Nufrit

PC Member
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Nufrit

 • Rank
  Tenno Operative

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. Tek bir yazıda iki küçük atölye tasarımı! Titania ile başlıyoruz çünkü o gerçekten en küçükleri. Titania! `Exalted` silahların ayrı bir şekilde modlanabileceğini duymuş olabilirsiniz. Bu doğru- ve bütün Exalted silahlar mod kullanabilecekler. Fakat Titania’nın Dex Pixia’sı diğerlerinden farklı. Bir seçim yapmak zorunda kaldık - şu anda Dex Pixia Pompalı veya Taramalı tüfek modlarını kullanıyor. Bu açık bir opsiyon olduğu için Modlamayla pek uyuşmuyor, bu yüzden Dex Pixia’yı aynı zamanda güçlendirecek bir yola gittik. Exalted silahların ayrı bir şekilde modlanabilmesi özelliği oyuna eklendiğinde Dex Pixia İKİNCİL SİLAH modlarıyla güçlenecek! Oyunda çift elle tutulan birincil silah olmadığını düşünürsek İkincil Silah modlarının bu yeteneği etkilemesi hem bu yeteneği güçlendirmiş olacak hem de oyunla daha tutarlı bir hale gelecek. Titania’nın Diwata’sını da güçlendirdik - son rakamları görmek için yama notlarını takip edin. Ve Limbo... Limbo en karışık Warframelerden birisi - sınırsız forma kaynağından daha fazla kutuplaştırıcı! Aynı zamanda en tutarlı kullanılan warframelerden. Zaman durdurma gücü birazcık güçlü - fakat bu güç silahları da etkilediği için eşitleniyor mu?. Koordineli bir takım ve iyi eğitimli bir Limbo ile elbette bu mümkün. Fakat her zaman bu durum böyle değil. Limbo’nun Stasis yeteneğini daha işbirlikçi bir pozisyona sokabilmek için, özelliğini sadece düşmanların zamanını durdurabilecek şekilde ayarladık. Takım arkadaşlarının bütün araçları çalışabilir durumda olacak. Fakat bu kadar büyük bir gücü Limbo’ya verdiğimize göre biraz da kısmalıyız, bu yüzden yeteneğin süresinde kısaltmaya gittik son seviyede 30 saniye süren Stasis artık 15 saniye sürecek. Tabii ki modlardan etkilenecek. Testlerde bu durum gayet mükemmel hissediliyor, silahlarınızı özgürce kullanabilirken eğer süreye negatif etki eden modlara sahipseniz dikkatli olmanızı sağlıyor. Daha fazla ayarlama gerekebileceği için bu özelliği daha yakından incelemeye alacağız. Ustaca boyuttan boyuta kayan Limbo oyuncuları bu Süre değişiminden pek de etkilenmeyecekler. Yaşasın! Bu değişimler yakında gelecek olan ayarlamaların sadece birazı (PC’ye konsollardan daha yakın). Bu değişimler Arsenalimizin diğer ayarlamalarının önüne geçmeyecek. Yorumları izliyor olacağız ve zamanı geldiğinde pratik geribildirimleri de bekliyor olacağız. Orjinal Yazı [DE]Rebecca tarafından yayınlandı:
 2. Selam Arkadaşlar bu gün sizler için hazırlamış olduğum sığınak videosunu yüklemiş bulunmaktayım, hala sığınaktan haberi olmayanlar, öğrenmek isteyenler için yararlı bir video oldu.
 3. Nufrit

  Yeni Basladim

  Oyundaki her şeyi oynayarak düşürebilirsin, biraz geç cevap verdiğim için harcamış olabilirsin ama tavsiyem kozmetiğe fazla yüklenmeyip (oyunda hiç etkisi yok sadece görüntü) bol bol silah ve warframe yuvası alman. Daha sonra zaten oyunda geliştikçe yeni warframeler ve silahlar yapacaksın ve onları kullanırken daha çok zevk alacaksın. Youtube üzerinden birkaç Türkçe kanal önereyim; https://www.youtube.com/channel/UCi2N6ToOkY7fbQQczcNshtQ?view_as=subscriber https://www.youtube.com/user/MrHalilDemirel https://www.youtube.com/channel/UCYZs1TwxjXeTMrQvIS1Yq6A
 4. Nufrit

  Void Relic Açılmıyor

  Desteğe mesaj atmanız daha mantıklı görünüyor şu konumda. https://digitalextremes.zendesk.com/hc/tr
 5. Nufrit

  Ilk hangi Warframe alinmali ?

  Genelde yeni başlayanlara Rhino önerilir, Venüs/Fossa'da Jackal'dan düşer. Oyunun her görevine uygun diyebilirim. Dene, seversin.
 6. Açıklayıcı anlatımının için teşekkürler. İyi oyunlar
 7. Nufrit

  Arcane Sistemi ve Arcane Helmetler

  Çok güzel bir anlatım ve rehber olmuş. Teşekkürler.