Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[DE]Mag

Operacja: Pogrzebane Długi

Recommended Posts

afa5819307f7ef52d2082fc5665ee330.jpg

Głęboko pod oziębłą powierzchnią Orb Vallis spoczywa ukryta tajemnica.

Skompletuj zespół, aby wziąć udział w pierwszym wydarzeniu społeczności Tenno w 2019 roku i wyciągnąć na światło dzienne sekrety Operacji: Pogrzebane Długi. Przejmij kontrolę nad Hildryn i jej niszczycielskimi umiejętnościami podczas odkrywania kolejnych wskazówek razem z innymi Tenno i powal swoich wrogów odświeżonym systemem walki bronią ręczną. Działaj szybko, czas ucieka.

Operacja: Pogrzebane Długi

Pęknięcia termalne pojawiają się coraz liczniej na powierzchni Wenus jako konsekwencja nieodpartej chciwości Nefa Anyo. Jest on gotowy na wszystko dla szybkiego zysku, wliczając w to ryzykowaniem całego Orb Vallis. Współpracuj ze społecznością Tenno i Zjednoczonym Solaris w ciągu kilku kolejnych tygodni, aby zlokalizować, odblokować i rozwiązać zagadkę czyhającą w ukryciu.

Możesz zdobyć unikalne przedmioty w czasie trwania Operacji, takie jak Emblematy czy Odznaki, Mody Amalgamowe i Opticor Vandal, ale musisz pokonać przerażającego przeciwnika dla ostatecznej nagrody. Orb Vallis ma wszystko, co jest potrzebne, abyś mógł zacząć.

Nowa Warframe: Hildryn

Najlepszą obroną jest atak. Hildryn obniża moc swoich Tarcz, aby zasilić swoje Umiejętności podczas gdy Energia służy do ich ponownego naładowania. Destrukcja spływa z nieba, kiedy kroczysz ścieżką Hildryn, naszą najnowszą Warframe.

 

225887652_HildrynAbilities.png.51f69f99c

OGIEŃ ZNISZCZENIA
Ładuje i odpala niszczycielskie ogniste błyskawice.

GRABIEŻ TARCZ
Plądruje część Tarcz i Pancerz pobliskich przeciwników, aby uzupełnić Tarczę i Przeładowaną Tarczę Hildryn.

PRZYSTAŃ
Tworzy aurę tarczy dookoła sojuszników. Przeciwnicy otrzymują obrażenia, jeżeli podchodzą do chronionych sojuszników.

SZTORM EGIDY
Ogień zniszczenia zalewa wrogów. Pobliscy przeciwnicy są wysadzeni w powietrze, aby zacząć generować Kulę Energii co kilka sekund. Kiedy Tarcza jest zużyta, wrogowie zostają ciśnięci na ziemię.

 

 

Zmiany Walki Wręcz: Faza 1.

Nowa fala akcji nadchodzi z Fazą 1. tak długo oczekiwanej przeróbki systemu Walki Wręcz! Z tymi zmianami doświadczysz bardziej elastycznej walki oraz płynnego, szybszego i stanowczego sposobu zbierania plonów w walce w Systemie Origin. Faza pierwsza to między innymi:

NewMelee.jpg.e248f6bd967093ecbc0be3af8fd

Nieprzerwana Walka
Możesz natychmiast angażować się we wszystkie aspekty walki wręcz bez potrzeby ograniczenia się tylko do trybu Walki wręcz. Oznacza to płynną walkę i kombinacje -- nigdy więcej przerw pomiędzy bronią palną, a walką wręcz!

Wznawianie Kombinacji
Kiedy przerywasz swoje kombinacje walki wręcz bronią palną, unikaniem, skokiem balistycznym lub dowolnym manewrem, Twój następny atak w zwarciu powróci do kombinacji tam, gdzie zostało ono przerwane.

Uderzenia w ziemię
Więcej kontroli nad waszymi Uderzeniami w Ziemię. Skorzystaj z przewagi powietrznej, aby celować, a następnie wybrać miejsce Uderzania w ziemię dla bardziej taktycznych rezultatów.

Przerobione efekty specjalne
Doświadczcie pięknie przerobionych efektów specjalnych w odświeżonej odsłonie.

Zmienione skróty klawiszowe
Blokowanie będzie automatyczne i nie będzie już związane ze skrótem klawiszowym! Klawisz 'F' będzie teraz zmieniał ekskluzywnie Broń Główną z Boczną. Wasza mysz jest w całości poświęcona ostrzałowi; lewy przycisk służy do strzelania, a prawy do celowania. Nie martwcie się, Tenno, jeśli używaliście myszy do walki wręcz, możecie to nadal ustawić w opcjach.

Te zmiany to dopiero początek, ponieważ ciągle pracujemy nad naszym systemem Walki Wręcz. Możecie znaleźć więcej informacji na ten temat tutaj: Melee - Zmiany Walki Wręcz: Faza 1.

 

Efekt Specjalny dla Warframe: Efemera

Przedstawiamy nowy sposób na spersonalizowanie Waszych Warframe'ów: Efemera! Te efekty mogą zostać tylko nabyte i stworzone poprzez odważne wykazanie się czynami na różne sposoby: Arbitraże/ Stalker/ Elitarna Rzeź Sanktuarium. Po stworzeniu w Warsztacie, Efemera będzie widoczna w Arsenale w Zakładkach!

Wzbogać swój Arsenał

Poszerz swoją osobistą kolekcję o nowe Bronie i Personalizacje

Larkspur
Larkspur kwitnie siejąc śmierć. Ten unikalny i groźny Arch-gun ze straszliwym początkowym atakiem, który skupia się na celu, a następnie poraża także i inne pobliskie cele. Posiada również alternatywny tryb wybuchowego pocisku. W rękach Hildryn Larkspur posiada więcej amunicji rezerwowej.

Surator Synadana
Syandana wykonana z dopalaczem dopasowanym do siły Hildryn.

Hildryn: Hełm Asuron
Bitewne oblicze potężnej wojowniczki. Niezwykle monolityczny, nieubłagany jako cios młotem.

HildrynAll.jpg.29cd001831219d5dc2838a68e

 

Części modułowe K-Drive

Nawiewniaki ciężko pracowały, Świeżaku! Splądrowały trochę nowych części modułowych dla K-Drive, aby jeszcze bardziej spersonalizować Twoją dechę. W jednej z ostatnich Aktualizacji, zwiększyliśmy Reputację, jaką możesz otrzymać z wyścigów K-Drive -- tak więc możesz odblokować te części jeszcze szybciej.

HildrynKDrive.jpg.581a0ab71a055d5fcceedd

 

Limbo: Skórka Limina
Wojenne odzienie stojącego na pograniczu; nowa forma dla Tego Pomiędzy.

Tarock: Skórka na broń miotaną
Nowe zasady: z tą talią nie przegrasz żadnej walki.

Syandana Sidereal
Syandana tańcząca pomiędzy wirami bitwy i pustki.

Sugatra Integra
Ta sugatra była widziana jako ozdoba broni ze świata mitów i potworów, jej pochodzenie jest bliżej nieznane.

 

Tatsu
Przerażająca i szlachetna, elegancka dwuręczna nikana jest ozdobą każdego Arsenału.

2HandNikana.thumb.jpg.1b4fa52f84cbe2f966

 

Operator: Kręcone włosy

Trzy nowe kręcone Fryzury dla Operatora, już dostępne! Wybierz bułeczkę, splot lub kucyk. Poprawiono także umieszczenie włosów na Operatorach, aby ukryć więcej głowy.

OperatorHair.thumb.jpg.64072f35c2b185cb0

 

Syandana Quaro

Okaż cnotę Profitu tą Syandaną opartą na frakcji Corpus.

Quaro.jpg.89eea238a4ae33b6566c3859a9cefd

 

Więcej informacji o Aktualizacji:

Ulepsz swój Laser Górniczy Solaris: Zmodyfikuj odległość wiązki, albo stłum odgłos działającego lasera. 

Indywidualna Ekstrakcja: Możesz teraz indywidualnie opuścić misje Przetrwania, Wydobycia i Dezercji. Jeśli jeden z graczy wyjdzie po 10 minutach, reszta drużyny będzie kontynuowała walkę z wrogiem bez utraty połączenia!

Stabilność Gry Podczas Zmiany Rynsztunku: Zmiana aktywnej broni działa teraz od strony klienta, oznaczając mniejszy efekt na wydajność gry podczas misji z innymi graczami.

Uaktywnij Zlecenia na Równinach Eidolon: Skontaktuj się z Konzu aby zacząć jego Zlecenia wprost z Równin używając jedną z rozstawionych konsol komunikacyjnych!

 

Mamy dla Was także inne zmiany poprawiające jakość doświadczenia w grze, między innymi:

Zmiany Równin Eidolon:
- Zlecenia są teraz dostępne na Równinach Eidolon! Pewne namioty rozłożone na Równinach zawierają konsole zawierające moc komunikacji z samym Konzu (gdy nie jest zajęty wczesnym lunchem).
- Wraz ze Zleceniami będącymi dostępnymi na Równinach, Najazdy zostały usunięte. Miały na celu dać graczom coś opcjonalnego do roboty gdy spędzali czas na Równinach, ale jako że Zlecenia mogą być aktywowane na żądanie, nie mają racji bytu.

 Zmiany walki z Orbem Zyskobiorczynią:
- Wszyscy przeciwnicy niebędący Orbem nie są już w stanie odpychać graczy podczas tej potyczki. Jeśli wciąż jesteście miotani przez MOA itp. prosimy, dajcie nam znać.

Indywidualna ekstrakcja: Nieskończone misje bez fal!
Jesteście teraz w stanie indywidualnie opuścić misje Przetrwania, Wydobycia i Dezercji niezależnie od reszty drużyny.

- Gdy okres "ukończenia misji" zostanie osiągnięty, gracze mogą udać się do punktu ewakuacji w dowolnej chwili (np. po 5 minutach Przetrwania).
- Każdy gracz w punkcie ewakuacji aktywuje odliczanie.
- Gdy wszyscy gracze opuszczą strefę ewakuacji, odliczanie zostaje anulowane.
- Gdy czas minie, a statek przybędzie, wszyscy gracze w punkcie ewakuacji opuszczają misje.
- Wszyscy, którzy pozostali w misji mogą ją opuścić w dowolnej chwili.

Zmiany autorytatywne klienta:
Dokonaliśmy pewnych długo wyczekiwanych zmian co do reakcji dwóch rzeczy w Warframe: Zmiany broni i automatycznych drzwi. Obecnie w Warframe, gdy jesteście połączeni jako klient mogliście doznawać opóźnień w odpowiedzi obu z tych ważnych rzeczy! Te zmiany powinny poprawić doświadczenia:

- Zmiana broni jako klient powinna mieć krótszy czas reakcji, jako że jest teraz zależna od klienta.
- Automatyczne drzwi są kontrolowane przez klienta. Wcześniej zdarzały się przypadki, gdzie drzwi nie otwierały się, gdy doświadczano opóźnienia do hosta. 

 

Operacja: Pogrzebane Długi będzie dostępna dla Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w przyszłych aktualizacjach!

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...