Jump to content

Pomoc przy Negatywnym Bilansie Platyn


Recommended Posts

Jeśli masz negatywny bilans Platyny może to być spowodowane problemem z płatnością związanym z Twoją instytucją finansową lub dostawcą płatności, który spowodował, że zakup został automatycznie zwrócony, lub możesz sam dokonałeś/ąs reklamacji i ubiegałeś/aś się o zwrot pieniędzy.

Jeśli bilans Platyny przejdzie do negatywnego stanu, nie będzie można zalogować się do gry dopóki problem nie zostanie rozwiązany i bilans będzie pozytywny lub równy 0. Skontaktuj się bezpośrednio ze swoją instytucją finansową / dostawcą płatności, aby rozwiązać wszelkie problemy z nimi związane. Ponadto, proszę pamiętać, że Warframe nie obsługuje odwrócenia obciążeń zwrotnych/reklamacji, ponieważ nie jest możliwe przekazanie środków z powrotem do Warframe, gdy zostały one już usunięte. Jeśli chcesz rozwiązać problem negatywnego bilansu Platyny kupując Pakiety Steam, musisz skontaktować się z Obsługą Klienta Warframe, aby uzyskać pomoc.

Należy również pamiętać, że system transakcyjny w grze jest przeznaczony wyłącznie do sprawiedliwych transakcji pomiędzy graczami, a nie do handlu dużymi kwotami Platyny między kontami.

Jeśli kupisz Platynę z legalnego źródła, zostanie ona automatycznie dodana bezpośrednio na Twoim koncie, tzn. nie będziesz musiał zapewniać dostępu do swojego konta osobom trzecim, ani nie będziesz musiał dokonać transakcji z jakimś graczem, aby go otrzymać (spotkania w Dojo, potrzeba opłacenia handlu Kredytami w grze itp.)

Jeśli kupiłeś/aś Platynę za pośrednictwem nieoficjalnej strony trzeciej lub od innego gracza, istnieje duża szansa, że Platyna nie została legalnie uzyskana (na przykład, mogła zostać skradziona z konta innego gracza lub mogła zostać kupiona przy użyciu fałszywych informacji o karcie kredytowej). Jeśli dochodzenie wykaże, że otrzymałeś/aś Platynę z jednego z tych nielegalnych źródeł, może być usunięta z konta w grze.

Skontaktuj się z Obsługą Klienta Warframe, a my z przyjemnością podejmiemy z Tobą współpracę w celu rozwiązania problemu i jak najszybszego powrotu do gry.

Żródło

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...