Jump to content

19 Gün Süren Chat Ban

Recommended Posts

Arkadaşlar normal bi maç ortasında ismini atatürk yapmış biri gördüm ve biraz kızdım bu duruma şayet kimse ulu önderin oyun içi minionlar tarafından yere düşürüldüğünü görmek istemez , maçta ki sentient görevim için targeti de öldürmemesini söylediğim halde gidip bilerek vurdu. Bende kendimden geçtim ve küfür ettim . Bana yaşını sormaya başlayınca durumu anladım ve gerçek yaşımı söyledim sonra da bi şey yazmadı klan bilgileri sordu. bende sonra sarkastik olarak ataputcu dedim bunun üstüne kendisi olayı kavrayamayıp anlık sinirlendi ve üstüme geldi sonra reportlayacağını söyledi. Birçok insanın ırkçı küfürler ve hakaretler yüzünden 1 ila 3 gün max 1 hafta ceza aldığını gördüm. fakat şu an 19. günü tamamlıyorum.Acaba orada yaptığım aslında gerçekten inanmadığım ama sarkastik olarak söylediğim laf ile ırkçı laflar ve hakeretler  ile aynı seviyesinde değilken neden bu kadar uzun süre ceza aldım?. 2 kere ticket attım ilki olumlu sonuç verdi chat şimdiye açılmıştır dedi o sırada kurban bayramı vesilesi ile tatile çıktım bir hafta kadar oyuna giremedim.Ondan sonra geri döndüm oyunu açtım ve kurban bayramı sürpriz hediyemi aldım chat hala suspendli ondan sonra 2. ticket attım hızlı cevap geldi. duruma tam olarak müdahele edemediklerini biraz daha beklemem gerektiğini sadece ama sadece ''özel'' durumlarda bu cezanın 1 haftayı geçebileceği dönütünü aldım. daha ne kadar beklemem gerekiyor acaba ?

• 5 weeks later...