Jump to content

(PoE) Radian Sentirum-Hearth Nyth Hızlı Rotasyon!!(Rehber)

--TOT--H2o
 Share

Recommended Posts

Önemli NOT! : 08.11.2018 Fortuna Update'inde Madeni çıkarma yöntetmimiz değişmiştir.Tıkla İzle

Selam,

Bu yazımda PoE'danasıl hızlıca radian sentirum-heart nyth kasılır onunla ilgili kendi rotasyonumu göstereceğim.

Radian Sentirum-Hearth Nyth ne işe yarar?

Ostron-Quill sendikalarından alınan arcane blueprintleri için gerekli olan bileşenlerdir.(Magus Vigor-Exodia Hunt örnek gösterilebilir.)

Radian Sentirum-Hearth Nyth hangi taşlardan çıkar?

Oyun içinde kayaların üstündeki mavi lekelerden çıkar.(Ayrıntılı Bilgi-Video)

Hangi kesiciyi kullanmalıyım?

nosam.png 20.000 Ostron puanı karşılığında alabilirsiniz.(Surah mevkisi gerektirir.)

Rotasyona başlamadan önce gerekenler listesi:

1.Sarı-Mavi boosterlar:120?cb=20160212201320-120?cb=20160212201358

Sarı booster bize daha fazla gem verir.Mavi booster ise nadir gemleri düşürme şansımızı arttırır(Sentirum-Nyth gibi)

Sarı booster bize fazladan 2x verdiği için 1 yerine 2 tane gem alabiliriz.

2.Smeeta kavat buffu:Tıkla-

Smeeta kavatın 120s buffu ile daha fazla gem alabiliriz tabi bu şansınıza bağlı.

Eğer Sarı boosterimiz var ise 2 alacağımız gemi 4 tane alıyoruz çünkü sarı boosterin verdiği miktarı 2 ile çarpıyor kavat buffu.

Hangi Frameyi kullanmalıyım en hızlısı için?

Ben genel olarak zephyr kullanıyorum çünkü mağaraya girdiğimizde bazen gemler öyle bir yerde spawn oluyor ki

oraya zıplaya zıplaya vurman gerekiyor zephyrin 1. skiline basılı tutup bıraktığımızda belli bir süre havada kalıyor bu da işimizi kolaylaştırıyor. 

Bu rotasyonun süresi ne kadar ve kaç tane gem alabiliyoruz?

Kesin olamamakla beraber 1 rotasyon ortalama 10 dakika sürüyor.10 dakika içinde kavatsız 3-5 radian 3-5 nyth toplamış oluyorum genelde.

Evet gelelim benim rotasyonuma:

rotasyon.png

Benim kullandığım en iyi rotasyon Cetus kapısından Twin Horns'a gitmek.Mağaranın içinde çok fazla miktarda gem var ne kadar çok gem o kadar iyi :) Ayrıca Dönüş rotasyonumu aynı tutmuyorum çünkü yol üstündeki gemleri zaten almış oluyorum.

Oyun içi ekran alıntılarım:

5309inciy1897939.jpg

4130incih2537588.jpg

9300inciq3701982.jpg

5375incis2985522.jpg

6861incit6660961.jpg

1741incil2762740.jpg

Edited by im_not_swindler

• 4 weeks later...