Jump to content

Szukam Klanu


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

     Witam, po względnie krótkiej 2-miesięcznej przerwie od aktywności (względnie krótkiej, bo pozostali z klanu byli niezalogowani po 3 miesiące do 1,5 roku, a ja 2 miesiące się tylko logowałem bez większej aktywności), zostałem wywalony z klanu i od ponad miesiąca jestem wolnym strzelcem. Dlatego szukam nowego klanu, robiącego projekty w miarę na bieżąco i nie mającego sztywnej hierarchii oraz zasad (typu nazywanie tytułami w klanie, podział klasowy, czy obowiązkowe spotkania na jedną godzinę).

     Bardziej zależy mi na niezobowiązującej miłej atmosferze. Wg. gry mam przegrane 1493h, niedługo 10 000 zagranych rozgrywek, gram od 2015r., mam wszystkie mody PvE, bronie, WF etc. (prócz Excala Prime, Skany P. i Lato P., dlatego na razie MR24), zwykle chociaż na chwilę staram się być znowu codziennie. Myślę, że jestem raczej przeciętnym graczem, chociaż nie mi to oceniać. Zazwyczaj angażuję się w robienie projektów, jeżeli ktoś potrzebuje pomocy także nie odmówię. Lubie grać Hydroidem, Voltem, Oberonem oraz wieloma innymi postaciami.

     Mam 27 lat, żonę i pracę w różnych zmianach więc nie jestem aktywny zawsze o jednej porze dnia. Klanu potrzebuję w dużej mierze dla trade'u i przyszłych schematów, jednak przydałoby się także mieć znajomych w grze z którymi można by porozmawiać lub razem pograć, ponieważ randomowe granie jest jak rosyjska ruletka (a nie przepadam grać w tą grę solo).

Pozdrawiam i czekam na ofertę zainteresowanego klanu.

JohhnyBrovos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...