Jump to content

Acil Yardım Lütfenn ?

FastRunner
 Share

Recommended Posts

Merhabalar arkadaslar oyunda diğer player lerle oynamak istiorm fakat basıma sanırım 40 yılda bir gelior adminlerin dedigi gibi girmeden önce bakıorm baska oyuncuların olup olmadıgını evet war gözüküyor takım bulunuyor tmm sonra oyuncular bekleniyor ama ses seda yok bende tek basıma oynuyorum tabi oyunun zevki çıkmıor yani takım olmassa bisi de kazanamiyorum hersey bos aldıgım silahlar için item toplamam gerek vs... aca bir sorun olabilirmi.. bir el atsanız .... ha birde aca şu bir sıkıntımı her oyuna girdigim de belli bir süre sonra bir yazı gelior bisiler yazıor help diorum şu sayfa https://warframe.com/firewall çıkıor ama ingilizce turkçesi yok yani acil bir yardıma ihtiyacım war ...

Event var gözüküp gene kimseyi bulamıyor ise bağlantın ile ilgili sorun vardır. Ping limiti olması lazım ayarlarda onu sınırsız(unlimited)'e getir bir daha bi dene derim. Gene olmazsa ya internetin yavaştır, ya da başka bir sebeple diğer oyunculara bağlanman engelleniyordur. Antivirüsü, windows firewallı, modem'in firewallını, modeminin upnp(universal plug and play) kapat dene, gene olmazsa ve ttnetin modemini kullanıyorsan DMZ diye bir seçenek var onu aktif et birdaha dene.(yalnız dmz açmak hoş bir iş değil, bilgisayarın internet kaynaklı her halta savunmasız hale geliyor, deneme amaçlı bi aç kapa derim).

Bir de teknolojiye güvenip de modemin ayarını değiştirdikten sonra reset atmasamda olur deme, ben reset atmadığımdan bir ay tek başıma oynadım :D

Zaten bağlantınla ilgili bir sorun varsa bir clana girsen bile oyuncuların %90 ıyla aynı oyuna girmekte sorun yaşarsın.