DB-Major

DeepBlue Türk Klanı Katılım Bilgileri

Recommended Posts

E8VgajKLOOc5nL-wEky5bUQQ3rRDbckUrisSz-AMvDLHXS0DBAHM9I10S0o7EjgJ6r0PsObAxA=w200

DeepBlue , klanı olarak yeni üyeler arıyoruz. Warframe düzenli oynayan ve MR 5 üzeri, Discord uygulamasını oyunda online olduğu süre boyunca düzenli kullanabilecek ve tag yapabilecek arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Daha detaylı bilgi için sunucumuzu ziyaret edin.

Not: Oyuna yeni başlayan arkadaşlar da soru sormak için Discord sunucumuza gelebilirler.

DeepBlue Nereden Geliyor?

“Deep Blue, IBM tarafından geliştirilen, satranç oynayabilen bir bilgisayardır. IBM tarafından yapılan ilk bilgisayar Kasparov ile 1-1 berabere kaldı. Ancak saniyede 200 milyon pozisyon deneyebilen Deeper Blue adlı 2. bilgisayar 1997'de dünya şampiyonu Garry Kasparov'u yenmeyi başarmıştır.” 
Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Deep_Blue 

Türkiye Klanları Arasında Tek Bizim Uyguladığımız Squad Sistemi

== SQUAD SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME ==

SQUAD, oyun hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan üyeler için oluşturulmuş ve daha donanımlı oyuncular yetiştirilmesini amaçlayan bir sistemdir.

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN DİSCORD SUNUCUMUZA GELEBİLİRSİNİZ.

== KİMLER SQUAD BAŞKANI OLABİLİR? ==

Oyun bilgisi yüksek olan kişiler istedikleri takdirde squad başkanı olabilirler.

Laboratuvar Araştırmaları Ne Durumda?

Halihazırda tüm araştırmalar tamamlanmış ve kullanıma hazırdır. Gelen yeni araştırmalar hızla tamamlanıp, kullanıma hazır hale getirilir.

Herhangi Bir İttifak'a Mensup Mu ?

DeepBlue klanı SPARK(Kıvılcım) İttifakı Üyesidir.

45652646032_15660c6246.jpg

İttifak Detaylı Bilgi: https://goo.gl/forms/blE2w6MGPjBYHCeq1

Klana Başvuru Nasıl yapılır?

Yalnızca sunucumuzdaki sesli sohbet ile alım işlemi yapıyoruz.

320?cb=20161111164256

Edited by DB-Major
  • Like 4
  • Upvote 14

Kısa zamanda hızlı gelişmiş harika bir topluluk. Üyeleri, kültürleri ve sinerjileri çok iyi.

Sizlerle tanıştığım ve aynı ittifakta uzayı birlikte keşfettiğimiz için mutluyum.

Katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.

• Like 3
  • Upvote 2

Squad sistemi harika olmuş. İttifak olduğumuza mutluyum. Her türden oyuncuya hitap eden bir ortama sahiptir. Bu zamandaki replika ve sofistike klanlar arasında kendi tarzına sahip bir klandır. Bu klana katılmayı düşünüyorsanız, fazla düşünmeyin. 😏

Edited by Chakobiin
  • Like 1
  • Applause 2
  • Upvote 3

Daha keyifli oyun ortamı için klanımıza yeni tennoları bekliyoruz 🙂

Edited by DB-NaipBey
  • Like 2
  • Upvote 2

Sizi tanıdığıma çok memmun kaldım ortam akıyor sohbet muhabbet yardım bi oyunda bilgili kişilerden yardım almak hele ki o oyun bilgisi olmayan kişileri squad sistemine vermeniz çok süper oldu.Herşey rayına oturmuş maşşallah nazar değmesin.

Edited by DB-CorvoDunway
  • Like 3

Klan demeye artık dilim el vermiyor biz bir aile olduk gelen arkadaşlarımıza elimizden geldiği kadarıyla yardım ediyoruz kısa sürede iyi yerlere geldiğimizi düşünüyorum biz bir aile  olmayı başardık ve böyle devam ettirmeye çalışıyoruz güzel bir aile ortamı oluşturduk oyundan farklı bir boyuta geçtik herkese teşekkür ediyorum saygılarımla .

☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️

Edited by DB-Szewtzyk
  • Like 3

Bir çok oyunda bir çok clana katıldım, kendi clanım da oldu bazı oyunlarda (Knight Online/ The Sky's Limit - Clash Of Clans/ ACZ- BEŞERİ gb.), genelde clanlar, üyelerine faydalı olabilecek, güçlü ve bilgili insanları toplamaya çalışırlar ama Warframe D.B clanında tam tersi söz konusu, saygı çerçevesinde bol gırgır, bol muhabbet, karşılıksız destek ve yardımlaşma...💚

• Like 2

Yeni, eski oyuncu farketmez gelebilen gelsin. Sohbetler mi dersin birbirine yardım etmeler mi dersin her şey bu clanda.

• Like 1

Klanda ki arkadaşlar çok yardımcılar , etkinlikler yapılıyor ,hoş sohbetler ediliyor. Başarılı buluyorum ve bunun devamını diliyorum ...

• Like 1