Jump to content

Reporty w grze


Ain.Black
 Share

Recommended Posts

Tak jak napisał .Decado. System działa, nawet jesli masz mniejsze poczucie reakcji z systemu. 

Jeśli chcesz możesz także przesyłać do Wsparcia zrzuty ekranu z publicznych czatów/misji lub nawet prywatnych rozmów z gry, gdzie dany gracz zachował się karygodnie. Każdy raport jest sprawdzany i w zależności od wagi wykroczenia może dostać upomnienie lub inne konsekwencje. Są to jednak sytuacje anonimowe, ani zgłaszający nie dostanie informacji o konsekwencjach, ani osoba zgłoszona nie dowie się, kto wezwał posiłki.  :hexis:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [DE]Mag said:

Tak jak napisał .Decado. System działa, nawet jesli masz mniejsze poczucie reakcji z systemu. 

Jeśli chcesz możesz także przesyłać do Wsparcia zrzuty ekranu z publicznych czatów/misji lub nawet prywatnych rozmów z gry, gdzie dany gracz zachował się karygodnie. Każdy raport jest sprawdzany i w zależności od wagi wykroczenia może dostać upomnienie lub inne konsekwencje. Są to jednak sytuacje anonimowe, ani zgłaszający nie dostanie informacji o konsekwencjach, ani osoba zgłoszona nie dowie się, kto wezwał posiłki.  :hexis:

Zazwyczaj używam opcji reportu, a w extremalnych sytuacjach, jak mi gracz jedzie po rodzinie (chociaż mnie to nie rusza) to robię screenshot. Zwyczajnie nie toleruję chamstwa w grze i tyle... 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, IMainRengar said:

Jak boga kocham po 700 godzinach przegranych w tą grę nie widziałem jeszcze ani jednej osoby który była w stosunku do mnie toksyczna. Chyba masz pan nie fart 😛

To co ty robiłeś w tej grze przez 700 godzin? Ja spotykam takich każdego dnia... a to na forum, a to w grze na zakładce handel, czy w trakcie handlu, wyłudzaczy, oszustów, naciągaczy, wiele prób zmian cen, wiele prób naciągnięcia ludzi na ulepszone relikty itd. Nie wiem gdzieś ty się chował ale raczej nie grałeś z randomami.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...