Jump to content

Pomysł na Klany


werte632
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie graczy! chciałbym się podzielić z wami moim pomysłem nad dość ciekawym "rozbudowaniem" klanów , a raczej dodaniem do nich naprawdę fajnych opcji. Uznałem , że dobrym pomysłem , byłyby "wojny klanów". na czym miałyby polegać takie wojny ? już tłumaczę. Wojny klanów miały by miejsce np. w weekendy , jako takie co tygodniowe eventy. Można by było wtedy wyzwać inny klan na wojnę. O zwycięskim klanie decydowałaby: A) Ilość surowców zebranych przez powiedzmy 24h B) Ilość zabitych poszczególnych przeciwników przez klan C) ilość reliktów , otworzonych przez klan. Nagrodą by były z początku np. paczki modów (tak , są takie aktualnie w grze aczkolwiek nie cieszą się raczej zbyt dużą popularnością). Zadania mogłyby być różne aczkolwiek nie jakoś specjalnie skomplikowane (bo i tak ta gra jest dosyć skomplikowana :D). Po wygranej wojnie dany klan otrzymuje punkty (nie mam pojęcia jakby miały się nazywać , może zwyczajnie punkty klanu , czy coś takiego). system punktów byłby dość prosty. działałby na zasadzie reputacji na fortunie , czy też cetus. Im wyższy szczebel dany klan osiągnie , tym lepsze nagrody dla osób uczestniczących w wojnie. tak jak juz mówiłem , początkowymi nagrodami byłyby paczki modów (które przydałoby się ulepszyć , na przykład jakiś % szans na trafienie modów dostępnych ze skarbów orokin) , kończąc na kuvie , czy też ciekawymi akcesoriami , które dałoby się zdobyć tylko dzięki takiej wojnie. Zadania mogłyby być różne , aczkolwiek nie jakoś specjalnie skomplikowane (bo i tak ta gra jest dośc skomplikowana :D ). Wydaje mi się , że byłoby to ciekawe urozmaicenie oraz klany miałyby więcej opcji. Podzielcie się opiniami na temat mojego konceptu na usprawnienie klanów , oraz dzielcie się waszymi usprawnieniami co do mojego "projektu"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pomysł jest zły, bo polega na jak największym farmieniu by wygrać. Jakby w tej grze mało było farmienia.

 

Pomysła na "klanowe" granie devsi mają od trzech lat... KINGPIN SYSTEM... tylko jakoś wciąż nie potrafią go zrealizować.

 

 

Edited by THeMooN85
Link to comment
Share on other sites

jakby nie patrzeć celem tej gry jest farmienie ,farmisz relikty żeby zdobyć platynę , farmisz endo , żeby ulepszyć mody/sprzedać na platynę. farmisz eidolony żeby farmić focus/arkany. gdyby w tej grze nie chodziło o farmienie to gra po jakichś 6 dniach nie miałaby sensu , bo tyle trzeba by odblokować w sumie wszystkie mapki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Jak dla mnie klany to w obecnej formie tylko miejsce gdzie można zdobyć schematy + suchy dok, tak po za tym nie mają żadnej sensownej funkcjonalności. Od dawna uważam, że to powinno ulec zmianie, aby były bardziej atrakcyjne. Np żeby premiować aktywnych klanowiczów, którzy coś robią dla klanu (w związku z tym właśnie jakieś dodatkowe misje klanowe, konkursy), fajnie byłoby też aby np tor przeszkód doczekał się jakiegoś rozwinięcia aby nagradzał graczy, którzy go odwiedzą. No i fajnie aby było dodane w jakiejś fajnej formie współzawodnictwo pomiędzy klanami czy też nawet sojuszami klanów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...