Jump to content
Sign in to follow this  
hotfixbot3000

Szacowany czas wydania: Jowiszowy Gatunek

Recommended Posts

Posted (edited)

Devstream126_NewsItem.jpg
Aktualizacja Jowiszowy Gatunek powinna przybyć na PC w następnym tygodniu. Ciężko pracujemy, aby dotrzymać danej daty i damy Wam znać o postępach w następnych dniach. Wydanie na konsole nadejdzie tak szybko, jak będzie gotowe do wysłania do certyfikacji. Do tej pory ujrzeliście DUŻĄ ilość teaserów/podglądów niektórych części tej aktualizacji — za dużo? Za mało? Kto to wie.

A oto podsumowanie najważniejszych Nowości/Zmian, których możecie się spodziewać, abyście mieli wszystkie informacje w jednym miejscu:

Dodatki:

 

 • Wisp nareszcie nadchodzi! Prędkość, Sztuczki i Destrukcja nadchodzą! Możesz spojrzeć na Wisp wyżej w obrazku z nagłówka wykorzystanego w Devstreamie #126!
 • Walka z nowym Bossem.
 • Nowy Tryb Gry - Zakłócenia.
  • Ten tryb przeszedł już kilka zmian bazując na opiniach po ostatnim Devstreamie. Planujemy przydzielenie Amalgamom roli "minibossów" aby uczynić postęp wyzwaniem w tym nieskończonym trybie. Oczekujcie dalszych wieści.
  • Ten tryb będzie zablokowany za kluczowym etapem fabularnym gry, by sensownie wpasowywać się w chronologię.
  • Planujemy, by Zakłócenia zadebiutowały wraz z Operacją - oczekujcie dalszych wieści na ten temat.
 • Odnowa Jowisza / Gazowego Miasta - wizualna oraz projektów poziomów.
  •     Nacisk na Parkour, więcej zniszczalnego otoczenia, przeciwnicy tła i więcej tajemnic do odkrycia, przez tych, którzy zechcą je zbadać.
 • Nowe Mody
  • Ponad 15 nowych Modów, które całkowicie opierają się o eksploracje niszowych zestawów ulepszeń i stylów gry. Jeśli chcesz rozwinąć się i zmienić konsekwencje walki podczas szybowania, przylegania do ściany i nie tylko, te Mody są dla Ciebie!
 • Nowa broń - 5 sztuk wedle obecnych szacunków! 3 całkowicie nowe, oraz 2 bronie Operacji...
 • Skórka Nyx Deluxe! Czym byłaby Aktualizacja bez odrobiny kosmetyków ;)?

Zmiany:

 • Zmiany kolorów Energii i Emisji. Dodajemy osobne opcje dostosowania kolorów emisji Warframe i kolorów umiejętności (2 gniazda po Formie). Jest to wynikiem: https://forums.warframe.com/topic/1082887-de-response-inside-please-revert-emissive-texture-changes-introduced-in-u2470/page/2/?tab=comments#comment-10679681
 • Przeróbka funkcjonalności 3 Ekranów.
  • Zarządzanie wszystkimi Syndykatami z Orbitera oraz szybka podróż do Simarisa z niego.
  • Destyluj Relikty W TRAKCIE nieskończonych misji tak jak pokazano tutaj (cała funkcjonalność jest na miejscu, pracujemy nad ostatnimi szlifami!)
 • Drobne zmiany w Nagrodach Arbitrażu. Zwiększyliśmy szanse na otrzymanie Efemery oraz Formy Aur z Arbitraży. Tabela nagród Sanktuarium Rzezi jest następna na naszej liście do zrobienia lecz może nie wejść w tej aktualizacji. Nie wprowadzamy na razie żadnych zmian w tempie Arbitrażu, ale ciągle mamy to w planach.
 • Losowe Paczki Modów oficjalnie znikną z Rynku i zostaną wymienione na tematyczne zestawy z bonusowym Endo oraz Kredytami.
  Hide contents

gone.png

 

Wszystkiego powyżej, oraz innych nowości spodziewajcie się w ciągu najbliższego tygodnia - dziękujemy wam wszystkim za cierpliwość, Tenno! Pomysł "Odnowy Gazowego Miasta" znacznie się rozrósł, od czasów pierwszego projektu, mamy nadzieję, że będziecie dobrze bawić się całą nową zawartością i zmianami. Jak zwykle, Aktualizacja będzie całkowicie darmowa dla wszystkich Tenno - kosztując zaledwie 3GB miejsca na dysku! Jeśli chcecie podzielić się opiniami, po premierze Aktualizacji powstaną odpowiednie tematy. Iteracja jest ważna, by zapewnić wam najlepszą możliwą grę, zapoznawać się więc będziemy z konstruktywnymi opiniami i prośbami zmian po wydaniu aktualizacji.

Edited by hotfixbot3000
 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, hotfixbot3000 said:

Zwiększyliśmy szanse na otrzymanie Efemery oraz Formy Aur z Arbitraży.

Brzmi dobrze.

 • Woah 1
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Cieszę się, że mapy są aktualizowane, mam jednak pewne pytanie. Dlaczego rework jest Jowisza, która ma dosyć indywidualne mapy względem reszty układu? Chodzi mi o to, że Fobos, Wenus, Neptun, Pluton oraz Sedna, Saturn, Merkury, to dwie grupy niemalże identycznych map (o ile nie identycznych), a rework jest Jowisza z jedynym zestawem map Gas City. Nie lepiej by było reworkować resztę starych kopiuj/wklej map, by każda planeta była indywidualna, a potem zabierać się za mapy z już wyjątkowym wyglądem. W zeszłym roku też był rework map Ziemi, które teraz wyglądają jeszcze lepiej, ale już była wcześniej indywidualnym zestawem map. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy stare "standardowe" mapy też będą miały reworki w przyszłości dla bycia indywidualnymi, czy będą tylko odświeżane w ilości szczegółów?

Edited by JohhnyBravos

Share this post


Link to post
Share on other sites

@JohhnyBravos Dziękujemy za bardzo dobre pytanie.

Gas City (Gazozo) i Ziemia należą do jednych z najstarszych map, tak więc nie wpasowywały się już dłużej w zaktualizowany wygląd Warframe po latach rozwoju nad grą. Ta aktualizacja nie skupia się jednak tylko na zmianach mapy, ale zawiera ogromną ilość nowego materiału, przedmiotów, nowych wrogów, broni, walkę z bossem i nowy tryb gry - nowy smaczek. Aktualizujemy nasze stare mapy i partie pracując nad dodawaniem nowej zawartości w grze. Byłoby super, gdybysmy mogli aktualizować więcej, ale nie mamy zasobów, aby całkowicie się skupić na odświeżeniu map - chcemy ciągle poszerzać grę dla Was. Jest to balans, który zawsze staramy się osiągnąc pracując nad Warframe.

 • Satisfied 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymaliśmy dodatkowe informacje od [DE]Rebecca w tym poście:

 

AKTUALIZACJA 15 MAJA:

Witajcie, Tenno! Przeglądamy naszą wewnętrzną wersję gry, by móc podać wszystkim oczekującym na PC realny szacunek czasu wydania. Wiemy, że nie będzie to dzisiaj, ale pozostają pytania: "czy damy radę w tym tygodniu?", "czy może w przyszłym?". Podamy Wam fakty i naszą ocenę, byście sami mogli oszacować możliwe scenariusze:
- - To główna aktualizacja, co znaczy że jej rozmiar i proces publikacji jest inny od zwyczajowych poprawek. Potrzebujemy więcej czasu do wydania ostatecznej wersji, która by nas zadowoliła (co najmniej 8 godzin). 
- Wciąż udoskonalamy ostatnie zmiany trybu gry Zakłócenie w oparciu o Wasze opinie.
- Wciąż szlifujemy elementy pewnej walki z bossem.
- Kończymy nowe dialogi walki z pewnym bossem.

Mamy szczerą nadzieję zakończyć to i wydać Aktualizację w tym tygodniu, ale chcieliśmy dać Wam znać. Informacje o Aktualizacji będą udostępniane na bieżąco!
Sprawdziliśmy czy jest cokolwiek, co możecie zrobić by przygotować się na Jowiszowy Gatunek - i jest kilka rzeczy, które zależą od Waszego postępu w Warframe:
- Dla klanów lubiących konkurować: zostanie wydana Operacja, która zawierać będzie Tabele Wyników Klanów. Upewnijcie się, że przygotowaliście już swoje klany - członkowie, którzy dołączą po rozpoczęciu nie będą się liczyć! (Warto werbować nowych klanowiczów teraz, zanim wydarzenie będzie aktywne!)
- Dla graczy, którzy nie ukończyli zadania Chimera... będzie ono wymagane do pewnej walki z bossem. Zabierzcie się za nie 🙂

Pozdrawiamy, czekajcie na dalsze wieści!


PS. Wciąż trwają prace nad lokalizacją nowego materiału, tak więc specjalne podziękowania dla @hotfixbot3000 za przygotowanie tłumaczenia postu [DE]Rebecca dla Polskich Tenno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AKTUALIZACJA 16 MAJA:

Witajcie, Tenno! Premiera w następnym tygodniu wydaje się rozsądniejsza. Nie bylibyśmy w stanie dostarczyć oraz poprawiać gry w pozostałym w tym tygodniu czasie pracy. Dokończymy wszystko do piątku, odpoczniemy przez weekend i powrócimy pełni sił w następnym tygodniu.

Warte odnotowania, studio będzie zamknięte w poniedziałek ze względu na ustawowe święto w Kanadzie (kolejny ważny czynnik przesunięcia premiery na przyszły tydzień)! Powrócimy we wtorek. Powinniście mieć teraz już solidny obraz tego, co nadejdzie (a parę niespodzianek mogło pozostać), lubiące konkurować klany mają potrzebne informacje by przygotować drużyny i nie tylko.

Pozdrawiamy, czekajcie na dalsze wieści!

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...