanlık 8'dir. Klan dojomuzdaki tüm odalarımız aktiftir. Warframe tarihindeki en gelişmiş ve düzenli discord sunucu yapısına sahibizdir. Araştırmaların %80'ni tamamlanmıştır. Katılmak istersen bu konuya yanıt olarak cevap atabilir veya direkt olarak klan odamızdan katılabilirsin. İyi oyunlar dilerim.
 11. Legendary Hermes klanı olarak başarılar dileriz. Güzel hazırlanmış bir konu ile gayet açıklayıcı bilgi aktarımı sağlanmış olup, uygulama örnekleri ile aydınlatılmıştır. 🙂
 12. Oyun içerisinde davet gönderdim, aramıza hoşgeldin dostum. 🙂
 13. Merhaba, Legendary Hermes olarak aktif bir klanızdır. Günlük olarak en az 10 üyemiz aktiftir. Gece bu aktiflik daha da artar. Klan yaş ortalamamız 25'dir. Klan rankı 7'dir. Dojomuzdaki gerekli tüm odalar vardır. Araştırmaların %80'ni tamamlanmıştır.
 14. Merhaba, Dostum. Legendary Hermes klanına gelebilirsiniz klanımızın rank'ı 7'dır. Klanımızda 45 yaşında ve 18 yaş aralığında dostlarımız vardır. Genel anlamda yaş olarak yaşlı bir klanız. 😄 Hiyerarşi yoktur klanımızda abi, kardeş, dost olarak hitap ederiz eğlencesine ve zevk almasına bakarız. Yardımseverizdir klanımızın büyük çoğunluğu warframe'de ticaret işi ile uğraşmaktadır. Klanımızda müthiş ve kendi alanında profesyonel savaşçılarımız vardır. Güzel ve sıcak bir dojomuz var ne fazla gösterişli ne de çok basit orantılı hoş bir klan dojo düzenimiz vardır. Sen uzun uzun yazmışsın benimde uzun uzun yazasım geldi. 😄 Katılmak istersen adresi biliyorsun, iyi oyunlar dilerim.
×
×
 • Create New...