Jump to content

Gra nie dziala


Areoki69

Recommended Posts

Witam mam taki problem ze pobralem na nowo gre . Zaczalem grac na koncie w styczniu tego roku ale mialem przerwe z 2-3 msc i teraz chcialem wrocic do gry ale nie moge zalogowac sie na konto w grze a tu na forum normalnie pasy wszystko dziala w grze pisze mi zebym sprawdzil dane konta ale wszystko jest wpisywane dobrze ma ktos ten sam problem lub wie jak go rozwiazac ? z gory dzieki 😉 pzdr

Link to comment
Share on other sites

Zmienialem haslo z 3 razy i nadal nic wgl , jak na poczcie gmail sie chcialo zalozyc konto nie dzialalo nwm mozliwe jest ze poczta wp nagle tez nie dziala a wczesniej dzialala ? bo juz naprawde nwm co jest reinstalowalem gre 2 razy i tez nic nie daje zalozylem nawet nowe konto i nie zdalo to rezultatu

Link to comment
Share on other sites

Just now, Areoki69 said:

Zmienialem haslo z 3 razy i nadal nic wgl , jak na poczcie gmail sie chcialo zalozyc konto nie dzialalo nwm mozliwe jest ze poczta wp nagle tez nie dziala a wczesniej dzialala ? bo juz naprawde nwm co jest reinstalowalem gre 2 razy i tez nic nie daje zalozylem nawet nowe konto i nie zdalo to rezultatu

poczekaj.... masz konto warframe założone na wp ?

i btw ... jakie są ogólnie objawy tego że "nie możesz się zalogować" ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Areoki69 said:

Juz wszystko dziala niewiem dlaczego tak sie stalo ale zalogowalem sie 2 dni pozniej czyli dzisiaj i normalnie mnie zalogowalo a 2 dni wczesniej nic i czemu tak sie stalo ??

jakie miałeś powiadomienia podczas logowania? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...