Jump to content

Klan Achven- oferta dla świeżaków.


Achven
 Share

Recommended Posts

Rekrutacja Otwarta.

 

sivn30V.png

 

 

Klan Achven to klan ducha 9 obecnie rangi.

Pobadane jest wszystko oprócz eventowego ignisa wraitha oraz kilku kolorów do malowania dojo, pobudowane wszystkie pomieszczenia.

Do  10 rangi brakuje 9 tysiaków czyli 9 kolorów.  Biorąc pod uwagę, że jeden się już bada a badanie każdego trwa  36 godzin klan wbije 10 rangę najdalej za 2 tygodnie co oznacza, że ci którzy będą w klanie będą mogli odebrać  na ołtarzu wstąpienia w dojo 10000 endo za nic.

Dojo posiada punkt transakcyjny, jest udostępniony ludoplex czyli konsola do minigierek  od cefalona symarisa, są oczywiście pokój pojedynków i tor przeszkód.

Dlaczego oferta dla nowych?

Klan zrobiłem jako domek Achvena,  czyli tenno  na 24 randze, mającego przegrane niemal 2000 godzin. 

Problemem jeśli chodzi o klany, szczególnie z perspektywy nowych graczy jest to, że poważne klany, to wymagania dotyczące rangi, wymagania dotyczące wpłat surowców, wymagania dotyczące meldowania się na discordzie, wojskowa struktura i dryl oraz regulaminy na kilka stron A4. 

Niepoważne klany z kolei nie posiadają badań za to posiadają niepoważne dowództwo potrafiące zniknąć po kilku dniach.

 

Moja oferta to komplet badań i kompletne dojo z punktem transakcyjnym. Wódz- założyciel zalogowany codziennie od 8-12 godzin. Żadnych wymagań, żadnych podatków, żadnych regulaminów oprócz zwykłej kultury. Pokupujecie schematy i wbijecie rangę, zapragniecie czegoś bardziej ambitnego droga wolna, nikt nie będzie miał do was żalu.

Klan jest na tą chwilę klanem ducha czyli do 10 osób. Jestem ja i chłopak, którego wczoraj wieczór przyjąłem a więc mam jeszcze 8 miejsc. Jakby było jednak więcej chętnych miejsce na koszary cienia jest.

Kontakt w grze: Achven

 

Edycja:

Klan stał się klanem cienia, czyli zwiększył rozmiar do 30 członków. To oznacza 20 nowych miejsc. 10 rangę osiągnie za 3 godziny, bo tyle będzie się jeszcze badał potrzebny kolorek. Można się do mnie zgłaszać w grze w sprawie przyjęcia. Klan ma discorda jakby ktoś chciał pogadać, tyle że nie ma obowiązku tam siedzieć i prawdę mówiąc nikt tam nie siedzi. Ma też emblemat jak powyżej, który zostanie wgrany przy najbliższej aktualizacji. Jedyne  więc  co nas różni od tych super ambitnych klanów to luz i brak sojuszu. To ostatnie może się zmienić o ile taka będzie wola członków. To zależy wyłącznie od tego czy będzie wystarczająco dużo zaangażowanych osób.

 

Jeśli ktoś chce dołączyć a nie chce mu się polować na mnie w grze, może dać mi znać o chęci dołączenia dodając mnie do przyjaciół z odpowiednią wiadomością. Komunikacja-> Przyjaciele

Wyślę takiej osobie zaproszenie zaocznie.

 

Edited by Achven
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...