Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Amadeus85

Loki melee build - Lesion albo Orthos prime

Question

Witam wszystkich,

Powtarzalny będę (wniosek po przeglądaniu tematów licząc że znajdę podobny wątek) ale jestem spowrotem po ponad rocznej przerwie i chciałem jakiejś rady jak teraz zbudować dobry build pod loki prime. Ogólnie w wielu zagranicznych komentarzacz sie naczytalem że niby ostatnie update'y zupełnie zniszczyły grę melee nastawiając rozgrywkę na strzelanbie- czy ktoś może to potwierdzić? Szczerze wczoraj zagrałem pierwszy raz moim buildem którym wcześniej bez jakichś super problemów kończył daily. Teraz ciężko mi było już bić przy fali 40min - 45min. Jako main weapon mam Vectisa pod 75% crita i 75% status ale znowu - to była broń do strącania statków w eidelon a teraz to ona ich wogóle ledwo muska że tak powiem.

Nie wiem czy zmiany tak wpłyneły na zadawane obrażenia czy jednak ja kompletnie zapomniałem jak się w to gra i potrzebuje kilku dni na praktyke.

Z góry chciałbym zaznaczyć że nieinteresuje mnie przeprofesjonowanie - lubiłem ten styl gry jakieś karabiny strzelby itd mnie nie interesują.

 

Jak macie jakieś rady co do buildów to prosiłbym w tym topicu - podejrzewam że może sie pojawić więcej graczy z sentymentem do Lokiego.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ja Lokim gram bardzo dużo, ale przeważnie solo, bo lubię skradanki 🙂 W tym trybie nie mam żadnych problemów z zabijaniem nawet wysoko levelowych wrogów, ale nigdy nie potraktowałbym Lokiego jak maszyny do dps.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Loki i mellee się nie zmieniły, kwestia tego, że powstało sporo nowych met dla broni i nowych WF oraz starych WF po reworku, gdzie strzelasz, albo nawet tylko stoisz i strzelasz (np. Saryn) oraz jesteśmy na etapie mellee 2.5, przez co masz inne ustawienie klawiszy. Jeżeli jesteś wyćwiczony w graniu mellee z Lokim (trochę to teraz "w starym stylu"), to przy myszce z 4 klawiszami i małym treningu nowej konfiguracji klawiszy, będziesz miał takie same wyniki jak miałeś (porównywalne do graczy z "dzisiejszymi" metami). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...