Jump to content

MODLARIMI TAKIYORUM AMA HASAR YOK BİLGİLİ ARKADAŞLAR YARDIM EDEBİLİR Mİ EKSİKLERİME

Alonesuo
 Share

Recommended Posts

Merhaba herkese konuyla alakası yok ama ben çok uzun zaman önce bu oyunu 2 kez aralıklarla oynadım şimdi 2 aydır felan düzenli oynuyorum her gün fakat ilerledikçe hasarım komik şekilde duruyor sürüyle yakın dövüş veya tüfek tabanca türü silahlarım var 30 seviye modlar son seviye olmasada  hasar veren kritik veren modlar takılı ama bir türlü hasar vuramıyorum mastery rank 8 millete bakıyorum tek atıp geçiyo ben ise baya uğraşıyorum silah ve yakın dövüş modlarımda nelere dikkat etmeliyim neler takmalıyım yardımcı olursanız sevinirim internetten videolar var ama  genelde tek bir silah üstüne ona göre modlar,ben şuanda sadece tek bir silaha yoğunlaşmak istemiyorum sürekli rank kastığım için  her silaha olucak standart modlar hakkında sizden yardım istiyorum teşekkürler

• 2 weeks later...

Her silahın kendine has özellikleri bunun yanında yaratıkların da defansı var, örnek verecek olursak statü bazlı silahlar, kritik bazlı vs gibi  diye gidiyor .Genelde her silah için element modları ve hasar modları takabilirsin (ama bazı yaratıkların da elemente bağışıklılığı olduğunu unutmamalısın.) Silahların taban özelliklerine göre build yapmanı öneririm, örnek veriyorum atterax kritik bazlıyken aynı şekilde scoliacta kritiğe ihtiyacın yok gibi.