Jump to content
Areoki69

Gra nie dziala

Recommended Posts

Witam mam taki problem ze pobralem na nowo gre . Zaczalem grac na koncie w styczniu tego roku ale mialem przerwe z 2-3 msc i teraz chcialem wrocic do gry ale nie moge zalogowac sie na konto w grze a tu na forum normalnie pasy wszystko dziala w grze pisze mi zebym sprawdzil dane konta ale wszystko jest wpisywane dobrze ma ktos ten sam problem lub wie jak go rozwiazac ? z gory dzieki 馃槈聽pzdr

Nie odpisuja 2 dni juz mysle ze nie odpisza przez najblizszy rok ...

Support pewnie zawalony pytaniami "GDZIE MUJ DARMOWY NEKROS PRAJM???!!!11". :v

Czasem s膮 obsuwy. Spr贸buj ewentualnie zmieni膰 has艂o na stronie, je艣li masz tak膮 mo偶liwo艣膰 i zalogowa膰 si臋 z nowym has艂em.

• Like 1

Posted (edited)

Jak si臋 obiecuje "DARMOWY NEKROS PRAJM" i go ludzie nie dostali, to nic dziwnego, 偶e Ci kt贸rzy si臋 na niego napalili chc膮 go otrzyma膰 i pisz膮 do suportu o niego.

Edited by JohhnyBravos

Zmienialem haslo z 3 razy i nadal nic wgl , jak na poczcie gmail sie chcialo zalozyc konto nie dzialalo nwm mozliwe jest ze poczta wp nagle tez nie dziala a wczesniej dzialala ? bo juz naprawde nwm co jest reinstalowalem gre 2 razy i tez nic nie daje zalozylem nawet nowe konto i nie zdalo to rezultatu

Just now, Areoki69 said:

Zmienialem haslo z 3 razy i nadal nic wgl , jak na poczcie gmail sie chcialo zalozyc konto nie dzialalo nwm mozliwe jest ze poczta wp nagle tez nie dziala a wczesniej dzialala ? bo juz naprawde nwm co jest reinstalowalem gre 2 razy i tez nic nie daje zalozylem nawet nowe konto i nie zdalo to rezultatu

poczekaj.... masz konto warframe za艂o偶one na wp ?

i btw ... jakie s膮 og贸lnie objawy tego 偶e "nie mo偶esz si臋 zalogowa膰" ?

Juz wszystko dziala niewiem dlaczego tak sie stalo ale zalogowalem sie 2 dni pozniej czyli dzisiaj i normalnie mnie zalogowalo a 2 dni wczesniej nic i czemu tak sie stalo ??

• Like 1

2 hours ago, Areoki69 said:

Juz wszystko dziala niewiem dlaczego tak sie stalo ale zalogowalem sie 2 dni pozniej czyli dzisiaj i normalnie mnie zalogowalo a 2 dni wczesniej nic i czemu tak sie stalo ??

jakie mia艂e艣 powiadomienia podczas logowania?聽

pisalo cos zebym sprawdzil swoje dane konta sproboj ponownie czy cos takiego tylko problem w tym ze dzis zalogowalo mnie wkoncu a pasy wszystko tak samo wpisywalem i pare dni wczesniej

Jak juz wszystko dziala to zaktualizuj pro艣b臋 do supportu, 偶eby nie marnowali czasu na rozwi膮zany problem.