Jump to content
  • 0

Kolor celownika.


macky1985
 Share

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Koloru celownika nie da się zmienić. Jednakże - jego kolor zmienia się na czerwony kiedy wycelujemy w przeciwnika, a niebieski jeśli w sojusznika.

Mówiąc szczerze to w jaki sposób celownik wygląda - biały czy nie - kompletnie nie przeszkadza w grze - a mówię to z doświadczenia grając niemal 2-3h dziennie na samym Orb Vallis od czasu dodania tej krainy.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wracam do tego temu z pewnym niezrozumieniem ze strony op.. celownik sam w sobie ma delikatną czarną obwódkę przy moich ustawieniach.

Byłbyś wstanie pokazać nam jak to jest widoczne "na śniegu" u ciebie, może masz coś nie teges z ustawieniami graficznymi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0


https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1597029850   U mnie tak to wygląda. Ustawienia graficzne raczej ok. 

Może moje doświadczenia z grami typu fps dają tu o sobie znać, bo zawsze zaczynałem konfigurację od zmiany koloru celownika(preferowane kolory to zielony bądź fioletowy). Wszystko miało na celu poprawę komfortu grania, a tu mi tego brakuje. Wiem, że celownik ma czarną obwódkę, ale to za mało kiedy na ekranie dużo się dzieje.

Kurcze mamy opcję zmiany koloru emotikonek na czacie, a brakuje takiej podstawowej opcji jak zmiana koloru celownika. Moim skromnym zdaniem to delikatne niedopracowanie. Do poprawy 🙂 Pozdro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...