Jump to content
  • 0

Poradnik focus- ścieżki, umiejętności, farmienie.


Achven
 Share

Question

Osoby, które mają zrobione zadanie "Drugi sen" zyskują dostęp do soczewek focus i dostają możliwość zdobywania focus.

Co to jest focus?

Focus to specjalne punkty umiejętności, których używamy do rozwijania ścieżek focus czyli drzewek umiejętności naszego operatora.

Co to ścieżki focus?

Mamy pięć szkół/ścieżek madurai, vazarin, naramon, unairu i zenurik.  Osoby spostrzegawcze zauważyły, że pokrywają się one z polaryzacjami modów. Lotus po ukończeniu zadania daje nam do wyboru jedną ze ścieżek i obdarowuje nas soczewką. To nas w żaden sposób nie ogranicza i ograniczać nie może  jeśli chcemy, by nasz operator spisywał się jak należy. 

Co to te soczewki focus?

9tIDXpO.png

Tu macie wielkie soczewki na Rynku. Wszystkie wyglądają tak samo a są ich trzy rodzaje.

Zwykła soczewka:

Konwertuje 1,25% biegłości/doświadczenia w focus. Zdobywa się je podczas wykonywania zleceń od Konzu czyli Bounty poziomy 20-40 i 30-50. To randomowa nagroda, więc po jednej misji możesz mieć ich 5 a po 10 możesz nie mieć żadnej i nigdy nie są dostępne zadania na wszystkie.Podczas jednej rundy zleceń u Konzu można wziąć soczewki 3 ścieżek. Chcesz akurat dwóch, których nie ma, czekaj aż zadania się zmienią. Zegar pokazujący kiedy to nastąpi możesz sprawdzić u Konzu.

Wielka soczewka:

Konwertują 1,75% biegłości w focus. Zdobywamy je kupując za 40 platyny na rynku, lub wykonując ze schematu kupionego na rynku za 200000 kredytów. Potrzebujemy do tego formy i czterech zwykłych soczewek interesującej nas szkoły.

IoTfMNX.png

Soczewka eidolon:

Konwertuje 2,25% doświadczenia w focus.

Aby zrobić soczewkę eidolon potrzebujemy jednej wielkiej soczewki, oddechu eidolona i schematu soczewki eidolon. Oddech eidolona i schemat soczewki eidolon zdobywamy z najtrudniejszych zleceń u Konzu. Tych najwyższego poziomu. 

XSvWB4g.png

 

Jak zdobywać focus?

Robi się to na dwa sposoby:

Pierwszy polega na instalowaniu soczewek na wyekspionych broniach, warframe, archiwingach i broniach archiwing. Nie da się zainstalować soczewek na towarzyszach, strażnikach i broniach strażników. Jeśli broń nie ma maksymalnej rangi soczewki nie zainstalujemy. Jeśli soczewka została założona i użyjemy formy zerując rangę nie będziemy mogli farmić focus dopóki nie wymaksujemy rangi. Soczewka nie ulega zniszczeniu podczas formowania. Zmienić soczewkę lub ją zniszczyć można w jeden sposób, instalując w jej miejsce inną soczewkę. 

Kiedy mamy taką broń z soczewką lub warframe z soczewką i jesteśmy na misji może nam się pokazać w pewnym momencie taki znaczek:

uue8gtk.png

Gdy podbiegniemy do znacznika zobaczymy złoty kłębuszek (kulę konwersji focus) w który należy wbiec:

l7qpUYu.png

Wtedy zaczyna biec czas podczas którego zbieramy focus z 8-krotnym  mnożnikiem.

gnmrayq.png

Focus możemy  zbierać do określonego dziennego limitu. Ja na 25 randze mam coś 370000 do zebrania i jest to jedna z bardziej masakrycznych rzeczy. Sprawę znacznie ułatwia wykupienie wzmacniacza biegłości w przeciwnym wypadku trzeba siedzieć obrony na Hydronie na Sednie 24 godziny na dobę. Jak się ma drużynę, warframe i bronie można oczywiście pójść na rzeź sanktuarium, ale poradnik jest adresowany do graczy, którzy takich możliwości nie mają. Focus to procent zdobywanej biegłości, więc im więcej jej zdobędziemy tym więcej zostanie policzone jako focus. No i biegłość jest liczona między wszystko co mamy, więc jeśli masz jakieś bronie bez soczewki to jak nie musisz nie zabieraj jej bo zje ci biegłość nawet jak jest wyekspiona. 

Drugi to konwersja fragmentów eidolonów.

Fragmenty eidolonów zdobywamy zabijając eidolony. Są ich trzy rodzaje. Zwykłych nie można konwertować, jedynie wspaniałe i promieniste.

cjse9pc.png

Promienisty jak widać daje 40000 focus a wspaniały (ten po lewej) 25 tysięcy. Ilość, którą widzicie to to z czym się wychodzi z równin po zabiciu wszystkich trzech czyli teralysta, gauntalysta i hydrolysta. Z zabicia teralysta mamy tylko jeden wspaniały. Prosty rachunek, zabicie trójki daje 180000 focus a można to zrobić w 10 minut. Jest to więc najszybszy, najbardziej emocjonujący i tym samym najbardziej satysfakcjonujący sposób zdobywania focus. Tyle że żeby zabić trójkę w 10 minut trzeba mieć zrobionego ampa, broń z bardzo  dobrymi i drogimi rivenami, virtuosy, magusy, warframe, wielkie umiejętności i pokończone ścieżki focus, czyli sposób ten staje się szybki i dostępny,  gdy już tego focus nie potrzebujemy Ha...ha...ha...

Dobra, załóżmy, że już to focus mamy. Na co i jak je wydawać?

Kupujemy za to umiejętności w ścieżkach focus. Aby odblokować jakąkolwiek ścieżkę trzeba wydać 50k biegłości. Po zadaniu "Drugi sen" mamy odblokowaną tylko jedną i ta jedna jest wybrana jako "Podstawa".

O  co chodzi  ze ścieżką podstawową i pobocznymi?

Tylko umiejętności, ze ścieżki podstawowej są w danej chwili aktywne, tylko tych używamy.

Chyba że...

...zbadaliśmy w innych szkołach umiejętności, które można uwolnić i je uwolniliśmy.

Co to są umiejętności uwolnione?

Każda szkoła posiada przynajmniej dwie umiejętności pasywne, które można uwolnić. Dla Vazarin są to "Przypływ odnowy" i "Przypływ wytrzymałości".

 

1kwcFKJ.png

d9dLsqW.png

Umiejętności te zwiększają życie operatorowi i znacznie tempo regeneracji a w połączeniu z magusami wzrostu i przypływu czynią go samoleczącym i w zasadzie nieśmiertelnym. Umiejętności uwolnione innych szkół zwiększają poziom energii dla ampów a tym samym ilość możliwych do oddania strzałów, energię operatora a więc  czas jaki możemy spędzać bezpiecznie w pustce po wciśnięciu "V" będąc w trybie operatora i ilość uderzeń pustki "E", czyli tego czego używamy do rozbrajania strażników kuva i bez czego nie da się ich zabić. Można zwiększyć także pancerz.

Koszt "uwolnienia" to milion punktów focus i wspaniały okruch eidolona. 

Uwolnienie skutkuje tym, że taka umiejętność pojawia się z lewej strony drzewka umiejętności.

oklWvBn.png

Samo ich uwolnienie nie oznacza jednak, że natychmiast możecie ich używać. Jak widzicie na obrazku jedna umiejętność uwolniona jest na czarno, nie na czerwono. Oznacza to, że owszem, jest dostępna, ale z powodu braku puli w tej szkole nie odblokowana. Aby ją odblokować trzeba wykupić "pulę" czyli miejsce na umiejętności.Ta konkretna potrzebuje 11 miejsca podczas gdy pula w vazarin u mnie wynosi:

e6P0YO4.png

Pulę kupuje się tak jak umiejętności za focus. Im więcej puli kupujecie tym jej kupno jest droższe.  Dlatego też nie polecam rozwijania wszystkich umiejętności w danej szkole a tylko te konieczne. Każda zjada pulę a niektóre dodatkowo energię operatora.

Na koniec:

Dlaczego wybrałem Vazarin jako podstawę?

x5L5cou.png

Cztery natychmiastowe wskrzeszenia gratis bez konieczności zużywania  drogiego skrzep stymu. 

Edited by Achven
Link to comment
Share on other sites

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

2 pasywne da się odczepić do innych szkół, 2 są pasywne w tym sensie, że nie musisz używać operatora w czasie używania szkoły, żeby mieć tą umiejętność. Tak w skrócie - vazarin regeneracja życia operatora i więcej życia operatora można w vazarin odkleić do innych szkół, pasywka regeneracja życia dla operatora i Warframe (chyba 2pkt na sekundę) oraz instant revive nie wymagają używania blast, dash, czy void mode operatora, żeby ich użyć, więc są pasywne, jednak nie można ich odkleić od szkoły i zastosować w np zenurik.

Link to comment
Share on other sites

  • 1

Żeby nieco uprościć skomplikowany wywód JohhnyBrawos: W każdej szkole są cztery pasywne umiejętności. Wszystkie są opisane tak samo: "passive", ale pamiętam, że w polskiej wersji dwie były kiedyś opisane jako "pasywna", a dwie jako "pasywna, związana ze ścieżką" (to jako ciekawostka :) )
Generalnie chodzi o to, że w każdej szkole, po wymaksowaniu danej umiejętności i przekazaniu odpowiedniej ilości punktów do "puli wolnych slotów", będziesz mógł dwa z tych pasywów "uwolnić", tzn. po wymaksowaniu i uwolnieniu będziesz mógł korzystać z nich nawet wtedy, kiedy masz wyposażoną inną ścieżkę fokus. Dwa pozostałe będą aktywne wyłącznie wtedy, kiedy będziesz miał ustawioną właściwą tym umiejętnościom ścieżkę jako aktualnie używaną.
Oczywiście umiejętności które chcesz uwolnić, musisz najpierw punktami focus wymaksować, a potem odblokować. W innych szkołach fokus pojawią się one po lewej stronie ekranu z drzewkiem umiejętności.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ładnie... ale mam sporo uwag. Jeśli robić poradnik to już porządnie.
Jeśli pozwolisz..

- Fokus to zarazem wspomniane punkty jak i ogólna nazwa na moce operatora.

- Skoro mowa już o umiejętnościach fokus jest karygodne nie wspominając o roli Wewnętrznej Wojny, manewrów/ umiejętności operatora oraz Ampów.

- Dlaczego piszesz strikcie o Varazin a nie podajesz cennych informacji o wszystkich szkołach? (Screenshoty z czatem... Serio?! )

- Nie tylko uwolniona ale każda odblokowana i ulepszona umiejętność fokus wymaga pewnej ilości punktów puli.

- Soczewki działają i dają się zainstalować tylko w sprzęcie który posiada 30 poziom.

- Nie, nie trzeba siedzieć 24h na Hydronie nie posiadając wzmacniacza biegłości... Są misje ( tak... zwykłe misje) gdzie po ok 10-ciu wypadach da się zużyć dzienny limit punktów fokus dla osoby z 24 rangą. A skoro temat jest "jak farmić" należało by wspomnieć o tych misjach.
Ale... na misjach typu Rzeź sanktuarium idzie to jeszcze szybciej.

- Konzu daje Zlecenia - nie misje.

- "Złoty kłębuszek" to tzw Kula konwersji fokus, która daje 8x bonus do % zainstalowanych soczewek na 45s. A nie jak u ciebie, że tylko kiedy jest aktywna zbieramy fokus.
Nie piszesz też jak wygląda podział biegłości konwertowanej na Focus.

Edited by Kracken
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Quote

- Fokus to zarazem wspomniane punkty jak i ogólna nazwa na moce operatora.

Skupiam się na aspekcie praktycznym a wiedzę na ten temat czerpię wyłącznie ze swojego doświadczenia i obserwacji. Jak widać jestem bardzo niedoskonałym obserwatorem.   Dziękuję za uwagi i zaraz zabieram się do poprawiania.

Quote

- Skoro mowa już o umiejętnościach fokus jest karygodne nie wspominając o roli Wewnętrznej Wojny, manewrów/ umiejętności operatora oraz Ampów.

Ampy to ogromny osobny temat. 

Manewry:

Quote

Umiejętności te zwiększają życie operatorowi i znacznie tempo regeneracji a w połączeniu z magusami wzrostu i przypływu czynią go samoleczącym i w zasadzie nieśmiertelnym. Umiejętności uwolnione innych szkół zwiększają poziom energii dla ampów a tym samym ilość możliwych do oddania strzałów, energię operatora a więc  czas jaki możemy spędzać bezpiecznie w pustce po wciśnięciu "V" będąc w trybie operatora i ilość uderzeń pustki "E", czyli tego czego używamy do rozbrajania strażników kuva i bez czego nie da się ich zabić. Można zwiększyć także pancerz.

Nie napisałem tylko chyba o zrywie pustki czyli gdy jesteśmy w w trybie pustki wciskamy  "W" i spację jednocześnie robiąc "szuuuur" do przodu a w połączeniu z magusem przypływu leczymy operatora.

Quote

- Dlaczego piszesz strikcie o Varazin a nie podajesz cennych informacji o wszystkich szkołach? (Screenshoty z czatem... Serio?! )

Vazarin to tylko przykład. Początkowo zrobiłem sreeny ze wszystkim, ale przytłoczyło mnie wrzucanie tego. Nie zauważyłem, że otwarte jest okienko czatu. To regionalny, ale rozumiem, że trochę wiocha. Postaram się zmienić może nawet dzisiaj. Są jeszcze dwa powody dla którego tylko vazarin. Nie mam pobadanej ani nawet odblokowanej Unairu. Mogę o niej napisać jedynie tyle co widzę a nie będę jej badał, bo nie zależy mi na pancerzu. W pozostałych zaś mam  kompromitujące barachło, którym nie chcę się chwalić. Punkty powydawane niepotrzebnie na niepotrzebne umiejętności. Jutro wezmę się za pozostałe szkoły, oprócz unairu. Ją niech omawia kto inny.

 

Quote

- Nie tylko uwolniona ale każda odblokowana i ulepszona umiejętność fokus wymaga pewnej ilości punktów puli.

Quote

Aby ją odblokować trzeba wykupić "pulę" czyli miejsce na umiejętności.

Wydawało mi się to oczywiste i wynikające z tego drugiego zdania. Zastanowię się jak to trafniej ująć chociaż prawdę mówiąc nie wiem, po co.  Gracz od razu  zostanie poinformowany, że musi wykupić pulę jeśli będzie chciał badać "zwykłe" umiejętności. Natomiast akurat to, że uwolnione wymagają zmienienia im kolorku i wydania puli zorientowałem się dopiero po drugiej uwolnionej. Wcześniej sądziłem, że automatycznie są dostępne.

 

Quote

- Soczewki działają i dają się zainstalować tylko w sprzęcie który posiada 30 poziom.

No akurat to wyjaśniłem jak krowie na miedzy.

Quote

 Jeśli broń nie ma maksymalnej rangi soczewki nie zainstalujemy. Jeśli soczewka została założona i użyjemy formy zerując rangę nie będziemy mogli farmić focus dopóki nie wymaksujemy rangi.

Quote

- Nie, nie trzeba siedzieć 24h na Hydronie nie posiadając wzmacniacza biegłości... Są misje ( tak... zwykłe misje) gdzie po ok 10-ciu wypadach da się zużyć dzienny limit punktów fokus dla osoby z 24 rangą. A skoro temat jest "jak farmić" należało by wspomnieć o tych misjach.
Ale... na misjach typu Rzeź sanktuarium idzie to jeszcze szybciej.

Nie chodzę na rzezie sankturaium bo nie mam z kim. Osoba mająca umiejętności,  frame i drużynę by zbierać focus na rzeziach nie potrzebuje żadnego poradnika. To miał być poradnik zawierający podstawowe wiadomości dla kompletnie zielonego, żeby tak jak ja nie zmarnował dziesiątek dni gry i setek tysięcy punktów focus na rozwijanie czegoś czego kompletnie nie potrzebuje.

Quote

- Konzu daje Zlecenia - nie misje.

Ohhh...

Quote

- "Złoty kłębuszek" to tzw Kula konwersji fokus, która daje 8x bonus do % zainstalowanych soczewek na 45s. A nie jak u ciebie, że tylko kiedy jest aktywna zbieramy fokus.
Nie piszesz też jak wygląda podział biegłości konwertowanej na Focus.

Nie miałem o tym pojęcia, bo skąd? I nie wiem jak wygląda podział konwertowanego focus, wiec nie jestem w stanie o tym napisać. 

Mogę poprawić to co jestem w stanie, nie więcej, więc może lepiej by ktoś bardziej kompetentny się za to zabrał?  Temat jest bardzo ważny  i pilny. Może to uchronić wiele osób przed zmarnowaniem dziesiątek godzin gry.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Poprawiłem oczywiste błędy w tekście i na tym koniec. Po zastanowieniu rezygnuję z dalszego rozwijania tematu. Nie mam ku temu możliwości i osobistej wiedzy wynikającej z doświadczenia. Nie będę odblokowywał i badał unairu tylko dlatego, że ktoś chciałby przeczytać o tej zupełnie nieprzydatnej szkole. Nie będę budował i testował ampów we wszystkich kombinacjach szkieletów, nakładek i pryzm, bo ktoś uważa, że inaczej temat będzie niekompletny. Musiałbym grzebać po angielskojęzycznych forach i pytać ludzi, których nie znam i którym nie ufam. 

Temat można skasować.

 Dziękuję i przepraszam za śmiecenie.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Świetny pomysł. Niestety, o czym już kilkukrotnie wspominałem na forum, nie znam angielskiego. Dlatego też postanowiłem stworzyć temat adresowany do podobnych mi osób, by ustrzec je przed swoimi błędami. Bez odbioru.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 2018-11-04 at 4:26 PM, Achven said:

...mam coś 370000 do zebrania i jest to jedna z bardziej masakrycznych rzeczy. Sprawę znacznie ułatwia wykupienie wzmacniacza biegłości w przeciwnym wypadku trzeba siedzieć obrony na Hydronie na Sednie 24 godziny na dobę...

Są widać różne odmiany masochizmu 😂
Mnie - kiedy jeszcze nie miałem ukończonych wszystkich szkół - zdobycie dziennego limitu punktów Focus (375000) zajmowało maksymalnie trzy pięciominutowe misje eksterminacji na Sednie, a w czasach przed zwiększeniem limitu - jedną. Co prawda po zmianie działania broni białych już tak słodko nie jest, ale w dalszym ciągu 100k punktów Focus w pięć minut jest normą.

Gdyby ktoś był zainteresowany, to kiedyś nagrałem filmik. Ja akurat wykorzystałem trzeciego skila Banshee, ale są inne sposoby również. Komuś, kto nie popełnia tylu błędów w poruszaniu się co ja, zajmie to jeszcze mniej czasu. 

 

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Coś konstruktywnego. Nigdy nawet nie próbowałem na eksterminacjach i już próbował nie będę, bo zbieranie focus zakończyłem. Jedna broń i jeden gracz. Jest to pomysł. Zawsze mi się wydawało, że szybciej idzie w drużynie, bo i expienie znacznie szybciej idzie w drużynie. Innym na pewno się przyda.

Edited by Achven
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podejrzewałem, że coś takiego. Mój błąd, że tego nigdy nie spróbowałem. Ale też nie dla każdego do zrobienia. Trzeba mieć warframe o broń. Moja recepta to saryn i hydron. Tyle, że ponad 200000 to po 30 falach.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
23 hours ago, Achven said:

Ampy to ogromny osobny temat. 

Manewry:

Nie napisałem tylko chyba o zrywie pustki czyli gdy jesteśmy w w trybie pustki wciskamy  "W" i spację jednocześnie robiąc "szuuuur" do przodu a w połączeniu z magusem przypływu leczymy operatora.

 

Ampy i manewry są nierozerwalną częścią Fokus.
Same szkoły posiadają 6 aktywne umiejętności, 2 umiejętności pasywne i 2 umiejętności pasywne dające się Uwolnić.

Całe drzewko fokus odblokowuje się je dopiero po zdobyciu pierwszego Ampa (bez niego mamy dostęp tylko do 3 umiejętności fokus, a same Ampy odbieramy dopiero u Quili po zrobieniu Czuwającej Saya'i oraz Wewnętrznej wojny), więc nie można powiedzieć, że można ten temat po prostu pominąć.
Dzięki Wewnętrznej wojnie uzyskujemy Tryb operatora tzw "Wojownika" ( zwrot używany praktycznie tylko przez twórców, nie przyjął się u graczy) i zarówno uczy nas podstawowych sztuczek (manewrów) jakie posiada operator, a które są jednocześnie modyfikowane przez szkoły fokus.

Manewrów jest 4:
Tryb pustki (ukrycie) - pod standardowym przyciskiem CTRL.
Promień pustki (atak)- LPM (zastępowany jest później przez Amp)
Zryw pustki ("teleportacja"/ specjalny skok)- będąc w trybie pustki naciskamy spację.
Uderzenie pustki (atak w zwarciu)- przycisk od broni białej E.
 

23 hours ago, Achven said:

Nie miałem o tym pojęcia, bo skąd? I nie wiem jak wygląda podział konwertowanego focus, wiec nie jestem w stanie o tym napisać.

Jeśli zabijamy przy pomocy mocy Warframe 100% zdobytych punktów fokus idzie w Warframe.
Jeśli zabijamy przy pomocy broni to podział jest po równo 50%-50% między Warframe a używaną bronią.
Jeśli sojusznik zabije to Warframe dostaje 25% zdobytych punktów, a pozostałe 75% reszty jest dzielone między bronie.

Jest to identyczny rozdział jak w wypadku zwykłej biegłości.

(próbowałem cię nakierować na to wszystko... jednak plan zawiódł)

8 hours ago, Blurporator said:

Inicjatywa cenna i godna pochwały. Czy nie lepiej byłoby jednak zamiast odkrywać koło na nowo przygotować polską wersję poświęconego fokusowi artykułu na Wiki?

Jest też obszerny poradnik po polsku na Gry-Online.pl, ale ... prawie połowa zakryta za subskrypcją :v

 

Edited by Kracken
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To już jest szukanie dziury w całym na siłę tak jak z tym zarzutem, że nie napisałem, że focus można zdobywać na wyekspionych broniach i warframe co było zwykłym kłamstwem. Albo "Konzu daje zlecenia, nie misje" no fundamentalna różnica. Nawet w tych linkach focus jest omówiony  osobno od ampów. Napisałem, że każda szkoła ma przynajmniej (przynajmniej bo nie badałem unairu) dwie umiejętności pasywne, które można uwolnić.  Jest to zgodne z prawdą. Po co wymieniać te, których uwolnić nie można? Jeśli ktoś wybierze podstawę  to dowie się jakie umiejętności ma. Na screenach, które zamieściłem widać uwolnione wszystkich szkół oprócz unairu, która mnie nie interesuje i jest do niczego nie potrzebna, więc zainteresowana osoba nie będzie miała problemu z ich ustaleniem. Pisałem o focus i tylko o focus, do focus mamy dostęp po drugim śnie.

 

Quote

Manewrów jest 4:
Tryb pustki (ukrycie) - pod standardowym przyciskiem CTRL.


U mnie jest domyślnie po "V". Zawsze było pod V po  przywróceniu ustawień domyślnych nadal jest pod V, więc nie masz racji przynajmniej w moim przypadku. Pod ctrl nic się nie dzieje. Resztę wymieniłem.

Quote

(próbowałem cię nakierować na to wszystko... jednak plan zawiódł)

Nie mogłeś mnie nakierować, bo nigdy się z tym nie zetknąłem a nie zetknąłem się z tym  ponieważ do niczego na polskim necie nie można się dogrzebać. Znacie się lepiej to trzeba było to zrobić lepiej. Rzeczywiście zostałem nakierowany. Nigdy więcej z  czymś podobnym się już nie wychylę.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, Kracken said:

Jest też obszerny poradnik po polsku na Gry-Online.pl, ale ... prawie połowa zakryta za subskrypcją :v

No niestety, nie dość że aktualnych materiałów po polsku jest mało to jeszcze jak widać część jest schowana. Dlatego po trzech dniach gry przełączyłem grę na angielski i... teraz już nie potrafię grać po polsku. Szkoda, że w Warframe nie można przełączać języka w locie jak np. w Guild Wars. Tam sobie grasz po polsku a jak chcesz się dowiedzieć jak się dany item nazywa w oryginale albo przeczytać oryginalny opis umiejętności to po prostu wciskasz CTRL i póki trzymasz ten klawisz cały interfejs przestawia się na angielski.

@Achven, fajnie że popełniłeś ten poradnik ale czerstwo to wygląda gdy ktoś Ci zgłasza konstruktywną krytykę to się obrażasz. To normalne, że w każdym tekście będą błędy, nieścisłości i braki.

Edited by Blurporator
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jedno mnie zastanawia, są 3 różne opisy "umiejętności":
-pasywna (np. Jednoczesne zszycie VAZARIN)
-pasywna, związana ze ścieżką (np. Przypływ odnowy VAZARIN)
- brak opisu (np. Regeneracja pustki VAZARIN

Na screenach 4 umiejętności są pasywne zamiast dwóch pasywnych i dwóch związanych ze ścieżką, czy to coś zmienia?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...