Jump to content

Recommended Posts

Kısa bir görüşme ve önümüze sunulmuş olan güzel bir ön tanıtımı inceledikten sonra ben de aranıza katılmak istiyorum. En yakın zamanda içinizden biri olma dileğiyle.

8 hours ago, MonkeyDLuffy020 said:

Burdan yaz demisdin klana eklemek icin simdiden tesekkurler ))

Öncesini bilmeyenler için: 

Aramıza hoşgeldin en kısa sürede davet gönderilecektir.

Bende kendi başıma deblenip duruyorum valla...Tek başıma da can sıkıcı :=) Artık kasılmayacağım muhabbet edeceğim insanlar arıyorum 

10 hours ago, NECROCYBER_666 said:

Bende kendi başıma deblenip duruyorum valla...Tek başıma da can sıkıcı :=) Artık kasılmayacağım muhabbet edeceğim insanlar arıyorum 

Merhaba, katılmak istiyorsanız. Aşağıda bulunan odamıza başvuru yapabilirsiniz en kısa zamanda davet göndeririz. 🙂

Eğer hala alım yapıyorsanız katılmayı çok isterim, ancak discord linkini göremedim, yanlış bir yere bakmamışımdır umarım :/ 

6 hours ago, Ccnet012 said:

Eğer hala alım yapıyorsanız katılmayı çok isterim, ancak discord linkini göremedim, yanlış bir yere bakmamışımdır umarım 😕

Merhaba, klan alımlarımız her zaman devam etmektedir. Warframe Forumunda bulunan klan odamızda discord adresimiz yazmaktadır.

11 hours ago, IXaneI said:

Katılmak isterim ancak discord linkini bulamadım klan sayfasında da. 😕

Klan odamıza katılım sağladığınızı görüntülüyorum Overview kısmında Discord adresi olarak yazmaktadır. Tekrar kontrol ederseniz görüntüleyebilirsiniz.

Merhaba, Cihan ben 21 yaşındayım Mr4'üm (5 olacaktı da görevi yapamadım henüz), katılım kısmında dediğiniz gibi "Join clan" seçeneğine tıkladım lakin Discord adresi göremedim sanırım beklemek gerekiyormuş. Yeni başladım sayılır sizler ile keyifli vakit geçirebileceğime inanıyorum, söylenenler de bu inancımı destekler nitelikte. Ben beklemeye başlayayım iyi günler dilerim. 🙂 

Edit: Yorumların ikinci sayfasını görmemiştim, discorda katıldım 😄 

Edited by Regardez

6 hours ago, Regardez said:

Merhaba, Cihan ben 21 yaşındayım Mr4'üm (5 olacaktı da görevi yapamadım henüz), katılım kısmında dediğiniz gibi "Join clan" seçeneğine tıkladım lakin Discord adresi göremedim sanırım beklemek gerekiyormuş. Yeni başladım sayılır sizler ile keyifli vakit geçirebileceğime inanıyorum, söylenenler de bu inancımı destekler nitelikte. Ben beklemeye başlayayım iyi günler dilerim. 🙂 

Edit: Yorumların ikinci sayfasını görmemiştim, discorda katıldım 😄 

Merhaba, Cihan. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Oyun içerisinde davet gönderildi.