Jump to content

Warframe українською | Переклад оновлень та термінових виправлень | Ukrainian Warframe Discord-server


Mister_Bond

Recommended Posts

UA-uk:

Quote

Вітаю, шановне панство, хочу запросити вас до україномовного сервера «Warframe». Мета серверу — створення середовища для україномовних гравців, аби вони мали змогу обговорювати гру, ставити певні питання та просто спілкуватися. Перш за все, це шлях до розвитку окремої української спільноти гри спільними зусиллями — переклад новин та оновлень, обговорення ігрових речей, створення українського контенту тощо.
Тож, якщо ви граєте у гру — раді вітати вас там.
Якщо ви непосидючі — вже зараз набираються люди на наступні активні ролі:
— Тенно-поводир — допомога новеньким гравцям з грою, відповіді на їхні питання українською мовою.
— Тенно-перекладач новин — переклад новин, оновлень та інших цікавих речей з мов оригіналу українською.
— Тенно-Wiki — формування групи людей, які потрохи розбиратимуться з ресурсом «Вікія», аби при наявній можливості активно заповнити базу знань гри (без неї новачкам тяжко і вона не менш важлива)
Розвиваймо українське разом!
https://discord.gg/dtQ9mfc

п.с. спілкування на сервері здійснюється виключно українською мовою. Певен, що для інших мов, існує ще більша кількість чудових, активних, інших ресурсів.

 

En:

Spoiler

Greetings! I want to invite you to the Ukrainian Warframe Discord-server. The goal of this server is to create an environment for Ukrainian-speaking players so that they can discuss the game, ask questions, play together and just communicate. First and foremost, this is the path to the development of Ukrainian-speaking community of the game by joint efforts — translation of news and updates, discussion of game things, the creation of content in Ukrainian language. 

If you are an active person, we already have the following active roles:
- Tenno-guide - helping new players with the game, answering their questions in Ukrainian.
- Tenno-translator of news - translation of news, updates and other interesting things from the original language to Ukrainian.
- Tenno Wiki - forming a group of people who will gradually deal with the resource "Wikia" (it is valuable resource for beginners to understand important things of the game)
Let’s develop Ukrainian community together!
https://discord.gg/dtQ9mfc

P.S. The language of this server is restricted to Ukrainian.

RU-ru:

Spoiler

Приветствую, господа, хочу пригласить вас на украиноязычный сервер «Warframe». Цель сервера  — создание среды для украиноязычных игроков, чтобы они имели возможность обсуждать игру, ставить определенные вопросы и просто общаться. Прежде всего, это путь к развитию отдельной украинского сообщества игры совместными усилиями — перевод новостей и обновлений, обсуждение игровых вещей, создание украинского контента и т.д.. 
Поэтому, если вы играете в игру — мы рады приветствовать вас там.
Если вы непоседливые - уже сейчас набираются люди на следующие активные роли:
— Тэнно-поводырь — помощь новичкам игрокам с игрой, ответы на их вопросы на украинском языке.
— Тэнно-переводчик новостей — перевод новостей, обновлений и других интересных вещей из языков оригинала на украинском.
— Тэнно-Wiki — формирование группы людей, которые понемногу разбираться с ресурсом «Викия», чтобы при имеющейся возможности активно заполнить базу знаний игры (без нее новичкам тяжело и она не менее важна)
Развиваем украинское вместе!
https://discord.gg/dtQ9mfc

п.с. общения на сервере осуществляется исключительно на украинском языке. Уверен, что для других языков существует еще больше количество замечательных, активных, других ресурсов.

DmBzTlZW4AIN_Ie.png

Підсумки 2018 року

Warframe_.png

Останній переклад оновлення в цьому році разом з двома терміновими виправленнями вже чекає на вас тут

Link to comment
Share on other sites

UA-uk:

Quote

Вітаю, шановне панство, хочу запросити вас до україномовного сервера «Warframe». Мета серверу — створення середовища для україномовних гравців, аби вони мали змогу обговорювати гру, ставити певні питання та просто спілкуватися. Перш за все, це шлях до розвитку окремої української спільноти гри спільними зусиллями — переклад новин та оновлень, обговорення ігрових речей, створення українського контенту тощо.
Тож, якщо ви граєте у гру — раді вітати вас там.
Якщо ви непосидючі — вже зараз набираються люди на наступні активні ролі:
— Тенно-поводир — допомога новеньким гравцям з грою, відповіді на їхні питання українською мовою.
— Тенно-перекладач новин — переклад новин, оновлень та інших цікавих речей з мов оригіналу українською.
— Тенно-Wiki — формування групи людей, які потрохи розбиратимуться з ресурсом «Вікія», аби при наявній можливості активно заповнити базу знань гри (без неї новачкам тяжко і вона не менш важлива)
Розвиваймо українське разом!
https://discord.gg/dtQ9mfc

п.с. спілкування на сервері здійснюється виключно українською мовою. Певен, що для інших мов існує ще більша кількість чудових активних ресурсів.

 
 
 

En:

Quote

 

Greetings! I want to invite you to the Ukrainian Warframe Discord-server. The goal of this server is to create an environment for Ukrainian-speaking players so that they can discuss the game, ask questions, play together and just communicate. First and foremost, this is the path to the development of Ukrainian-speaking community of the game by joint efforts — translation of news and updates, discussion of game things, the creation of content in Ukrainian language. 

If you are an active person, we already have the following active roles:
- Tenno-guide - helping new players with the game, answering their questions in Ukrainian.
- Tenno-translator of news - translation of news, updates and other interesting things from the original language to Ukrainian.
- Tenno Wiki - forming a group of people who will gradually deal with the resource "Wikia" (it is valuable resource for beginners to understand important things of the game)
Let’s develop Ukrainian community together!
https://discord.gg/dtQ9mfc

P.S. The language of this server is restricted to Ukrainian.

 

3

DmBzTlZW4AIN_Ie.png

Link to comment
Share on other sites

Это только про дискорд канал или речь идет еще и про сам варфрейм? А то кажется у варфрейма проблемы с переводчиками на украинский язык. Вы там это. Если наберете достаточно хороших переводчиков на форуме отпишись. ( Опять же если эти переводчики будут согласны)

1 час назад, Vilmera сказал:

осталось непонятно каким боком это к русскоязычному разделу

Украинского раздела нету на форуме. Не знаю с чем это связано. То ли игроков там мало то ли просто некому за ним следить.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kylaksqw123 said:

Украинского раздела нету на форуме. Не знаю с чем это связано. То ли игроков там мало то ли просто некому за ним следить.

это может быть связано только с востребованностью ниже необходимого порога.  

ну а глупость идеи сделать свой лунапарк, но с лаптой и блудницами, известна даже в средней школе. впрочем кого это останавливало?

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, Vilmera сказал:

ну а глупость идеи сделать свой лунапарк, но с лаптой и блудницами, известна даже в средней школе. впрочем кого это останавливало?

Ну иногда же получается... А так хоть пользу принесут. И им карма в копилку и варфрейм возможно станет более привлекательным для некоторых людей.

Link to comment
Share on other sites

Хм... 
Есть РУ коммьюнити ВФ, теперь и Украинский.
Только ТСу скажу сразу, попотеть придется, чтобы народ набрать. 1к участников набираются очень долго, в наших реалиях. Говорю как админ РУ-коммьюнити ВФ в Дискорде.

Интересно, когда в группу заглядывают иностранцы. Знаю одного у нас с Немецкого коммьюнити 🙂 

Пы.Сы, если удастся набрать более 1000 человек онлайна, можно будет подать заявку на партнерство с Warframe 🙂 


Забудьте что я писал. 

Link to comment
Share on other sites

13 часов назад, Vilmera сказал:

осталось непонятно каким боком это к русскоязычному разделу

Скорее всего, как подметил Кулак, из-за отсутствия отдельной ветки для языка(по очевидным причинам). А как известно, много игроков из Украины спокойно могут играть на ру \ англо-клиенте.

 


Пока вступлю. Посмотрим что из этого будет.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vilmera said:

это может быть связано только с востребованностью ниже необходимого порога.  

ну а глупость идеи сделать свой лунапарк, но с лаптой и блудницами, известна даже в средней школе. впрочем кого это останавливало?

Глупость в чем? В общении на родном языке? Вы там часом не припухли, батенька?

По теме: присоединился для количества к каналу.

Link to comment
Share on other sites

Если я здесь ещё хоть один намёк увижу на расизм, я вам перманентное РО буду давать, если не можете написать ничего умного или полезного - даже не протягивайте свои лапки к клавиатуре, просто закройте тему и забудьте про неё. Больше предупреждений не будет.

Link to comment
Share on other sites

20 часов назад, Devil_Stalker сказал:

1к участников набираются очень долго, в наших реалиях. Говорю как админ РУ-коммьюнити ВФ в Дискорде.🙂🙂

Круто! Это даже выше моих ожиданий. Правда варфрейм не та игра в которой нужно что-то более обширное чем регион и рекрутинг чат, но как вернут завезут какой-то контент требующий много игроков и координацию - обятазельно загляну! А так населенность банально описывается: "число игроков >>> число игроков бывающих на форуме >>> >>> число игроков зашедших в дискорд".

Link to comment
Share on other sites

Зря только в эту группу зашел и писал в этой теме.
Даже я с иностранными игроками так не поступаю. 
Зашел, сказал мол, у вас есть Генезис для тревог, чтобы не оповещать вручную. За что я был кикнут.
Владелец сервера вроде б на русском разговаривает и неплохо. 
А тут меня решили кикнуть.

Ах да, приглашение недействительно 🙂 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil_Stalker said:

Зря только в эту группу зашел и писал в этой теме.
Даже я с иностранными игроками так не поступаю. 
Зашел, сказал мол, у вас есть Генезис для тревог, чтобы не оповещать вручную. За что я был кикнут.
Владелец сервера вроде б на русском разговаривает и неплохо. 
А тут меня решили кикнуть.

Ах да, приглашение недействительно 🙂 

Шановный, вас було заблоковано на 24 години, оскільки ви продовжували порушувати правила навіть після попередження. Виявлені проблеми завдяки вам будуть усунені, дякуємо.
Уважаемый, вас было заблокировано на 24 часа, поскольку вы продолжали нарушать правила даже после предупреждения. Выявленные проблемы благодаря вам будут устранены, спасибо. 
п.с. не распростроняйте ложную информацию.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 


Маска Ревенанта: Оновлення 23.8.0 (23.8.0.1 + 23.8.0.2)

b04e5e955cbe351ab0be19dddf7b7b6a.png&key

КОЛЕКЦІЯ НЕЧЖИ «ЕМПІРЕЙ»
 Злийтеся з грацією зірки, що падає та жахом від її зіткнення з цією небесною колекцією для Нечжі. Містить стиль Нечжи «Емпірей», саяндану «Бучжоу», стиль кинджала «Тен» та шолом Нечжи «Емпірей».

СТИЛЬ НЕЧЖИ «ЕМПІРЕЙ»
 Зійдіть із небес подібно зірці, що палає, щоби вбити всіх претендентів.

ШОЛОМ НЕЧЖИ «ЕМПІРЕЙ»
 Звичайний примірник шолому для стилю Нечжи «Емпірей».

САЯНДАНА НЕЧЖИ «БУЧЖОУ»
 Міць гір; грація водяної течії.

СТИЛЬ КИНДЖАЛУ «ТЕН»
 Фатум в укусі зміїного зуба. Перетворює будь-який непарний кинджал ближнього бою в клинок гідний легенд.

 

ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ НЕЧЖІ:

[DE]Pablo важко працював над корекціями, маючи за мету дві головні цілі:

  • Зробити ігролад за Нечжу більш гладким й плавним.
  • Збільшити силу Нечжі загалом, додавши їм цінності для підтримки команди і внутрішні співпраці

З огляду на згадане, розберемо всі зміни по черзі!


  • На найвищому ранзі збільшено рівень здоров'я від 225 до 375
  • На найвищому ранзі зменшено щити від 225 до 150

«ВОГНЕСТУП»

  • Змінено з потокової здібності на здібність із визначеною тривалістю
    • Нащо? Оскільки це потокова здібність, підтримання активного «Вогнеступа», блокувало відновлення енергії. Перетворення здібності на активну з довгою тривалістю завдяки модам, розв'язує цю проблему, заохочуючи до частішого використання.
  • Анімація застосування здібності змінена на маленький стрибок, що не перешкоджає руху.

firewalker.gif

 

«ПАЛАЮЧИЙ ЧАКРАМ»

  • Пришвидшено анімацію застосування й більше не перешкоджає руху.
  • Вороги, вражені диском, «позначаються» на тривалість, що залежить від модів, значно збільшуючи отримувану ними шкоду від будь-яких джерел. Позначені вороги мають шанс випадання енергетичних куль.
    • Нащо? Збільшує командну цінність набору Нечжі — збільшуючи завдавану шкоду та допомагаючи всім союзникам випадінням енергетичних куль для частішого використання здібностей.

chakram1.gif

  • Вбивання помічених ворогів даватиме кулі здоров'я замість зцілювальних імпульсних хвиль.
    • Нащо? Поточне радіальне зцілення невидиме й дуже мале, зазвичай, надає перевагу гравцям ближнього бою — здебільшого гравців взагалі не знають про його існування! Кулі здоров'я роблять результат помітнішим та водночас додаткове застосування модів.
  • Збільшено кількість цілей, що диск намагатиметься вразити перед поверненням, а також покращено деякі недоліки фіксування прицілювання.
  • Додано заряджений кидок, що змушує чакрам летіти прямою уперед і назад, завдаючи більшої шкоди ворогам на шляху.
    • Нащо? Використовуйте новий заряджений кидок, для чіткої траєкторії польоту, без прив'язки до фіксації захоплених цілей. Чудово для коридорів!

chakram2.gif

  • Телепортація не скасовує «Вогнеступу».

«ОХОРОННИЙ ОРЕОЛ»

  • HUD показує лічильник, що показує кількість шкоди, яка поглинеться, замість простого відсоткового відношення.

haloUI.PNG

  • «Охоронний ореол» блокує відтепер тільки 90% отриманої шкоди. Але досі блокує ефекти стану та інші ефекти.
    • Нащо?  Під час переосмислення набору Нечжі, той став відмінно пом'яшувати  шкоду від ворогів — здібності «Вогнеступ» та «Божественні списи» дають значний контроль місцевості та натовпу, «Палаючий чакрам» зцілює та забезпечує підтримку, а його незвичайні рухи роблять гравця складною ціллю для влучання. Зважаючи на 100% опір шкоді, що надавався «Охоронним ореолом» цілком затьмарював інші свої особливості — «Нащо зцілюватися чи контролювати натовп ворогів (CC), якщо я взагалі не отримую шкоди?»
      З 90% опором шкоді, Нечжа досі може користуватися роллю танка, але й мусить  зважати на інші свої засоби, аби уникнути смерті. Отримання мінімальної шкоди здоров'ю, створює взаємодію з кулями здоров'я «Палаючого чакраму», не кажучи вже про нові перспективи модування, як рівновага, перетворення здоров'я та різні загадковості. Зміни також дозволяють нам покращити живучість завдяки іншим шляхам — збільшення кількості здоров’я та основними життєво необхідними підсиленнями «Охоронного ореолу», що перераховані нижче.
  • Фаза невразливості (поглинання шкоди) тепер починається в час використання здібності. Анімація також була пришвидшена.

halo2.gif

  • Збільшено множник вхідної шкоди протягом невразливості. Множник поглинання шкоди також зважує на збільшення сили.
  • Коли рівень здоров’я «Охоронного ореолу» вичерпано, він накладає статус опіку на зону й надає тимчасову невразливість.
    • Нащо? Це дає гравцеві дорогоцінний час на реагування, покращуючи живучість під  час контролю натовпу ворогів, які безпосередньо довкола вас. Ваш наступний «Охоронний ореол» можна активувати знову під час цього проміжку, гарантуючи вам постійний захист!

halo3.gif

(Ремарка: маючи Нечжу, спочатку я скептично ставився до зміни опору шкоди до 90%, й очікую, що багато читачів також будуть скептично налаштовані. Проте, власноруч погравши доробком, швидко змінив думку. Різні підсилення дійсно перевершують мінуси, перетворюючи Нечжу на ще здібнішого ворфрейма в ролі підтримки, тієї, що контролює натовп. Якщо є сумніви щодо дієвості 90% опору шкоді, то спробуйте здібність Ґари «Шторм уламків» з 130% і більшою силою!)

«БОЖЕСТВЕННІ СПИСИ»

  • Прискорені анімації застосування здібності та удару. Останній було видалено, як обов'язковий під кінець тривалості «Списів» (він усе ще може застосований вручну).
  • Влучання у насадженого на спис ворогові «Палаючим чакрамом» викликає другий чакрам, що підпалює сусідніх ворогів.

І до того ж, озвучення Нечжи було перероблено, додано нові сигнали для важливих моментів, таких як повернення «Палаючого чакраму» до гравця чи, коли здоров’я «Охоронного ореолу» вичерпано!

Warframe0916.jpg

  • Незначні удосконалення до відстежування ворогів «Палаючим чакрамом».
  • Гравці отримають HUD іконку, що зображуватиме здоров'я «Охоронного ореолу».

 

Зміни здібностей Ревенанта:

У нас є велика кількість змін до Ревенанта, що спирається на конструктивні відгуки гравців. Деталі кожної здібностям перераховані нижче, але спочатку висловлюємо ВЕЛИКУ ПОДЯКУ всім, хто знайшов час зайти, пограти і відвідати місце (форум чи деінде), щоби залишити відгуки. Це дуже важливо для ітераційного процесу. Дякуємо! 

ПОНЕВОЛЕННЯ:

РАБИ: Ми зробили зміни для того, щоби раби стали ще ціннішими, як за життя, так і за смерті — так само, як робив те Ревенант. Головне правило рабів полягатиме у забезпеченні вам контролю натовпу за життя та завдання шкоди за смерті. Ціль проста — легкий доступ до рабів, які ви могли б використовувати, як живими так і мертвими. 

Наразі «Поневолення» має такі застосування: 

ДОКИ РАБИ ЖИВІ:
Ви можете набрати до 7 ворогів під контроль натовпу — вони не нападатимуть вас чи ваших союзників та провокуватимуть ШІ-ворогів атакувати себе.
Воно поширюється, передається — стан «Поневолення» заразний!
Ви можете застосовувати «Позбавлення» на рабів, щоби вкрасти в них здоров'я та щити.
Якщо раби помирають від «Танка смерті», з'являтимуться надщити. 

ПІСЛЯ СМЕРТІ:
Створюється стовп, що завдає пошкоджень — це все. Не достатньо корисно під час смерті, взагалі!

ДОДАНО — ПІСЛЯ СМЕРТІ:

  • З цим оновленням ми додали таке: 
  • Доки активне, стовп створює самонавідні снаряди, що схожі на атаки вомвалістів і іменну зброю Ревенанта — «Фантазму»!
  • Стовпи тепер можуть бути підірвані при потраплянні «Танка смерті», щоб звільнить їхню шкоду по площині.

«ГІПНОШКІРА»:

У версії розробників «Гіпношкіру» можна було повторно застосувати, але ми прибрали це з міркувань балансу. Але, очікувана реакція спільноти справдилася, і, завдяки відгукам, ми повернули все назад, тож тепер ви знову можете застосовувати «Гіпношкіру», щоби перезарядити її! 

«ПОЗБАВЛЕННЯ»:

  • Зменшено затрати енергії до 50.
  • Ревенант тепер повністю невразливий до шкоди під час «Позбавлення» — йому призначено бути рятівником! 
  • Застосування «Позбавлення» на рабів з активною «Гіпношкірою», відновлюватиме заряд.
  • Застосування «Позбавлення» на союзників з активною «Гіпношкірою», додаватиме тим, хто опинився в радіусі дії, захисну енергію. Маленький захисний бонус!
  • Затрати енергії на застосування «Позбавлення» під час «Танку смерті» зменшено до 25. Це дозволить Ревенанту швидше та безпечніше переміщуватися задля тактичного маневрування.
  • Здібність «Позбавлення» тепер слідуватиме до останньої точки прицілювання, що робитиме застосування здібності чуйнішими відповідно вашим намірам. 

 Виправлення Ревенанта: 

  • Виправлено невірне використання кількості (здоров’я) для отримання щитів у здібності Ревенанта «Позбавлення».
  • Виправлено неможливість завдати шкоду поневоленим ворогам за допомогою арки плазмор.
  • Виправлено спроби зламати термінали поневоленими ворогами Ревенанта під час місій перехоплення. 
  • Виправлено «Масове засклення» Ґари, що блокувало лазери «Танка смерті» Ревенанта.
  • Виправлено назви здібностей «Танок смерті» Ревенанта та «Задушливий купол», що повністю були написані заголовними літерами.

Зміни оксіумних скіп:
З огляду на відгуки від змін місій захоплення, що вплинули на отримання оксіуму (Галатея, Нептун) та добуток уцілому, ми внесли деякі зміни для кращого його отримання.

  • Оксіумні скопи тепер з'являються в перших 5 хвилях/раундах на всіх місіях оборони або перехоплення корпусу.
  • Злегка збільшено шанс появи оксіумних скоп на всіх місіях оборони або перехоплення за вищих хвиль чи раундах.

Зміни Додзьо:

  • Роль «Засновник-головнокомандувач» додана до кланової ієрархії! Ця роль вища за «Головнокомандувач» та може бути лише одна. Засновник-головнокомандувач має всі привілеї головнокомандувача, але може вільно змінювати ранг будь-якого учасника. Вони також мають функцію підвищення будь-якого головнокомандувача до Засновника-головнокомандувача. Для цього використовується новий тип підтвердження — ввід ключового слова на клавіатурі (у цьому випадку «PROMOTE»). Засновник-головнокомандувач тепер видимий іншим і не може покинути клан доки він не єдиний учасник та не підвищив іншого Головнокомандувача до Засновника-головнокомандувача. Якщо Засновник-головнокомандувач бажає понизити свою роль, йому потрібно підвищити іншого Головнокомандувача, у такий спосіб обмінюючись ролями. Якщо клан вже має Засновника (за допомогою «Підтримки»), ця особа автоматично отримує Засновника-головнокомандувача (навіть якщо за ним не було закріплено ролі Головнокомандувача), у іншому випадку, Головнокомандувач з найдавнішою датою приєднання стане Засновником-головнокомандувачем.
    • Це також полегшить давню проблему, де Засновник клану міг покинути його та при поверненні все ще вважався за Засновника (і якщо не повертався, клан не мав членів із роллю «Засновник»).
  • Перероблено екран пожертв сховища клану, аби зменшити кількість етапів пожертвування. Тепер у вас є можливість переглядати ресурси та декорації в сховищі! Раніше ви мали змогу лише пожертвувати й ніколи не знали, що там уже є.

Зміни:

  • Райно відтепер має індикатор підсилення HUD для здібності «Залізна шкіра»!
  • Зменшено численні витрати на необхідні предмети для різноманітних кількісних заблокованих активностей. Менше збиранню, більше профіту:
    • Зменшено кількість навігаційних координат, необхідних для створення ключа-вбивства Муталіст Алада V з 3 до 1.
    • Зменшено кількість анімо маяків необхідних для бою з Амбулас на Плутоні, Гадес, від 40 до 20.
    • Зменшено кількість сканувань вестівого моху необхідних для створення апотіку «Ранкова зоря» з 25 до 12. 
  • Змінено «Перетворення здоров'я», щоби лише шкода по здоров'ю безпосередньо знімала заряди. Раніше вона знімала заряди за будь-якої шкоди, що робило мод контрпродуктивним, коли шкода йшла на щити на які броня не впливає.
  • Свічення на аксесуарах обличчя оператора відтепер керується кольором енергії костюму.
  • Збільшено швидкість перезарядження клямбри «Анспата» з 30с до 45с.
  • Зроблено деякі мікрооптимізації пошуку шляху ШІ.
  • Зроблено деякі мікрооптимізації в деяких центральних математичних процесах, що використовувалися для обчислень видимості та зонування.
  • Зроблено деякі мікрооптимізації для коду зонування, що використовувалося звуковими ефектами, камерами й погодними ефектами.
  • Зроблено мікрооптимізації для промальовування об'єктів.
  • Зроблено маленькі оптимізації процесу прив'язки текстур і зразків (тільки для dx11)
  • Зменшено вікно згладжування для частоти кадрів/часових значень. Це може дозволити речам штибу вертикальної синхронізації, працювати швидше.
  • Покращено пошук шляхів ШІ в місцевості «Газове місто корпуса», щоби зменшити скупчення ворогів у певних місцях.
  • Вилучено можливість ненавмисного спорядження «Гідравлічного перехрестя» та «Загострені кулі» на регулятори Меси. Хоча підсилення й активувалося, але ніколи не накладалося через те, що умови «через прицілювання» не виконувалися (хіба що у вас було дуже особливе налаштування спорядження з модом підсилення «Вальс Меси»).
  • Описи ресурсів відтепер містять їхні «Місцеположення/де знайти», аби допомогти новим гравцям.
  • Вилучено особливі HUD елементи ворфреймів (Найдес тощо), що показувалися в Додзьо.

 Виправлення:

  • Виправлено перепону проходження завдання «Піски Інароса», що виникала в результаті пропуску першої фази бою з босом й Інарос ставав невразливим. Також виправлено захисника гробниці в «Пісках Інаросу», що атакували з невидимості та летючою зброєю замість того, щоби бути ув'язненим під час бою з ґолемами.
  • Виправлено потенційні падіння гри у разі переходу з Цетуса до Ейдолонських рівнин.
  • Виправлено помилку, яка ставалася, якщо двом людям вдалося зв'язати себе разом («Хаос» Нікса чи радіаційний ефект стану на два ґрініровських скорпіона, два M-W.A.M. брокери у Індексі тощо)
  • Виправлені падіння гри спричинені повторними натисканнями, утримуваних клавіш (колеса риболовлі зі списом тощо).
  • Виправлено неможливість спорядити «Лиховісний кругозір» на фантазму.
  • Виправлено можливість активувати загадковості «Екзодія» на шляхетній зброї ближнього бою. Загадковості «Екзодія» досі накладаються на зо, тільки не на шляхетну зброю ближнього бою (Ескалібур, Валькірія тощо).
  • Виправлено можливість створити більше ворогів або покласти гру при численному натисканні кнопки «Симулювати» в Симулякрумі.
  • Виправлено можливість створення нескінченної кількості спектрів спотвореного тяжкого кулеметника, замість створення нових на заміну старим.
  • Виправлено перенесення до оператора у місіях типу «Розколина Безодні», що перезаписував лічильник КІ реагенту членів загону.
  • Виправлено зображення рівня зарядки клямбри «Анспата» у показниках оператора в арсеналі.
  • Виправлено помилку, коли жертвування декорацій або ресурсів, жертвувало 1 кредит до сховища.
  • Виправлено появу Джона Продмана, яка не показувалася в Індексі.
  • Виправлено отримання постеру під час скануванні останнього фрагменту «Битва корпусів», що зникав після зміни хосту.
    • Якщо ви у вас сталася подібна проблема, пишіть http://support.warframe.com/, щоби отримати постер «Битва корпусів»!
  • Виправлено неможливість побачити кількість зірок у аятанських скульптурах за продажу їх іншому гравцю. 
  • Виправлено перехід до меню з екрану аятанських скарбів, за якого меню зображувалося позаду.
  • Виправлено можливість використання не придбаних тем КІ.
  • Виправлено панель здібностей ворфрейму, що з'являлася при грі контролером, навіть, якщо це було вимкнено в налаштуваннях.
  • Виправлено звук «мало набоїв» зайлока, що було чутно всюди.
  • Виправлено звучання голосу Рани Дель (в Індексі).
  • Виправлено інформаційну панель загону, що зображувала шлях до файлу у разі прийняття контракту.
  • Виправлено символьні пропуски в описах наборів модів. 
  • Виправлено невірний код тексту, коли ви передавали улюбленця в іспанській локалізації.
  • Виправлені невірні іконки в описах випробовувань модів-розколу.
  • Виправлено помилку сценарію під час використання моду підсилення Октавії «Диригент».
  • Виправлено помилку сценарію, що траплялася при отриманні запрошення до гри під час завантаження на місію.
  • Виправлено помилку сценарію приєднання до дуелі у Додзьо, якщо дуель було скасовано в момент приєднання.

Маска Ревенанта: Термінові виправлення 23.8.0.1

Зміни:

  • Скасовано неумисне зменшення максимальної кількості енергії Ревенанта. Його максимальна кількість енергії така ж, як перед 23.8.0.

Виправлення:

  • Виправлено падіння гри під час використання здібності Ріно — «Рик».
  • Виправлено падіння гри під час використання здібності Нечжи «Палаючий чакрам».
  • Виправлено падіння гри під час використання здібності Нечжи — «Охоронний ореол».
  • Виправлено падіння гри під час завантаження на певні рівні.
  • Виправлено падіння гри під час викрадення дарджина.
  • Виправлено можливе падіння гри під час смерті вартового.
  • Виправлено помилку скрипту у разі намагання приєднатися до загону, що вже розформувався.

 

Маска Ревенанта: Термінові виправлення 23.8.0.2

Зміни:

  • Змінено анімацію «Вогнеступу» Нечжи на звичайний «стрибок», коли здібність застосовується на підлозі.

Виправлення:

  • У клієнтів виправлено перенесення до операторів та назад, у результаті чого зникав індикатор користувацького інтерфейсу заряду здібності «Гіпношкіра» Ревенанта.
  • Виправлено ще одне падіння гри під час використання здібності Нечжи «Охоронний ореол».
  • Виправлено падіння гри у разі використання здібності Нечжи «Божественні списи».
  • Виправлено здібність Ревенанта «Позбавлення», завдяки якій він міг літати.
Link to comment
Share on other sites

Маска Ревенанта: Термінові виправлення 23.8.1

Зміни:

  • Змінено відображення часток GPU — низькі/середні/високі налаштування якості змінені з «відімкнені/низькі/середні» на «відімкнені/низькі/високі».
  • Димний ефект «Гіпношкіри» Ревенанта відтепер бачите лише ви, а інші гравці ні, для покращення швидкодії та видимості. 
  • Відтепер, клани ігноруватимуть неактивних понад 30 днів гравців, у разі автоматичному обранні Засновника-головнокомандуючого (Примітка: це не стосується кланів, що вже обрали). 
  • Зроблено деякі мікрооптимізації до видимості й зонування.
  • Зроблено деякі мікрооптимізації до графічних та звукових драйверів.

Виправлення:

  • Виправлено помилку із затримкою візуальних ефектів від частого використання Ревенантом здібностей «Позбавлення» та «Танок смерті».
  • Виправлено врізання крил Зефір-прайм у її руку, після чого вони там застрягали.
  • Виправлено помилку скрипту під час введення коду двофакторної автентифікації на екранній клавіатурі.
  • Виправлено налаштування якості дрібних часток, що зупиняла ефект обертання «Охоронний ореол».
  • Виправлено роботу клавіші «Y», що мала відкривати спадний список товаришів по загону.
  • Виправлено помилку скрипту здібності «Божественні списи».
  • Виправлено помилку скрипту здібності «Охоронний ореол».
  • Виправлено помилку скрипту здібності «Танок смерті».
  • Виправлено помилку скрипту здібності «Поневолення».
  • Виправлено отримання кульок здоров’я та енергії з трупів при використанні «Палаючий чакрам». 
  • Виправлено помилку скрипту, що могла статися за торгівлі. 
  • Виправлена діорама «Емпірей», що не відображувала нанизаних на списи ворогів та відсутніми візуальними ефектами. 
Link to comment
Share on other sites

 

Маска Ревенанта: Термінові виправлення 23.8.2


660.png
 

«ДУРНИКИ! Ви намагалися ЛОПНУТИ її блискучу величність! Але тільки розгнівали!», — Вей Гек

Операція: «Морова зірка» повернулася до ПК, починаючи від 9 вечора СЬОГОДНІ та до 9 години вечора 30 вересня!

Заражений фурункул, що загрожував Ейдолонським рівнинам повернувся ще бридкішим та гнійнішим, ніж раніше. Вей Гек володіє токсином, що може знищити його на місці падіння метеориту, але відмовляється нам допомогти. Викрадіть токсин Вея та знищте фурункул до того, як заражені проникнуть до Цетуса.

Доповнення:

  • Палітра кольорів «Тенно II» вже наявна в магазині!
  • Додано нову кланову роль «Вісник»! Ця роль полягає в тому, щоби дозволити члену клану редагувати повідомлення дня (MOTD). Раніше лише учасник із роллю «Керівник» міг змінювати повідомлення дня (що й зараз можуть).

Зміни:

  • Необхідно досягти рангу майстерності 8, щоби торгувати модами-розколу. Це повторює мінімально можливу вимогу до рангу майстерності модів-розлому загалом, а також відповідає нашим правилам обмеженого спорядження.
  • Після успішного введення вашої інформації щодо двофакторної автентифікації (2FA), ви автоматично входитимете до «Ворфрейм», замість повторного введення парою знову!
    • Раніше вам доводилося вводити інформацію двічі під час входу в систему з двофакторною автентифікацією. Ми просто видалили непотрібну другу вимогу входу в систему після успішного вводу вашої інформації двофакторної автентифікації.

Виправлення:

  • Виправлено затримку швидкодії, що виникала під час застосування «Танка смерті» на деяких типах місцевості. 
  • Виправлено «Палаючий чакрам» Нечжи, що мав критичний множник 0.
  • Виправлено здатність виходити за межі Ейдолонських рівнин, використовуючи «Палаючий чакрам» Нечжи.
  • Виправлено блокування «Палаючого чакраму» Нечжи здібностями «Масове засклення» Ґари чи ««Вогняний вибух» Ембера.
  • Виправлено неможливість оператора використовувати «Вибух Безодні» чи «Захисний щит» під час швидкого бігу з активним «Захисним щитом».
  • Виправлено «Відвагу Екзодії», що застосовувалася до шляхетного клинка Екскалібура.
  • Виправлено використання фокусу до застосування конверсії фокусу, що скидало ваш загальний фокус (виключно помилка КІ).
  • Виправлено кількість великих уламків, що призводили до помилок про неможливість встановлення з'єднання з деревом фокусу. Уламки пропадали (не використовувалися), але фокусу не давало. 
  • Виправлено прискорене завершення декорації Додзьо, що тимчасово зменшувало кількість кланового синтезу.
  • Виправлено неможливість змінити налаштування підбору гравців після повернення з місії до Орбітру.
  • Виправлено помилку, що призводила до неможливості виконування певних дій ( відродження союзників, злам консолей) після перенесення в/з вашого оператора.
  • Виправлено стиль Геліоса «Сімаріс», що показувався, як відсутня річ, якщо ви володіли лише Геліосом-прайм. 
  • Виправлено помилку з негативною місткістю модів, у результаті спорядження моду на зброю і потім покращення подібного неспорядженого до максимального рангу.
  • Виправлені чатові посилання на моди-розколу, пісні мандакорду, зо та підсилювачів, якщо був увімкнений фільтр лихослів'я.
  • Виправлено зайве зображення секції «Пасивна» здібності арквінґу.
  • Виправлені надмалі квадратики, що залишалися в зонах інтерфейсу мапи у разі повернення на Ейдолонські рівнини, де відбувалися дії завдання «Маска Ревенанта».
  • Виправлено невідповідність гучності корабля підтримки ґрінір під час завдання «Нагорода Вора».
  • Виправлено помилку скрипту у використанні здібності Нечжа «Божественні списи».
  • Виправлено помилку скрипту під час використання глефи або здібностей схожими на глефу («Палаючий чакрам» Нечжа).

Виправлення конклаву:

  • Виправлені візуальні ефекти глефи, що без необхідності дублювалися в конклаві.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Маска Ревенанта: Хрома-прайм 23.9.0 + 23.9.0.1

2cf190206c4590728d39582b26d3fbec.jpg&key

Станьте справжнім володарем стихій разом із Хрома-прайм. Цей легендарний воїн споряджений снайперською гвинтівкою «Рубіко-прайм», величезним дворучним мечем «Грем-прайм» та багатьом іншим!

60124777ffde484ae8d999189abb7e73.jpg&key
 

Хрома-прайм, «Грем-прайм» і «Рубіко-прайм» замінили всі виняткові місця реліквій Лімбо-прайм, «Дестрези-прайм» та «Пірани-прайм»:

  • Контракти Ейдолонських рівнин
  • Святилище натиску
  • Елітне «Святилище натиску» (сяючий)
  • Додано в численні режими нескінченних місій
  • Список продовжується! Перегляньте офіційні таблиці випадання здобичі для ПК тут.
    • * Реліквії Лімбо-прайм, «Дестрези-прайм» і «Пірани-прайм» усе ще трапляються, крім виняткових місць на кшталт «Контрактів» чи «Святилища натиску».

Перегляньте елегантні прайм-аксесуари та інше в доступі «Хрома-прайм»: https://www.warframe.com/prime-access
 01e8979a59aa011617f39be8d07671ad.jpg&key

Валькірія-прайм, «Венка-прайм» і «Цернос-прайм» потрапили до сховища!
У зв'язку з їхнім потраплянням до сховища змінилися такі пожертви синдикатам:

  • Замінено пожертву для «Арбітрів Гексиса» з нижнього плеча «Церноса-прайм» на ствол «Сибаріса-прайм».
  • Замінено пожертву «Послідовності Перрена» з рукавиці «Венки-прайм» на лезо «Намі-Скайла».
  • Замінено пожертву «Послідовності Перрена» з нейрооптики Валькірії-прайм на нейрооптику Гідроїда-прайм.

Реліквії Райно-прайм, Нікса-прайм, «Болтора-прайм», «Хіко-прайм», «Анкіроса-прайм» і «Скіндо-прайм» також повернуто до Сховку! 

Якщо ви вже заволодіти міццю цих праймів, чи маєте їхні реліквії у своїх речах — вони залишаться у вас після переміщення до Сховища.

Зміни:

  • Вилучено шкоду від зіткнення Титанії під час використання здібності «Лезокрил». Гамсельте ці стіни від душі!
  • Зроблено деякі мікрооптимізації коду HUD.
  • Зроблено деякі мікрооптимізації коду місії «Заражені: порятунок майна».
  • Покращено подання повідомлень Лотос на Орбітрі під час завдання «Морова зірка», тож читати тепер їх зручніше.

Виправлення:

  • Виправлено отримання летальної шкоди через «Гіпношкіру» Ревенанта за допомогою одного потужного влучання. 
  • Виправлено ворогів з імунітетом до здібностей, що не зменшували лічильник «Гіпношкіри» коли ті били Ревенанта.
  • Виправлено візуальні ефекти «Поневолення» Ревенанта, що нормально не додавалися до вомвалістів.
  • Виправлено «Коридор дзеркал» Міраж, що мала малу тривалість. На клієнтах, що підвисали, могло бути довічне «ЗДІБНІСТЬ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ».
  • Виправлено список нагород у Конзу, де показувалася не та реліквія. НЕО V7 вже замінена на правильну АКСІ L2.
  • Виправлено мод-підсилення Нікса «Сфера хаосу», що не завжди захоплював кожного ворога у своєму радіусі.
  • Виправлено підвищення рангу моду-підсилення Октавії «Диригент», що насправді не збільшувало швидкості «Резонатора».
  • Виправлено відображення 2 різних кольорів енергії під час застосування «Примарний репет» Хроми. 
  • Виправлено здібності ворфреймів, що впливали на дарджинів («Стихійна опіка» Хроми) під час пілотування союзником.
  • Виправлено рідкісні випадки завершення сесії на Ейдолонських рівнинах.
  • Виправлено здібність Меси «Миротворець», що ненавмисно оновлювала посилення «Арки-Скіско», але, насправді, не збільшувала шансу критичної шкоди. Виконання здібності Меси «Миротворець» не мало активовувати/оновлювати посилення «Арки-Скіско».
  • Виправлено здібність Ґари «Шторм уламків», що розбивала армоване скло корпусу.
  • Виправлено можливість розгортання арквінґу в Симулякрі.
  • Виправлено ненакладання обраних енергетичних кольорів на сіандани ілюзій від «Хаосу» Нікса.
  • Виправлено проблеми з міні-мапою на «Базар Мару».
  • Виправлено повідомлення дня в Додзьо, що не повідомляло про необхідність ролі «Вісник», щоби мати змогу його редагування.

Маска Ревенанта: Хрома-прайм. Термінове виправлення 23.9.0.1

Термінове виправлення щодо контрактів «Морової зірки», що видавали у якості нагород невірні реліквії.

Зміни:

  • Скореговано розташування саяндани «Інкубус», аби вона була на задній нижній частині щелепи стилю Нечжі «Емпірей». 

Виправлення:

  • Виправлено неможливість побачити нові реліквії для праймів Хроми / «Рубіко» / «Грем» у кодексі.
  • Виправлено зображення «Рубіко-прайм», що мала невірно розташований магазин.

Виправлено помилку сценарію, коли перемикалися набори спорядження в «Арсенал» > «Покращення».

Link to comment
Share on other sites

 

Маска Ревенанта: Хрома-прайм 23.9.1

2cf190206c4590728d39582b26d3fbec.jpg&key

Зміни:

  • Вилучено неумисне виставлене обмеження до 180 для комбо-лічильника «Грем-прайм».
  • Покращено видимість під час прицілювання в броні «Імуґі-прайм» спорядженій на об'ємистих ворфреймах (Райно, Хрома, Атлас).
  • Зроблено декілька мережевих оптимізацій швидкодії для клієнтів.
  • Оновлено зображення текстур для всіх стилів / шоломів таких ворфреймів: Еш, Атлас, Банші, Хрома, Ембер та Еквінокс.
  • Оновлено «Discord Rich Presence» до останньої версії!

Виправлення:

  • Виправлено не зображення гравців у статусі «в мережі», коли ви очікували їхньої появи в списку друзів чи списку клану.
  • Виправлено не відкривання дверей у печерах, коли ви проходили грати місію-вилазку на Ейдолонських рівнинах.
  • Виправлено здібність Фроста «Крижана хвиля», що викликала проблеми зі швидкодією чи падіння гри, під час застосування в стіну або над великою ямою в момент вибору нагороди в місіях типу «Розколина безодні».
  • Виправлено тремтіння спідниці Триніті-прайм.
  • Виправлено зникнення опису моду «Справжнє покарання».
  • Виправлено відсутність зображень шоломів «Тенно-Ґен» на екрані речей.
Link to comment
Share on other sites

Було оновлено розподілення ролей та сповіщень на сервері. Також бот «Генезис», що був доданий раніше — налаштований.
Якщо ви хочете читати оновлення «Ворфрейм» українською, просимо до англійської гілки відповідної теми:

RU-ru:

Quote

 

Было обновлено распределения ролей и уведомлений на сервере. Также бот «Генезис», который был добавлен ранее —- настроен.
Если вы хотите читать обновления «Ворфрейм» на украинском, рады приветствовать в англ. ветви соответствующей темы:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

В 02.09.2018 в 12:18, Outline.Jack сказал:

Глупость в чем? В общении на родном языке? Вы там часом не припухли, батенька?

По теме: присоединился для количества к каналу.

Дык, общайтесь на здоровье, кто ж вам мешает? Благо в русском регионе чата не банят за украинскую речь, в отличии от русского языка в англочатике. Я пробовал, там банят, можете разворачивать бочку в сторону англоязычных коллег по игре)

Outline.Jack далее не тебе, а по теме в принципе.

Интересно, что стоит засветиться где-то теме или посту на украинском, так любой коммент или сообщение в теме уже начинают рассматривать через призму поиска расистов. Расы мы одной, для начала, так что тут нацизм был бы уместнее, как определение, а вот это негласное причисление украинцев чуть ли не к угнетаемым меньшинствам уже как-то напрягает.

Даже не знаю, стоит ли упоминать, что я из Донецка, а то и этот факт можно рассматривать с точки зрения причисления меня к абсолютно противоположным сторонам выдуманных баррикад.

Вот ТС все сделал правильно, расписал топик на двух языках, так как форум русскоязычный, как ни крути, так что и претензий в стиле "почему это тут" я не вкурил.

А перевод игр и не только на разные языки, распространенные и не только - это, по большей части, работа разного рода энтузиастов, разработчику главное на английском свое творение суметь грамотно раскатать, ну и на родном, если он отличается. Английский язык - самый распространенный в мире (мандаринское наречие китайского я не учитываю, на нем говорят больше людей только потому, что китайцев больше в принципе), так что знать его надо хотя бы ради выживания в этом мире. Я бы и в ВФ играл на английском, чтобы не упускать возможность тренировки мозгов, но тогда я бы постоянно путал названия модов и прочей шелухи в общении с теми, у кого клиент русский.

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, RolandDischein сказал:

Благо в русском регионе чата не банят за украинскую речь

Хм, иногда думаю лучше б банили, ибо потом всякая гнусь вылезает, сам видел сие действо, в прочем Регион чат же.

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, -RS-Max_HitmaN сказал:

Хм, иногда думаю лучше б банили, ибо потом всякая гнусь вылезает, сам видел сие действо, в прочем Регион чат же.

Таких хватает на любом языке, и банить их надо без оглядки на язык общения. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RolandDischein said:

так что и претензий в стиле "почему это тут" я не вкурил.

это произошло по одной простой причине: первоначально первый пост выглядел по-другому

Link to comment
Share on other sites

Перероблення «Додзьо»! | Dojo remaster!

DojoRemasterContest_1080p.jpg.da90835489

Елегантно, сучасно, абстрактно — трійко слів, якими ви можете користуватися під час конструювання свого «Додзьо». «Перероблення „Додзьо“» принесло нескінченні можливості дизайну і ми хочемо, щоби ви їх розкрили! Ваші уміння внутрішнього облаштування можуть принести вам ексклюзивний трофей та визнане місце на «Зоряній мапі» вашому «Додзьо»!

На кожен тип клану буде по п'ять переможців за платформу (усього 15 перших місць):

  • ПК: «Примара», «Тінь», «Шторм», «Гора», «Місяць»;
  • «PS4»: «Примара», «Тінь», «Шторм», «Гора», «Місяць»;
  • «XB1»: «Примара», «Тінь», «Шторм», «Гора», «Місяць».


Як узяти участь:

Самостійно або разом з учасниками клану прикрасьте своє «Додзьо». Проведіть нам екскурсію, поділившись зображенням(-нями) або відео свого «Додзьо» тут! Не соромтеся заглиблюватися в деталі облаштування інтер'єру та розкажіть нам, що підштовхнуло вас до створення мистецьких кімнат!

 Ви повинні включити таку інформацію до своєї заявки:

  • Назва клану;
  • Тип клану;
  • Платформа клану;
  • Ваша кланова роль (ви маєте бути Засновником-головнокомандувачем чи мати дозвіл «Архітектор»).

Просимо, не забувайте, що «Додзьо», що переможуть — будуть доступні на «Зоряній мапі». Іншими словами, якщо ви виграєте, усі гравці матимуть змогу відвідати ваше кланове «Додзьо» будь-якої миті!

Призи:

  • Перше місце —  унікальний золотий трофей конкурсу для вашого «Додзьо» + 5 000 платини до кланового сховища + представлення вашого «Додзьо» на «Зоряній мапі»!
  • Друге місце — унікальний срібний трофей конкурсу для вашого «Додзьо» + 4 000 платини до кланового сховища!
  • Третє місце — унікальний бронзовий трофей конкурсу для вашого «Додзьо» + 3 000 платини до кланового сховища!


Потрібен приклад?

Spoiler

 

Правила:

  • Одна заявка на клан;
  • Вказані назва, тип та платформа клану у вашій заявці;
  • Бути Засновником-головнокомандувачем чи мати дозвіл «Архітектор» у клані, заявку якого подаєте;
  • Тема «Додзьо» та презентація мають бути доречними для суспільних форумів;
  • Не резервуйте місця в цій темі;
  • Заявки, що не відповідатимуть цим правилам, будуть дискваліфіковані.


Зразкова поведінка переможців:

  • Ніщо вульгарне чи образливе не може бути додано до кланового «Додзьо», доки воно представлене на «Зоряній мапі»;
  • Ви не можете змінювати тип свого клану, доки він представлений на «Зоряній мапі»;
  • «Додзьо» кланів-переможців, що не дотримуються цих настанов будуть вилучені із «Зоряної мапи».


Переможці будуть обрані з огляду на креативність і якість дизайну кланових «Додзьо»!

ЧаПи

Spoiler

Як надіслати відео до теми форуму?
Завантажте своє відео на відеохостинг (наприклад «YouTube») та поширте посилання на відео тут! Натисніть сюди, щоби переглянути посібник із завантаження на «YouTube».

Чи дають ексклюзивні трофеї клановий досвід?
Трофеї, що присуджені «Додзьо-переможцям», не впливатимуть на клановий досвід, проте вони винагородять ваше задоволення. Кожного разу, коли ви та ваші товариші з клану дивитиметеся на цей трофей, ви згадуватимете смак перемоги. Смакота!

Чи проводитиметься подібний конкурс з «Додзьо» у майбутньому?
Ми плануємо провести повторний конкурс «Перероблення „Додзьо“» пізніше, щоби наш новий розділ представлених «Додзьо» на «Зоряній мапі» був у формі! Не хвилюйтеся, якщо ваш клановий »Додзьо» все ще потребуй певних рихтувань. Ви можете провести нас екскурсією у майбутньому!

 

Конкурс розпочинається зараз і триватиме до 18 жовтня 20:00 за київським часом!

БЕРУТЬ УЧАСТЬ ГРАВЦІ З УСІХ ПЛАТФОРМ!

Link to comment
Share on other sites

 

Ua-uk:

Перероблення «Додзьо»! | Dojo remaster!
Доступний опис конкурсу з «Додзьо». 

Ru-ru:

Quote

Dojo remaster!

Доступное описание конкурса по «Додзё»

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...