Jump to content

propozycja małej zmiany w klanie

GeraltVRiviia

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym zaproponować małą zmianę w systemie klanu sam jestem wodzem jednego z nich i pacząc po wszystkich opcjach pomyślałem że fajnie byłoby dodać możliwość:

1.Tworzenia dodatkowych własnych rang (tak jak było to do teraz z takim wyjątkiem że zamiast podstawowych 8 rang można by dodawać własne do na przykład 15-20)

2.możliwości sprawdzenia czy dany członek wziął już udział w ceremonij

3.i jak opcja sprawdzenia ile i jakie surowce dany członek dał do klanu to dodać tam możliwość sprawdzenia kiedy ostatnio coś dokładał i (niekoniecznie) do jakiego labolatorium.

4.jakieś bardziej widoczne powiadomienie że można wziąć udział w ceremonij (i tu w sumie jak twórcą by się chciało albo w formie jak są alerty tylko nieco w innej formie, w formie jak na chacie pokazuje się że za chwilę będzie hotfix tylko na przykład w kolorze zielonym, albo jako wiadomość od ordisa albo może z komputera/cefalona dojo (w przypadku cefalona to spoko byłby pomysł o dodaniu nowego pomieszczenia w którym taki cefalon by się znajdował i w tym pomieszczeniu byłaby możliwość rozmawiania z wszystkimi cefalonami [Symaris,Suda czy Ordis jeżeli jeszcze jakiegoś pominąłem to przepraszam] oraz albo przy rozmowie z Ordisem zlecić mu rozpoczęcie budowy jakiegoś przedmiotu z warsztatu lub odebranie takiego)

Piszcie co myślicie o moich propozycjach i kto wie może kiedyś twórcy dodadzą którąś z tych rzeczy 🙂 jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy to tu to dopisze

Co myślę?

Myślę, że jeśli chcesz coś napisać to napisz to po polsku, z przecinkami we właściwych miejscach i bez przecinków w niewłaściwych miejscach, ze zdaniami złożonymi i poprawnie napisanymi.

Kiedy czytałem twój powyższy post to mi oczy krwawiły, pokazałem go żonie i jej też oczy krwawiły.

Jeśli masz zamiar zasłaniać się dysleksją i dysortografią w czasach, gdzie nawet w trakcie pisania postu masz podkreślane błędy przez przeglądarkę to daruj sobie bo ten argument jest zwyczajnie obalony już na starcie.

Proszę byś edytował swój post i napisał go w zrozumiałym języku, najlepiej bez błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Wtedy można będzie podyskutować nad twoimi propozycjami.

1 hour ago, THeMooN85 said:

Proszę być edytował swój post i napisał go w zrozumiałym języku, najlepiej bez błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Wtedy można będzie podyskutować nad twoimi propozycjami. 

"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool, than to open it and remove all doubt"  - Mark Twain

Co do się zaś tyczy proponowanych zmian, to uważam że pomogły by one większym klanom w weryfikacji aktywności członków. W końcu wiedzieli by kto aktywnie dokłada się do badań, a kto tylko żeruje na pracy innych osób. 

25 minutes ago, THeMooN85 said:

@.Decado. żałosne 🙂 Jedna literka to nie cały post. Ale widzę że dostałeś za to "Like" - zapewne od założyciela tematu 🙂 Widać zabolało 😛

A co to piszesz istnieje już w grze od dawna... nazywa się prawy przycisk myszy > View Contributions.

No właśnie nie widać, bo forum nie pokazuje od kogo był ten like, więc jedyne co możesz to gdybać.

Co do View Contributions, to pokazuje on jedynie łączny wkład. Autor tematu natomiast pisze o możliwości sprawdzenia " kiedy ostatnio coś dokładał i (niekoniecznie) do jakiego labolatorium".  Wszak ktoś mógł na początku dokładać się do badań, a następnie zaprzestać pomocy w rozbudowie. Co prawda można robić zestawienia w excelu, jednak mało prawdopodobne by liderowi klanu składającego się z np. stu osób chciało się to robić. Wszak było by to niezwykle czasochłonne.

Wszak waćpan prawdę prawisz, polałbym ci miodu, aczkolwiek za waćpanem nie przepadam 🙂

Teraz będziemy używali mowy staropolskiej?

Człowieku, mam prawie 300 osób w klanie... mam gdzieś kto ile czego dołożył i kiedy. Sam finalizuje 90% wszystkich badań czy tego co się w moim dojo znajduje. Naprawdę myślisz, że interesuje mnie czy dany klanowicz coś od siebie dokłada? Klan jest po to by pomagać a nie wymagać. Jak potrzebuję jakichś surowców do szybkiej budowy to pisze oficjalnie prośbę na chacie klanowym... nie mija kilka minut i mam aż nadto surowców w skarbcu... nie muszę wymagać ani nikogo sprawdzać... tylko lamusy tak robią.

Popieram, przy dużym klanie nie ma sensu robić takich statystyk. bo jak wejdę do gry 5h po dodaniu projektu w update, to zazwyczaj projekt już się szykuje. I wtedy mam wylecieć z klanu za niedokładanie się do klanu, bo ostatnie 10 projektów przegapiłem, bo akurat logowałem się za każdym razem, jak projekt już zaczął się budować? To może dodajmy jeszcze normy do wyrobienia dla klanu (jak w corpo) - jak nie dodasz 500k nanosporów miesięcznie, to nie dostaniesz dostępu do projektów, a za 3 miesiące niewyrobienia normy dostajesz automatycznie bana z klanu.

Takie statystyki jak dla mnie zajeżdżają polską cebulą...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...