Jump to content

Wydarzenie FashionFrame - Konstytucja 3. Maja


[DE]Mag
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, [DE]Mag said:

Dziękujemy. Z tego powodu z góry nadaliśmy temu wydarzeniu tylko motyw przewodni odnoszących się do barw narodowych, które są na naszej fladze:

Grafika nie miała podkreślać odniesienia do Święta Flagi, a do narodowości graczy, którzy mogą wziąć udział w wydarzeniu. Mamy nadzieję używać jej w przyszłości przy innych okazjach.

Nie ma nic przeciwko promowaniu Polski i jej barw narodowych dzięki konstytucji 3. Maja. Dla przypomnienia był to drugi taki akt prawny na świecie. A skoro tak, to cieszmy się tym, że nasze prawodawstwo ma tak odległe podwaliny i już "wieki temu" myślano o państwie jako całości oraz o obywatelach i ich prawach wraz z obowiązkami. Radujmy się z tego powodu, integrujmy i rośnijmy w siłę, także globalnie nie tylko w grze, czego wszystkim polskim obywatelom życzę!

Edited by HokTar
better logic in post
Link to comment
Share on other sites

Niesamowita frekwencja! 

Podamy więcej szczegółów po zapoznaniu się ze wszystkimi statystykami!

Dziękujemy Wam za obecność, Tenno! Ogłosimy wyniki na Forum pod tematem konkursu w poniedziałek 6. maja. Nagrody zostaną rozdane w ten sam dzień.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za cierpliwość. Nie chcemy Was trzymać zbyt długo w napięciu, ale zanim przejdziemy do indywidualnych wyników, chcemy podzielić się niektórymi grupowymi zdjęciami.

1abd47f95e1f1b1b6228ae0fa1da9be3.jpg49e9932f9b480d512ae9fd65e6fc2bf8.jpgd6546a4aedc9fe119555b8b616c85e91.jpg

Zachęcamy do podzielenia się innymi zdjęciami, jakie zrobiliście w czasie wydarzenia na Przekaźniku.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Dziękuje wam za udział w konkursie, pierwszego FashionFrame w Polsce!

Grupa02.thumb.jpg.7b6ae03f21f7a4f109a3af22f7dc3b29.jpg

Pojawiło się ponad 300 uczestników w narodowej bieli i czerwieni, tworząc sześć oddzielnych siedzib na Przekaźniku Larunda bazującym nad Markurym! Pstryknąłem Wam około 200 zrzutów, podczas kiedy nasz Partner AdikDarkCero puścił strumyk wydarzenia na Twitchu. 

Wraz [DE]Mag wybraliśmy trzy osoby z jak najbardziej kreatywną kolorystyką z każdego aktywnego Przekaźnika, co oznacza, aż 18 osobnych nagród! 

Poniżej znajdziecie listę zwycięzców. Każdy z tych graczy otrzymał zaproszenie do zaprezentowania ich wyśmienitego gustu pod tematem konkursu.

Oto i oni:

@cookie132132, @PeaCoC, @Vavox, @ExpDalibur, @LUKE234, @Zielony321, @dyret12, @Pczarski197, @Voltrax18, @NAfaliZIOM, @aidenxd36pl, @Enderowy, @Dzidol, @Janek56PL, @Tin-ston, @BlinkiWraith, @DiabloFire, @Farmer000 oraz @MrPrzemooc.

Wiwat, Chlusnąć Browar! 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wybranie mnie jako jednego z wygranych.

Miło było patrzeć jak przekaźnik (i to nie jeden :D) powoli stawał się biało-czerwony.

Gratuluje reszcie zwycięzców!

bAb79Jf.jpg

pSzFYbp.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje za wytypowanie mnie jako jednego ze zwycięzców.

To było niesamowite uczucie widzieć tylu graczy w barwach narodowych Polski!

Gratuluje też innym zwycięzcom z reszty przekaźników. Mam nadzieje że wszyscy świetnie się bawili 😎

1zaKQ3E.jpg

 

Edited by Enderowy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

TRANSMISJA z relacji na żywo uwieczniona przez @AdikDarkCero. Serdecznie dziękujemy:

Możecie oznaczyć się na filmiku, zobaczyć jak bawili się Tenno na różnych instancjach. Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami, sugestiami i własnymi zdjęciami 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Le 07/05/2019 à 16:16, [DE]Mag a dit :

TRANSMISJA z relacji na żywo uwieczniona przez @AdikDarkCero. Serdecznie dziękujemy:

Możecie oznaczyć się na filmiku, zobaczyć jak bawili się Tenno na różnych instancjach. Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami, sugestiami i własnymi zdjęciami 🙂

Ja tam jestem Kobango na instancji 3 i robiłem quiz, byłem na środku tym frostem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...