Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• 0
hertus366

riven mod nie do zrobienia

Question

mam takiego rivena i mi się zdaje troche nie możliwy do zrobienia ,, ukończ misję eksterminacji z 30 lub wyższym poziomem wrogów bez wykrycia z wyposażonym kulejącym smoczym kluczem ''
Ktoś da jakieś rady albo coś . PS jak ktoś mi powie że mam zrobić jakiegoś warframe do tego zadania to nie lepiej nie pisze

3 answers to this question

Recommended Posts

niewidzialność ma też octavia, ale teoretycznie możesz to zrobić każdym WF. musisz mieć tylko z ciasnymi korytarzami, enemy radarem i wyciszoną bronią (nie bierz też ofensywnego przydupasa). Będzie cię to kosztować duuuużo cierpliwości i prób, bo musiałbyś ściągać każdego wroga, zanim cię zauważy.

Loki/Ivara - zakładasz klucz i wybierasz misje eksterminacji z poziomem 30 i więcej... siedzisz cały czas w "niewidce" i jak widzisz, że ci się konczy czas lub energia to się kitrasz po kątach i odnawiasz energię/ponownie odpalasz skill "niewidki".

Do tego sztylet z modem pod zabijanie "od tylca" (skutkuje natychmiastową śmiercią wroga nie ważne jaki poziom), po osiągnięciu wymaganej liczby zabitych, udajesz się do wyjścia.

Jeżeli wszystkich zabiłeś nie będąc wykrytym, zaliczone. Jeżeli nie zaliczyło... to ktoś cię wykrył.

Equinox przez jej usypianie też się spisuje tu nieźle.

I oczywiście misje z Grineer!

6 hours ago, hertus366 said:

PS jak ktoś mi powie że mam zrobić jakiegoś warframe do tego zadania to nie lepiej nie pisze

To chcesz tą pomoc czy nie ?!

• Create New...