Jump to content
  • 0

Ktoś wie jak skutecznie farmić endo?


XDuchxd
 Share

Question

Tak jak w pytaniu . Mowa najlepiej o solowej opcji . Słyszałem że areny na sednie są dobre do tego oraz wydobycie na rotacji A i B. Czy ktoś wie jak mi pomóc? znam jeszcze opcje która wykorzystuje 3 nekrosów i nidusa na arenie ,ale ciężko ogarnąć taki team dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
5 hours ago, RobWasHere said:

Każdy poziom klanu daje jakąś tam kwotę endo za wykonanie rytuału przy altar of ascention, ale jest to jednorazowe.

To muszą być jakieś setki tysięcy endo, jeżeli ma to być najlepszy sposób jego zdobycia.

@XDuchxd

Najszybszym sposobem zdobycia endo jest Sabotaż Fomorian, który lada chwila znowu się pojawi. Misja trwa jakieś dwie-trzy minuty, a szansa na otrzymanie 400 endo jest w niej najwyższa (ponad 38%).

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, Dr_Someone said:

To muszą być jakieś setki tysięcy endo, jeżeli ma to być najlepszy sposób jego zdobycia.

@XDuchxd

Najszybszym sposobem zdobycia endo jest Sabotaż Fomorian, który lada chwila znowu się pojawi. Misja trwa jakieś dwie-trzy minuty, a szansa na otrzymanie 400 endo jest w niej najwyższa (ponad 38%).

Wielkie dzięki za info

16 hours ago, Achven said:

Najlepszym sposobem na zdobycie względnie szybko dużej ilości endo jest założenie klanu i zrobienie w nim wszystkich badań.

Niestety to nawet jakby była prawda nie wchodzi w grę bo mój klan ma już od dawna maxa , a pomagając przy kilku badaniach nie miałem nic jeśli chodzi o nagrody ( oczywiście poza opcją skorzystania z schematu ).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Solo tak czy siak będzie nieefektywnie.

Kupować ananasy (rzeźby Ayatan) za platynę i mielić na Endo u Maroo. Biorąc pod uwagę średnie ceny, za około 180:platinum: kupisz 10 ananasów, które w pełni obsadzone dadzą Ci łącznie 34500 Endo. A platynę farmić sprzedając Riveny i farmiąc fanty na szczelinach. Przynajmniej nie będzie to tak nudne jak farma Nidus+3x Nekro.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Możesz po prostu napisać ile endo dostajesz konkretnie za level klanu? Mało kogo obchodzi ile masz endo ogólnie, bo to żadna miarodajna odpowiedź. 100k to ja miesięcznie uzyskuję z przetapiania samych niepotrzebnych rivenów.
Poza tym: chcesz powiedzieć, że w ciągu 3 tygodni założyłeś klan, wybudowałeś pomieszczenia i zrobiłeś prawie wszystkie badania w labach? Wiesz komu takie bajki? 

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, Blurporator said:

...Ale potrzebujesz na to minimum 9 x 3 = 27 dni na same ceremonie a gdzie czas potrzebny na wybudowanie niezbędnych pomieszczeń, na przeprowadzenie badań.

Dokładnie. Dodatkowo czas, potrzebny na zdobycie zasobów potrzebnych do budowy. Więc @Achven po co wciskać takie farmazony?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zasoby potrzebne do budowy były za wyjątkiem próbek mutagenu na hemę i kriotyku na knoxa.  Z tym rzeczywiście było sporo zabawy, szczególnie z próbkami. Faktem jest, że z 80000 zrobiło się 190000. Masz rację to farmazony. Założenie klanu nie jest najlepszym sposobem na pozyskanie dużej ilości endo. Najlepszym sposobem żeby cokolwiek osiągnąć w tej grze jest dużo grać. Tak zrobiłem pozyskując te próbki. W efekcie 190000 endo, ponad 50 neurooptyk do octavii, setki reliktów i cała masa modów. To wszystko w pojedynkę. Przepraszam musiałem się pochwalić 🙂

Edited by Achven
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...