Jump to content

Dev Workshop - Zmiany Gwiezdnego Szlaku w Serii Drugiej


Recommended Posts

Witajcie Bezsenni!

Jakiś czas temu poprosiliśmy o Wasze wrażenia i opinie na temat Gwizdnego Szlaku Serii Pierwszej: Wilk z Saturna Sześć. Teraz, dzięki Waszemu wsparciu i komentarzom, wprowadzamy zmiany do Serii Drugiej i chcemy podzielić się z Wami naszym postępem. Oryginalny temat możecie znaleźć tutaj: 

 

Mieliśmy już Wasze opinie na temat Statuetek Ayatan, losowości (RNG), Wyzwań ze znajomymi oraz zbyt wydłużonych Wyzwań Przetrwania, dlatego tym razem postaraliśmy się skupić na Waszych ogólnych odczuciach Gwiezdnego Szlaku i wpadliśmy na pomysły zmian, które chcielibyśmy wprowadzić w nadchodzącej Drugiej Serii.

Wprowadzamy następujące zmiany:

1) Nadrabianie zaległości: Zachowane, Pominięte Wyzwania!

Najważniejsza zmiana, jaką chcielibyśmy ogłosić, to dodanie systemu, który pozwala na rozgrywanie pominiętych przez Was Wyzwań. Będzie to możliwe po ukończeniu wszystkich Wyzwań z danego tygodnia, jednak dotyczyć będzie jedynie Wyzwań Tygodniowych oraz Tygodniowych Elitarek.

Kiedy wszystkie Wyzwania Tygodniowe oraz Tygodniowe Elitarki w danym tygodniu zostaną ukończone, pominięte przez Was Wyzwania z wcześniejszego tygodnia staną się dostępne. Po ukończeniu wszystkich zaległych Wyzwań nie będą się one więcej pojawiały, aż do ich odświeżenia w rotacji kolejnego tygodnia.

2) Mniej grindu!

Zmniejszenie ilości Wyzwań do ukończenia w danym tygodniu jest naszym nadrzędnym celem. Mniejsza ilość Wyzwań nie będzie jednak oznaczać mniejszej ilości zdobywanej Reputacji.

Seria Pierwsza składa się z 7 Tygodniowych Wyzwań oraz 3 Tygodniowych Elitarek. W Serii Drugiej zredukujemy ilość Tygodniowych Wyzwań do 5, a Tygodniowych Elitarek do 2. Pomimo zmniejszonej ilości wyzwań ogólna ilość zdobywanej Reputacji się nie zmieni, ponieważ nagrody z Wyzywań zostaną zwiększone tak, aby finalna ilość Reputacji możliwej do zdobycia była taka, jak w Serii Pierwszej. Rozważamy też zwiększenie ilości Gwiezdnych Kredytów zdobywanych za udział w Wyzwaniach kolejnej Serii.

3) Zmiany w obecnych Wyzwaniach!

 •  Wyzwania wymagające gry z Przyjacielem lub Członkiem Klanu zostały całkowicie usunięte,
 •  Zmieniono Tygodniową Elitarkę "Wykonaj 5 misji Mobilizacji" na "Wykonaj 3 misje Mobilizacji",
 •  Wyzwania wymagające ukończenia misjii Przetrwania od teraz będą wymagały 30 minut trwania misji zamiast 60,
 •  Ilość wymaganych wypełnionych Statuetek Ayatan w Wyzwaniach została zmniejszona z 5 do 3,
 •  "10 perfekcyjnie wykonanych pochwyceń Ochrony Gatunku" zmniejszone do "6 różnych perfekcyjnie wykonanych pochwyceń Ochrony Gatunku",
 •  "10 zleceń" zmniejszone do "5 różnych zleceń",
 •  Zwiększono ilość rund w Wyzwaniu Rezi Sanktuarium z 3 do 8.

4) Nowe Wyzwania!

Dzienne

 •  Znajdź 5 Medalionów Syndykatów,
 •  Transmutuj 12 Modów,
 •  Użyj Ładunku Wsparcia Powietrznego w misji,
 •  Pogłaszcz swojego Kubrowa lub Kavata (bardzo ważne),

Tygodniowe

 •  Ukończ 3 misje Syfonu Kuva,
 •  Ukończ 3 różne Wyścigi K-Drive na Orb Vallis,

Tygodniowe Elitarki

 •  Ukończ misję Infiltracji używając wyłącznie Operatora. Warframe nie może opuścić pokoju, z którego rozpoczęto misję.

5) Emisariusz

Jak można się tego spodziewać - nowa Seria oznacza nowy Wątek Gwiezdnego Szlaku. Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, ale zmienimy sposób wpływu fabuły na świat. Seria Druga będzie bardziej interaktywna w stosunku do graczy, pogłębiając się i rosnąć z każdym epizodem. Nie możemy się doczekać Waszych reakcji odnośnie nowej historii!

6) Wilk

Wilk pozostanie zagrożeniem, a jego części nadal będzie można zdobyć. Po zakończeniu Serii Pierwszej, Wilk będzie losowym przeciwnikiem, jednak z małą szansą na pojawienie się, która będzie rosła wraz z rosnącym poziomem trudności misji. Boje Wilka nadal będą dostępne i znajdą się w normalnej rotacji dóbr oferowanych przez Norę. Wilcze Kredyty utracą swoją ważność po zakończeniu Serii Pierwszej - wykorzystajcie je dopóki możecie!

Chcemy podziękować za Wasze zaangażowanie i wkład w ostatnim wątku dotyczącym Gwiezdnego Szlaku. Nadal będziemy szukać sposobów na udoskonalenie tego nowego systemu w miarę jego rozrastania się i postępu. Dajcie nam znać, co myślicie o nowych zmianach, konstruktywnie i rozbudowanie jak zawsze.

Dziękujemy!

Edited by -NR-TouchMe
 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...