Jump to content

Accto szuka świeżej krwi, ale nieświeża też jest ok

ZeroX4

Recommended Posts

Jeżeli szukasz klanu gdzie
- robi się reguralnie eventy
- systematycznie trzepie eidolony
- jest prosty system hierarchii
- są jasne zasady
- robi się giveaway'e

to szukaj dalej bo źle trafiłeś 

- nie bawimy się w dom
- nie robimy niczego na siłę
- nie bawimy się w armię, każdy z nas ma takie samo prawo do decydowania o czyms co wspołtowrzy w tym wypadku to klan i nie ma równych i równiejszych
- nie tworzymy zasad, gdyż wychodzimy z założenia, że jeżeli potrzebne Ci są zasady by normalnie funkcjonować to my Cię nie potrzebujemy
- nie kupujemy sobie nikogo, bo albo sam chcesz z nami się integrowac, albo nie chcesz i żaden hajs tego nie zmieni

Szukamy ludzi w wieku zdecydowanie powyzej 20 lat
Średnia wieku w naszym klanie to 30 lat wiec dzieci nawet się nie sadźcie
Ale jak masz 18+ i nie gadasz o tym jak to youtuber X zrobil to czy tamto to jakos damy radę

Gdy podczas gry musimy ją przerywać by coś Ci odpisać to zabija to dla nas sens interakcji z Tobą więc jak nie masz mikrofonu i nie korzystasz z discorda to nie musisz dalej czytać

Jeżeli chcesz złożyć do nas podanie to zastanów się najpierw jak to debilnie brzmi, podanie to możesz złożyć o zasiłek do ZUSu
Masz jajca by nie grać samemu to wbij do nas na discorda https://discord.gg/CGsvpuf powiedział bym że nie ma czego się bać i nikt tam nie gryzie ale czuję że bym skłamał

Nie dążymy do tego by tworzyć ogromny klan gdzie nie bedziemy pamiętac czy nawet znac 90% klanowiczów
Z góry dziekujemy mitomanom, mieliśmy kolegę który nam opowiadał że alkaida komunikuje się przez komunikator GG na PSP (PlayStationPortable) na jego nieszczęście mam 2 PSP
Jestem aktwynym członkiem forum emulatora PPSSPP i głeboko siedzę w sprawach działania psp i wątpie by alkaida dała rade choćby założyć konto na gg przez psp jak mi jako polakowi stawrza to problem
Z góry dziękujemy mistrzom mikrofonu za 5zł już pożegnaliśmy jednego kolege który stwierdził ze tak głęboko ma to jak go słyszymy ze chyba zaczyna być gejem i nasze niedoczekanie żeby on kupił dobry mikrofon i rzeczywiście się nie doczekalismy, zresztą długo nie czekaliśmy
Jesteśmy sarkastyczni, ciągle żartujemy, i walimy głupie texty, no i wulgarność - to nie jest organizacja parafialna by uważać na język, ale jak jesteś przerwazliwony brak Ci dystansu do siebie to nie marnujmy sobie czasu

Chcesz iść na eidolony? chcesz pomocy w misji? nie wiesz jak zrobić builda na to i tamto? czym najszybciej oklepać tych czy tamtych wrogów? nie wiesz skąd wziąć to czy tamto? albo jak się robi coś?
Eidolony 5x3 da się załatwić (kwestia przyuczenia)
My nie jesteśmy nie pokonani choć ściągamy Kanoniery Eximusy (Bobard Eximus) lvl 165 w około 4 sekundy
i nie wiemy wszystkiego choć mlało jest rzeczy które są w grze dla nas nie jasne
Ale mimo to, w całej historii tego klanu nie pamietam sytuacji by ktoś powiedizał "nie chce mi się Tobie pomagać"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...