Jump to content

Arkadaşlar Aura Konusunda Yardim.

uuRakyz
 Share

Recommended Posts

Merhaba millet, 

Ben Uğur, Trabzonluyum  oyuna yeni başlayanlar kafilesindenim :) 

Bugüne kadar uzun dönemler online oyunlar oynadim fakat bunun olay epey daha farklı değişik bi oyun. Bu yüzden bilen bilmeyene yardim etmeli :) 

Warframe'yi wiki'den takip ediyorum oradan öğrenmeye çalişiyorum  ve ilgimi aura isimli bölüm çekti. 

Tam anlamiyla anlayamadim olayi,  bu oaly hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşir açıklarsa sevinirim. 

Bahsi geçen konu : http://warframe.wikia.com/wiki/Aura   

Şimdiden teşekkürler. 

Merhaba Uğur. Oyunun Türkçesi kısa süre içerisinde aktif olacak. O zaman daha kolay bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca Wiki nin Türkçeside yapılmaktadır. Oradanda bakabilirsiniz. Talebin üzerine forumda Aura lar ile ilgili yakında bir paylaşımda bulunacağız. 

Merhaba Hemserim!

Ilk olarak Foruma Hosgeldin. Aura Konusu büyüktür ve genis bir Özete sahiptir. simdik Aura Warframe toplam olarak Orikin Reactor 60 puana ulasabilrisin- Aura ayrica daha fazla Puan Systemine verebiliyor. ne kadar yükseltirsen Aura´yi okada puan alip ve Warframe Modifikationslairni yükseltmeye sahipsin.

15723336wa.jpg

15723337ma.jpg

Aura´larin cesitli bölümleri ve kendisine ayit gücleri vardir. 

Örnek Energy Syphon: Saniyde en yüksek Mod Fusion Core´lan 3 puan vermektedir Energie´ye.

Her auranin Kareleri vardir o kareler göre Warframe Slot uymasa: o zamani Formalan Deistirebilrsin.

Eger herangi bi sorun da varsa buraya aktarabilrsin.

Memlekete Selam.

Edited by Makaveli61

Merhaba Uğur. Oyunun Türkçesi kısa süre içerisinde aktif olacak. O zaman daha kolay bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca Wiki nin Türkçeside yapılmaktadır. Oradanda bakabilirsiniz. Talebin üzerine forumda Aura lar ile ilgili yakında bir paylaşımda bulunacağız. 

Bu çok ama çok güzel birşey artık  Türkiye online oyunlarda baya bi yer edindiği için oyuncu kitlemiz yüksek. 

Bu oyunda da böyle birşey yapabildiğiniz için sizi kutluyorum umarim utandirilmazsiniz, ve başarilariniz devam eder.  

Eger herangi bi sorun da varsa buraya aktarabilrsin.

Memlekete Selam.

Memleketten A.Selam, 

Auro olayi kisaca mods girip ordan  warframelere ve silahlara eklediğimiz güçler yani. Ben ek olarak bişeyler var gibisinden sanmiştim :) 

Onlari tammaladim ve fuseledim. Onlarda verdikleri özelliklere göre ve kimisi common, kimini uncommon, kimisi rare olarak seviyelendirilmiş ona göre kasiyordum yane hangisi daha iyise onu kasiyordum.

Topragim bide facebook.com/uuRakyz  eklersin beni paslaşalim anlık olarak oyun hakkinda :)