Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Aksiihtiyar

MR4 acemi klan arıyor

Recommended Posts

Herkese selamlar,

Forum'un Türkçe kısmı aktif görünmüyor ama yine de doğrudan yabancı bir klana katılmaktansa gelip burada bir şansımı denemek istedim. 10 yıldan uzun süredir, iş ve aileden arta kalan zamanlarda bilgisayar oynayan huysuz ve ihtiyar bir adamım. Oyunda daha çok yeniyim, rahat bir ortamda, muhabbet edip Warframe oynayabileceğim, başım sıkışına yardım isteyebileceğim bir klan arıyorum. Görüşmek üzere ...

On 2019-03-25 at 9:03 AM, Aksiihtiyar said:

Herkese selamlar,

Forum'un Türkçe kısmı aktif görünmüyor ama yine de doğrudan yabancı bir klana katılmaktansa gelip burada bir şansımı denemek istedim. 10 yıldan uzun süredir, iş ve aileden arta kalan zamanlarda bilgisayar oynayan huysuz ve ihtiyar bir adamım. Oyunda daha çok yeniyim, rahat bir ortamda, muhabbet edip Warframe oynayabileceğim, başım sıkışına yardım isteyebileceğim bir klan arıyorum. Görüşmek üzere ...

Merhaba, Dostum. Legendary Hermes klanına gelebilirsiniz klanımızın rank'ı 7'dır. Klanımızda 45 yaşında ve 18 yaş aralığında dostlarımız vardır. Genel anlamda yaş olarak yaşlı bir klanız. 😄 Hiyerarşi yoktur klanımızda abi, kardeş, dost olarak hitap ederiz eğlencesine ve zevk almasına bakarız. Yardımseverizdir klanımızın büyük çoğunluğu warframe'de ticaret işi ile uğraşmaktadır. Klanımızda müthiş ve kendi alanında profesyonel savaşçılarımız vardır. Güzel ve sıcak bir dojomuz var ne fazla gösterişli ne de çok basit orantılı hoş bir klan dojo düzenimiz vardır. Sen uzun uzun yazmışsın benimde uzun uzun yazasım geldi. 😄 Katılmak istersen adresi biliyorsun, iyi oyunlar dilerim.

• Create New...