Jump to content
tocorro

Gwiezdny Szlak - Seria Pierwsza - data zakończenia

Recommended Posts

Niedługo Wilk z Saturna Sześć zniknie z anteny. Pierwsza Seria Gwiezdnego Szlaku zakończy się w Poniedziałek 20-ego maja o godzinie 2:00 nad ranem. Wyzwania tego tygodnia będą ostatnimi dla tej Serii! Pamiętajcie, aby wydać wszystkie Wilcze Kredyty w sklepiku z Ofertami Gwiezdnego Szlaku, ponieważ ta waluta działa tylko dla Serii „Wilk z Saturna Sześć”.

Pomiędzy zakończeniem Serii Pierwszej i rozpoczęciem Serii Drugiej Gwiezdnego Szlaku, będzie pewien odstęp czasowy.

Jest to częściowo spowodowane potrzebą synchronizacji pomiędzy wszystkimi platformami, ale także dlatego, że nie chcemy od razu narzucić wam następnego grafiku. Jesteśmy przekonani, że zmiany w strukturze i Wyzwaniach pozwolą wam jeszcze bardziej cieszyć się Serią Drugą i jej bardziej przemyślanym tempem – dodatkowo, nie zaszkodzi wam kilka tygodni na ochłonięcie i nabranie nowych sił.

Przypominamy, że dokonujemy zmian w Wyzwaniach i tempie Serii Drugiej, by zmniejszyć czas potrzebny do awansów w rangach Gwiezdnego Szlaku. Wlicza się w to możliwość rozegrania nieukończonych Wyzwań danej Serii, których czas upłynął. Zmiany dotkną także obecnych Wyzwań – możecie o tym poczytać pod tym linkiem.

Pamiętajcie – zakończenie Serii Pierwszej nie jest równoznaczne ze zniknięciem Wilka z Saturna Sześć! Nadal będziecie mieć szansę usłyszeć wilcze wycie…

Serdecznie wam dziękujemy za dołączenie do Serii Pierwszej Gwiezdnego Szlaku – dobrze wykorzystaliśmy cenne informacje, jakie nam przekazywaliście na forum i z pomocą innych mediów. Dzięki temu obraliśmy właściwy kierunek i z pewnością kolejne iteracje przyszłych Serii będą znacznie przyjemniejsze, tak dla was, jak i dla nas.

  • Like 2
  • Applause 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...