Jump to content

Zdalny Obserwator: NR 65


Recommended Posts

ZDALNY OBSERWATOR: NR 65

Bezsenni, Bezsenni, Bezsenni! Nora potrzebuje Waszej pomocy!

724c326a57bcd6ea8f6f6d81f15e06b7_845x230

Tenno, witajcie w 65. wydaniu Zdalnego Obserwatora! Przygotowania do TennoCon idą pełną parą ale to nie oznacza, że jesteśmy zbyt zajęci aby dać Wam krótki przegląd ostatniego tygodnia i przedstawić czego możecie się spodziewać w następnym tygodniu! Zostańcie z nami i słuchajcie uważnie, Bezsenni!

GWIEZDNY SZLAK: PRZERYWNIK - KOŃCZY SIĘ 5 LIPCA!

Gwiezdny Szlak: Przerywnik zbliża się ku końcowi! Macie czas do 5. lipca, aby zdobyć Kredyty Nory, zakupić wspaniałe dobra i potencjalnie zdobyć Efemerę Eidolona! Pamiętajcie, że po zakończeniu serii Gwiezdnego Szlaku: Przerywnik nie będziecie mieć już możliwości wydania Kredytów Nory! Wydajcie je póki możecie!

W tej chwili macie dostęp do następujących nagród za Kredyty Nory:

 • Alternatywne Hełmy Warframe!
 • Ekstrakt Nitain!
 • Katalizatory i Reaktory!
 • Skórki Broni!
 • Mody!
 • ...i więcej!

Upewnijcie się, że nie przegapicie tych kilku ostatnich dni Gwiezdnego Szlaku: Przerywnik i pamiętajcie, jeśli musicie nadrobić zaległości, wraz z Gwiezdnym Szlakiem: Przerywnik do gry trafiła nowa mechanika nadganiania, zaprojektowana  tak, że pominięte wyzwania Tygodniowe i Tygodniowe Elitarki powrócą na listę jak tylko ukończycie aktualne wyzwania!

TENNOCON - JUŻ ZA 8 DNI

Ciężko pracujemy, aby uczynić ten TennoCon najlepszym do tej pory. Dla przypomnienia wszystkim naszym domowym widzom, upewnijcie się, że połączyliście swoje konta z kontami Twitch i Mixer przez stronę profilu, abyście mogli skorzystać w dniu transmisji z darmowych nagród! Dla wszystkich widzów, oto czego możecie się spodziewać 6. Lipca 2019:

 • Oglądacie transmisje różnych Partnerów Warframe prosto z imprezy!
 • Obserwujcie stanowiska i warsztaty, jakbyście byli tam osobiście!
 • Obejrzyjcie TennoLive w nocy z 6. na 7. lipca na Twitch i Mixer, aby usłyszeć najnowsze informacje!

Po raz pierwszy w historii transmitujemy wszystkie stanowiska Głównej Sceny TennoCon przez cały dzień przed TennoLive! Oglądajcie dowolny panel na Twitch lub Mixer przez 30 kolejnych minut, aby otrzymać darmową Efemerę Lotus. Szansa na jej zdobycie jest do 23:59 6. lipca naszego czasu.

Następnie o północy, obejrzyjcie TennoLive 2019 i zobaczcie zwiastun Warframe: Empireum, aby uzyskać DARMOWEGO Nekrosa Prime! Zdobędziecie go oglądając program przez 30 kolejnych minut pomiędzy północą a 01:00 7. lipca (Zawiera darmowe gniazdo Warframe!)

AKTUALIZACJA WUKONGA - JUŻ TERAZ NA KONSOLACH!

Aktualizacja Wukonga jest już dostępna dla wszystkich Tenno na konsolach jak i PC! Jeżeli przegapiliście jakieś zmiany legendarnego Małpiego Króla, to tutaj znajduje się krótki przegląd:

 • 5 Poziomów Nieśmiertelności! - (Nowa Umiejętność Pasywna) Drzemki na ziemi nigdy nie były lepsze! Kiedy zostaniecie powaleni, Wukong otrzymuje jedno z pięciu nowych wzmocnień, ale maksymalnie trzy razy. Po tym wracacie na ziemię!
 • Niebiański Bliźniak! - Zdobądźcie klona, który zaatakuje cele, przełączajcie ataki w zależności od Waszego stylu i zbijcie sobie żółwika!
 • Odnowione Przeciwstawienie! - Pochłoń obrażenia, aby następnie je oddać swoim kosturem!
 • Odnowiony Kroczący Pośród Chmur! - Szybszy, lepszy, silniejszy! Ulecz siebie i swojego klona, przeleć przez niebo i ignoruj lasery!
 • Odnowiona Pierwotna Furia! - Więcej kombinacji, więcej Walki Wręcz 3.0 i nowe animacje! Nie wahajcie się uderzyć przeciwnika tą przerobioną, charakterystyczną bronią o zwiększonym zasięgu i nowych kombinacjach!

Dzięki za zatrzymanie się przy tej najnowszej odsłonie Zdalnego Obserwatora. Nie wahajcie się też wpaść na nasze Oficjalne Forum, jeśli chcecie zobaczyć więcej dyskusji!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...