Jump to content
  • 0

Kupno warframe za płatyne


Kupakambra
 Share

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pytanie po co... Ale w sklepie. W orbiterze masz sklep, tam można kupić kompletne gotowe warframe za platyne. Przy czym nie da się kupić wersji Prime - te możesz co prawda kupić za platynę, ale tylko w formie schematów i tylko od innych graczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nic nie kupuj! Gra pozwala wszystko zdobyć samodzielnie przy odrobinie samozaparcia i włożonego wysiłku (czytaj czasu). Jedyny słuszny wydatek platyny to sloty!

Kupowanie jest dla znudzonych farmieniem wysokopoziomowych weteranów, którzy nie mają co zrobić ze swoją uzbieraną platyną...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
8 hours ago, Kupakambra said:

Witam jak kupić całego warframe za płatyne? Tj zrobionego żebym nie musiał się bawić z tymi częściami i jakimiś składnikami 

Czyli ogólnie sprawa wygląda tak - gra generalnie polega na farmieniu, ale Ty farmić nie chcesz. Pytasz jak kupić Warframe za platynę, żeby nie musieć grać w Warframe? Bardziej bezsensownego pytania dawno na polskim nie było. Masz nominację do nagrody roku normalnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do tego jeżeli dobrze rozumiem, kolega nie ma zbyt dużo zasobów, więc coś mi mówi, że dopiero zaczyna zabawę w grze. Więc ważne jest to, że budowanie Warframe Prime i broni Prime wymaga odpowiedniego progu poziomu (im więcej broni i WF dobijasz do 30 poziomu, tym wyższa ranga ogólna).

Jak kolega chce kupować, nie brońmy mu. Tylko włożysz dosyć dużą kasę w gre. Zamiast wydać 50zł na 1000 platyny na zniżce i kupić za to 25 katalizatorów/ reaktorów orokin, 25 podwójnych slotów do broni i 10 slotów do Warframe'ów, to kupisz 2-3 Warframe'y i może jakąś tanią broń.

Do tego bronie to jedna rzecz, a drugą są modyfikacje, które też byś musiał odkupić, albo trzeba je dropić. Dlatego obstawiam, że koszt tych najważniejszych modów to będzie też koło 1500 platyny (czyli kolejne 75zł, a zniżka -75% jest jednorazowa, więc po jej wykorzystaniu musisz czekać na kolejną, albo kupować platynę 200zł za 1000 platyny).

Podsumowując, da się kupić wszystko bez farmienia i czekania, ale będzie cię to sporo kosztować. Do tego i tak musisz nabić poziom, odblokować kolejne planety, bo zatrzymasz się na Ziemi, a jest cały układ słoneczny (plus 2 ukryte lokacje, do które możesz odblokować tylko przez questy).

Podsumowując, mnie by nie było stać, bo bym musiał całą wypłatę włożyć w grę robiąc takie konto, gdzie wszystko kupuję.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...