Jump to content
  • 0

Mod Riven


Szkielet3108
 Share

Question

Zdobyłem ostatnio mod riven do karabinu: "Utrzymaj mnożnik kombinacji 3x przez 30 sekund z obecnym aktywnym strażnikiem 0/1" 

i Zdaje sie ze nie rozumiem koncówki bo z kombem to nie ma problemu tylko ze nie zalicza.

Wyjaśniłby ktoś o co chodzi z aktywnym strażnikiem ? bo wydaje mi sie ze w tym leży problem

Link to comment
Share on other sites

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przez 30 sekund? Mierzyłeś czas? Masz utrzymywać ten mnożnik 30 sekund a nie dobić  do 3 i koniec. Te riveny są akurat wpożo do otwarcia, więc musiałeś coś zrobić źle. Bierzesz misję przetrwanie plaga, broń z dużym zasięgiem i wkładasz mod na zasięg, punkt nacisku, coś na szybkość ataku, maksujesz obrażenia od żywiołów i stoisz tyle ile trzeba by pokazał się komunikat o otwarciu rivena. Jak się otworzy gra cię o tym poinformuje.

Acha i koniecznie dryf kontaktu lub gladiatorski pośpiech zwiększające czas okienka kombinacji.

Edited by Achven
Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 minutes ago, Achven said:

Acha i koniecznie dryf kontaktu lub gladiatorski pośpiech zwiększające czas okienka kombinacji.

Rozpędziłeś się. Dryfujący Kontakt, to nie żaden "dryf kontaktu", ani w ogóle żaden dryf.

@Szkielet3108
Prosta sprawa - mając założony jakikolwiek mod zwiększający czas okienka kombinacji zabijaj wrogów białą bronią. Do wbicia mnożnika 3x trzeba uzyskać 135 trafień i potem utrzymać to przez 30 sekund. To, z jaką częstotliwością musisz trafiać wroga białą bronią zależy od tego, o ile masz zwiększony czas okienka kombinacji/combo duration. Informacja o wykonaniu wyświetli ci się na ekranie po upływie 30s. Jeżeli masz rozwinięte pasywa ścieżki Focus Naramon, to również uaktywnij. Znacząco ułatwia zadanie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
54 minutes ago, Szkielet3108 said:

a to nie musi byc zrobione karabinem ?

A jak chcesz karabinem wbić i utrzymać mnożnik? Nie, musisz mieć wyposażony riven w karabinie lub łuku (zależy czym grasz), ale zadanie wykonujesz bronią białą.

Ps Pisząc o modach zwiększających czas okienka, miałem na myśli oczywiście mody do broni białej.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mnożnik obrażeń bronią białą zwiększa ci się wraz z ilością trafień. Oczywiście może przekroczyć 3x, ale liczba potrzebnych trafień znacząco się zwiększa. Już za kilka pierwszych trafień masz 1,5x, szybko potem 2x i 2.5x, ale do 3x potrzeba już 135 trafień, do 3,5x 400, a do 4x 1600.
Jeżeli będziesz grał w trybie walki wręcz (wyposażona broń biała) to aktualny mnożnik wraz z liczbą wykonanych trafień będzie widoczny w prawym, dolnym rogu.

PS Liczbę potrzebnych trafień do mnożnika 3,5 i 4x pisałem z pamięci i mogłem się pomylić nieco

No i oczywiście mnożnik obrażeń bronią białą nie ma nic wspólnego z mnożnikiem trafień snajperek

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, Szkielet3108 said:

zrobiłem tak pisałeś i dalej nie zaliczyło a trzymałem kombo przez pare minut i nie wiem, chyba jedynie go sprzedam

Niemożliwe. Wyposażyłeś strażnika, czy kota albo psa? Strażnik to nie to samo, co towarzysz.

Napisz - ale dokładnie - zadanie, które odblokowuje riven.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0

napisałem słowo w słowo w pierwszym poście

PS. zrobiłem to poprostu tak:poszedłem na survival na pustce, miałem dethcube'a mod riven założony na snajperke, poszedłem z tą snajperką, biłem kombo i mieczem i snajperka trzymajac je po pare minut, progres modu 0/1

Edited by Szkielet3108
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Coś ty się uparł na to kombo snajperki? To nie ma żadnego znaczenia, ani żadnego związku z mnożnikiem, który masz utrzymać żeby odblokować rivena. Masz walczyć bronią białą i tylko bronią białą, oraz zwracać uwagę na mnożnik w prawym dolnym rogu ekranu, który będzie widoczny kiedy będziesz w trybie walki wręcz. Dojdź do momentu, kiedy pokaże ci się x3 i utrzymaj to przez 30 sekund. Albo lepiej faktycznie... sprzedaj tego rivena. Skoro nie potrafisz sobie poradzić z jednym z najprostrzych zadań, to może poczekaj aż wpadnie ci już odblokowany 😛

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten riven jest jednym z najprostszych do zrobienia. Wsadzasz do broni mu przeznaczonej i idziesz na misję (najlepiej w Fortecy Kuva). Na misji wyciągasz broń białą (przytrzymujesz "f") i szukasz wieżyczki. Następne tłuczesz tą nieaktywną wieżyczkę tylko i wyłącznie bronią białą tak długo dopóki nie dostaniesz informacji, że mod riven został odblokowany. O tej swojej snajperce całkowicie zapomnij i trzymają ją tylko i wyłącznie na plecach. I ważna sprawa: strażnik musi być żywy, jeśli padnie ci zanim nabijesz te combo to rivena ci nie zaliczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Siemka , tak na przyszłość. Fajną sprawą akurat w tym rivenie jest posiadanie venki prime ( mnożnik 3x jest o wiele łatwiejszy do osiągnięcia ). Piszę to bo możliwe że trafisz kiedyś na ten riven znowu oraz jak kolega wyżej napisał z tymi wieżyczkami to jest dobry pomysł także. Rozumiem że temat może być do zamknięcia , ale to taka sugestia na przyszłość.

Edited by XDuchxd
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...