Jump to content
  • 0

Nat. UPnP działa nieprawidłowo


BigChrum

Question

Gdy uruchomię grę to wyskakuje mi komunikat " Wykryto ograniczony Nat. UPnP działa nieprawidłowo.Prosimy o przekazanie UDP Porty 4950 & 4955 do ..." i tu mi pisze ip.

Ktoś wie jak to rozwiązać, bo za każdym razem jak kończę misję to mnie wywala do pulpitu, przez co muszę znów ładować grę... i tak w kółko.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Nieprawidłowo skonfigurowany UPnP/brak przekierowania portów nie wywala gry - a przynajmniej nie powinien. W celu rozwiązania problemów z ograniczonym NAT skonfiguruj prawidłowo router! Albo włącz UPnP albo przekieruj porty 4950 i 4955 UDP na IP swojego komputera w sieci LAN. Jak to zrobić znajdziesz w instrukcji obsługi swojego routera sieciowego albo tutaj.

Link to comment
Share on other sites

On 2019-07-18 at 1:41 PM, Blurporator said:

Nieprawidłowo skonfigurowany UPnP/brak przekierowania portów nie wywala gry - a przynajmniej nie powinien. W celu rozwiązania problemów z ograniczonym NAT skonfiguruj prawidłowo router! Albo włącz UPnP albo przekieruj porty 4950 i 4955 UDP na IP swojego komputera w sieci LAN. Jak to zrobić znajdziesz w instrukcji obsługi swojego routera sieciowego albo tutaj.

Ogólnie to co napisał kolega.

 

A tak poza tym... mam taki komunikat od 3 lat i zwyczajnie go olewam, gra działa prawidłowo, nie będę się warował z operatorem dostarczającym mi internet (w moim przypadku nie mam innego wyboru bo skazany jestem na ich router), skoro niczego to nie robi poza pokazującym się komunikatem. Jedno kliknięcie więcej na początku gry mnie nie zbawi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...