Jump to content

jokerpinkman

PC Member
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54

About jokerpinkman

 • Rank
  Novice

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. Merhaba, VPN ve Proxy gibi programlar ile denerseniz sorununuz çözülecektir. İlgili sorun İnternet Protokolü alakalı bir sorundur. DNS ve diğer Ağ yapılandırmalarınız varsayılan değerleri bozuldu ise bu tarz programlarda güncellemede hata alabilirsiniz. VPN ve Proxy tarzı programları indirip güncellemeyi başlatabilirsiniz. İyi oyunlar.
 2. Yoğunluk nedeni ile arada kaynamış olabilir. Ben teşekkür ederim bildirdiniz için yoğunluğumuzu dağıtmak için çalışmalar başlattık sizlerin geri bildirimi sayesinde. Teşekkür eder, keyifli oyunlar dilerim.
 3. Klan katılımlarımız direkt olarak discord adresimizden olmaktadır. Discord sunucumuza katılarak başvuru yapabilirsiniz.
 4. O zaman revenant questine denk gelmiş olabilirsiniz bir kontrol edin questlerinizi tam detaylı anlatamıyorum quest alakalı spoiler yemeyin diye
 5. Bahsettiğiniz olay farklı bir oyuncu olabilir. Eğer öyle ise tek kişilik modda oyunu açıp rahat bir şekilde balık falan tutabilirsiniz.
 6. Ellerine sağlık dostum güzel olmuş devamını bekleriz.
 7. Özel mesaj olarak gönderilen başvuru formunu doldurup bana gönderiniz.
 8. We look forward to your support.
 9. Aktif Klan Listesi Legendary Hermes Raw Steel Turkey Gamer Community Vareste Peleng Warframe Remastered ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR (S.S.S.) PC Klan forumunda en aktif klan listesi yukarıda bulunmaktadır. Aktif Klan Listesi alfabetik sıraya göre konumlandırıldı. Arşivlenmiş ve kilitlenmiş konular dahil edilmemiştir. Düzensiz ve tek kelime ile klan açtım gelin katılın tarzındaki konular bu kısma dahil edilmez. Düzenli bir şekilde açılmış klan hakkında tam bilgi veren tüm klan konularını ben takip ediyorum. 1 hafta içerisinde konuya otomatik olarak dahil ediyorum. Yukarıda bulunan Aktif Klan Listesi PC oyuncuları için geçerlidir. Yukarıda bulunan Aktif Klan Listesi sadece Aktif Klanlar için oluşturulmuştur.
 10. Klan başvurularımız tekrar açılmıştır. Klanımıza başvuru yapmak isteyen arkadaşlarımız lütfen konuda belirtilen Şartları gözden geçirip uygun ise katılabilirsiniz. Katılım için konuya mesaj atmanız veya clan odamıza katılmanız yeterli olacaktır.
 11. Clan name: Legendary Hermes Clan tier: Storm Clan platform: PC Clan role: Founding Warlord
 12. Klan alımlarımız yoğun talepler ve hızlı artışlar nedeni ile durdurulmuştur. Klanımıza katılmak isteyen kişiler konuyu takibe alabilirler tekrar açıldığında bildirim olarak gelecektir. İlgi ve alanıza teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.
×
×
 • Create New...