Jump to content
  • 0

Jak leczyc postac i inne pytania


Belert
 Share

Question

Witam , jestem zupelnie zielony i mam pare pytan:

1.Czy mozna jakos leczyc swoja postac, spada tarcza obrywam mam np. 50 hp tarcza wraca ale 50 hp pozostaje.W sklepie nie widze zadnych apteczek.

2.Mam poziom 2  i w markecie widze tylko rzeczy za platyne , ew schematy za golda  a gdzie oferty graczy?

3.Gdzie mozna zobaczyc klawiszologie  Warframe, mam sytuiacje dosc czesta np. ze w czasie walki moge uzywac tylko pistolet i przez E bron biala , nie udaje mi sie wyjac broni dlugiej.

4.Dlaczego doswiadczeni gracze zasuwaja duzo szyubcxiej ode mnie mimo ze trzymam shifta gram Excaliburem , pomijam skakanie  ale widac to na misjach biegniemy w tunelu a klient odbiega ode mnie jak porsche od malucha.

5.Dzieki Wam mam dodatkowy miecz z kodu , jak go sie uzywa.?Jak zdjalem bron białą miecza wogole niemozna bylo uzyc.

Prosze o pare odpowiedzi i .

Pozdrawiam

Edited by Belert
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

1. Ogólnie z szafek, skrzynek i wrogów wypadają czerwone kulki, które odnawiają 25 pkt życia. Jest też na rynku schemat odnowy życia, wówczas po zrobieniu w warsztacie wkładasz do sprzętu w arsenale i używasz na misji wyciągając z menu pod "q". Jest też mod regenerujący życie, który wkładasz do tzw. strażnika, np. Taxon albo aura, którą wkładasz do warframe.

2.Większość rzeczy (broni czy warframe) spokojnie zbudujesz samemu farmiąc zasoby w grze. Na rynku lub w laboratoriach w Dojo znajdziesz schematy tych warframe czy broni, które są dostępne za kredyty, czyli tą walutę, którą zdobywasz podczas misji. Jeśli chcesz kupić schemat za kredyty, wówczas kliknij na danego warframe lub broń na rynku/w laboratorium. Wtedy na dole bądź przechodząc do drugiej zakładki będziesz miał możliwość kupienia za kredyty, a nie za platyne (część broni ma ograniczenia w postaci rangi, czyli nie mając danej rangi nie będziesz mógł stworzyć ani korzystać z danej broni).

3. Klawiszologia jest dostępna w opcjach po "dostosuj obłożenie klawiatury" (jeśli dobrze pamiętam). Podczas misji jeśli klikniesz raz, krótko "f" wówczas przechodzisz z broni głównej na boczną i na odwrót. Jeśli przytrzymasz "f" wówczas wyciągasz broń białą.

4. Każdy warframe ma różną szybkość sprintu, dodatkowo są mody na sprint. Zdecydowana większość graczy korzysta z kombinacji jaką daje ślizg (ctrl), skok (spacja) i jedno kliknięcie shift (przewrót w przód). Wymaga to trochę praktyki, ale później wchodzi w nawyk.
 
5. Po wpisaniu kodu "FREESWORD" powinieneś dostać Miecz Żaru. Idziesz wówczas do arsenału, najeżdżasz na Skanę i pojawia się opcja "wyposaż". Klikasz ją i albo korzystasz z wyszukiwarki tam dostępnej i wpisujesz czego szukasz albo wykorzystujesz jedną z opcji "sortuj według" i szukasz.

Standardowo każdy warframe może mieć przy sobie max 3 bronie: broń główną (karabin, snajperkę, łuk, strzelbę), broń boczną (pistolet lub pistolety) i broń białą (miecze, kije, pazury, itp). Niektóre z warframe, jak np. Excalibur mają możliwość posiadania aż 4 broni. Ta 4, ostatnia broń to jedna z ich własny umiejętności (w przypadku Excalibura jest to jaśniejące ostrze). Można do nich wkładać mody, aby były silniejsze.
 

Edited by Dragonka05
Link to comment
Share on other sites

  • 0

1) z wrogów, skrzynek i szafek wypadają kulki życia (czerwone). możesz również nabyć schemat "Odnowa Życia Zespołu" i zrobić to na warsztacie.

2) oferty graczy znajdziesz na czacie handlowym. w markecie są tylko rzeczy, które możesz kupić "od DE"

3) klawiszologia jest dostępna standardowo w opcjach gry

4) są mody, zwiększające szybkość sprintu, poza tym szybkość poruszania sie postaci jest różna dla różnych warframe

5) kodu używasz na stronie Warframe. wklejasz go w zakładce >Buy Platinum< >Promo Codes< https://www.warframe.com/promocode po zalogowaniu się na swoje konto. jeżeli wkleisz tam kod, to miecz pojawi się w ekwipunku po zalogowaniu do gry

Jak chcesz użyć broń białą (miecz) jeżeli jej nie wyposażyłeś? Jak zdejmiesz buty, to też się dziwisz, że jesteś boso? 😂

 

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0

dziekuje

z tym mieczem to dziwna sprawa niby jest , leveluje ale w sumie musze miec dwa miecze w ekwipunku czyli bodajze skane  20 lvl i ten drugi miecz na 23 lvl , ale nie moge go wyjmowac osobno , zdjecie skany powoduje ze nie mam miecza , zadnego.

I daltego sie pytam jak go niby mam uzywac skoro wyciagam najczesciej skane a nie jego.

W ekwipunku mam :

bron dluga

pistolet

skane 

jasniejace ostrze.

No i wlasnie chodzi o to jak go uzywac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jaśniejące ostrze to skill excalibura, a nie broń, którą możesz wyposażyć. Używasz jej wciskając klawisz 4. Jeżeli chcesz używać miecza, który dostałeś wykorzystując kod, to musisz zastąpić nim Skanę. Jak wejdziesz w Arsenał/Broń Biała to najedź na Skanę i kliknij wyposaż. Będziesz miał do wyboru wszystkie bronie białe, które aktualnie posiadasz. Przy Jaśniejącym ostrzu nie masz opcji "wyposaż".

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeżeli kod o którym piszesz to FREESWORD, powinieneś mieć w ekwipunku Miecz Żaru. Zakładasz go w slocie gdzie masz skanę. Broń białą wyjmujesz przytrzymując klawisz zmiany broni, domyślnie 'F'.

Jaśniejące Ostrze można modować osobno od niedawna. Umiejętność która przyzywa broń (jest ich kilka) wcześniej automatycznie używała modów które były zamontowane na broniach, co wymuszało budowanie broni nie tak aby sama była skuteczna, ale żeby umiejętność dawała najlepsze rezultaty. Więc teraz jest to rozdzielone. Umiejętność Excalibur, Wukong, Valkyr i broń biała Titanii używa modów broni białej, Ivara modów broni głównej, Mesa i broń dystansowa Titanii modów broni bocznej.
Wyjątkiem jest pierwsza umiejętność Gary, Atlasa i Khory, które nie przyzywają broni, a używają modów broni białej do wzmocnienia tej umiejętności.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...