Jump to content

jaki chroma najlepszy ?


SILVER.PL

Recommended Posts

Jeśli mówimy o efektach Strażnika żywiołów...
Ognisty zwiększa Życie, posiada ogniste aoe,
Lodowy zwiększa Pancerz i odbija obrażenia,
Elektryczny zwiększa Tarcze i ładuje ładunek elektryczny,
Toksyczny zwiększa szybkość przeładowywania, przełączania się między broniami, ma toksyczne aoe.

Moim skromnym zdaniem najlepiej wyjdziesz z Lodowym lub Ognistym żywiołem. tym bardziej jeśli masz przedmioty (w postaci arkan lub podobnych) które regenerują życie.
 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kracken said:

Jeśli mówimy o efektach Strażnika żywiołów...
Ognisty zwiększa Życie, posiada ogniste aoe,
Lodowy zwiększa Pancerz i odbija obrażenia,
Elektryczny zwiększa Tarcze i ładuje ładunek elektryczny,
Toksyczny zwiększa szybkość przeładowywania, przełączania się między broniami, ma toksyczne aoe.

Moim skromnym zdaniem najlepiej wyjdziesz z Lodowym lub Ognistym żywiołem. tym bardziej jeśli masz przedmioty (w postaci arkan lub podobnych) które regenerują życie.
 

a nie wyliczając arkan jak na razie to nie śpieszy mi się do ich pozyskania

Link to comment
Share on other sites

Kolego Silver, zadam pytanie w twoim pytaniu... czy jak znajdziesz już sobie dziewczynę, to pokażesz ją nam do oceny i zadasz nam pytanie czy warto z nią być? czy może zaczniesz w końcu sam podejmować decyzję?

Pytam, gdyż widzę już mnóstwo pytań odnośnie gry i wyborów, wygląda to tak, jakbyś sam nie potrafił podejmować decyzji i nie miał własnego zdania.

Proszę o sensowną odpowiedź bo poważnie dręczy mnie twoje granie w tą grę. I nie, nie jestem uszczypliwy, po prostu się martwię jak na dobrego Tenno przystało.

 

Odpowiadając zaś na twoje pytanie odnośnie Chromy... Ogień/Lód/Elektryczność, osobiście Toksyna mi nie podchodzi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, THeMooN85 said:

Kolego Silver, zadam pytanie w twoim pytaniu... czy jak znajdziesz już sobie dziewczynę, to pokażesz ją nam do oceny i zadasz nam pytanie czy warto z nią być? czy może zaczniesz w końcu sam podejmować decyzję?

Pytam, gdyż widzę już mnóstwo pytań odnośnie gry i wyborów, wygląda to tak, jakbyś sam nie potrafił podejmować decyzji i nie miał własnego zdania.

Proszę o sensowną odpowiedź bo poważnie dręczy mnie twoje granie w tą grę. I nie, nie jestem uszczypliwy, po prostu się martwię jak na dobrego Tenno przystało.

 

Odpowiadając zaś na twoje pytanie odnośnie Chromy... Ogień/Lód/Elektryczność, osobiście Toksyna mi nie podchodzi.

czy to źle że pytam się o opinie, jesteśmy gatunkiem stadnym, temat z dziewczyną to inna sprawa nisz gra komputerowa, to że pisze na tym forum pytania znaczy że pragnę poznać opinie innych na temat który mnie nurtuje i sprawdzić czy myślę tak samo czy może mam inne zdanie to nie tak że robię tak jak ktoś mi mówi po prostu lubię wiedzieć co inni ludzie mają do powiedzenia na aktualny temat, skoro nie podoba ci się że udzielam się zbyt mocno na forum to mogę iść gdzie indziej lecz zważ że nie zmuszam nikogo aby mi odpisał a jedynie zadaje pytanie to czy dostane odpowiedz zależy od innych, poza tym warframe to gra nie tylko dla profesjionali ale także innych, ja nie widzę nic dziwnego w tym co robię to tak jakbym nie mógł się spytać rodziny czy dany struj do mnie pasuje, czy ten samochód będzie w początku lub czy lepiej jest zrobić coś tak czy inaczej, proste pytania codziennego życia, a wiec widzisz chce tylko poznać o pinie innych i nic więcej, być może ktoś ma wiedze która mnie zaciekawi i oświeci nie wiadomo, warto się spytać i postąpić po swojemu niż postąpić po swojemu i mieć za plecami wzrok wkurzonych ludzi których nie spytałeś o poradę, a wiec zapytam ciebie w czym jest problem skoro używam forum do tego do czego został przeznaczony co ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SILVER.PL said:

czy to źle że pytam się o opinie

Nie

1 minute ago, SILVER.PL said:

skoro nie podoba ci się że udzielam się zbyt mocno na forum to mogę iść gdzie indziej

A czy ja cię kolego stąd wyganiam? Broń Boże. Nurtuję mnie po prostu to iż nie odkrywasz gry po swojemu.

4 minutes ago, SILVER.PL said:

spytać rodziny czy dany struj do mnie pasuje, czy ten samochód będzie w początku lub czy lepiej jest zrobić coś tak czy inaczej, proste pytania codziennego życia

Rodziny w to nie mieszajmy 🙂 Życia również.

5 minutes ago, SILVER.PL said:

w czym jest problem

Nie ma żadnego problemu.

 

Rozumiem chęć poznania zdania innych ale cała zabawa w WF polega raczej na doświadczaniu jej na swój sposób. Poleganie na np czyichś pomysłach, buildach to trochę tak jak pójście na skróty.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, THeMooN85 said:

Nie

A czy ja cię kolego stąd wyganiam? Broń Boże. Nurtuję mnie po prostu to iż nie odkrywasz gry po swojemu.

Rodziny w to nie mieszajmy 🙂 Życia również.

Nie ma żadnego problemu.

 

Rozumiem chęć poznania zdania innych ale cała zabawa w WF polega raczej na doświadczaniu jej na swój sposób. Poleganie na np czyichś pomysłach, buildach to trochę tak jak pójście na skróty.

wybacz ale nie jestem typem który ma 10tyś godz wolnego aby samemu wszystko odkrywać poza tym nie pamiętam abym pytał się o zadania np tylko bardziej co jest najsilniejsze i co lepiej działa

Link to comment
Share on other sites

Tak więc odpowiadając na twoje pytanie. Lodowy Chroma jest najtwardszy.

Ognisty nieco mniej.

Elektryczny Chroma jest śmieszny w użyciu.

Toksyczny to raczej meh, chyba że ktoś lubi przeładowywać broń w ułamku sekundy.

 

Proszę, masz moją opinię a ja twoją odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, THeMooN85 said:

Tak więc odpowiadając na twoje pytanie. Lodowy Chroma jest najtwardszy.

Ognisty nieco mniej.

Elektryczny Chroma jest śmieszny w użyciu.

Toksyczny to raczej meh, chyba że ktoś lubi przeładowywać broń w ułamku sekundy.

 

Proszę, masz moją opinię a ja twoją odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

mam nie odparte wrażenie że trochę się podśmiechujesz z tego wszystkiego co napisałem, ale może to moja wrodzona nie ufność do ludzi bo mam wrażenie że robisz sobie jaja ze mnie

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, THeMooN85 said:

Nie śmiałbym, moja wypowiedź wynika z czystej troski i ciekawości. Mam nadzieję, że opinia na temat Chromy i jego żywiołów była pomocna. Jeśli nie, postaram się dogłębniej opisać każdy żywioł.

nie trzeba, mam wrażenie że już zbyt wiele czasu ci zająłem

Link to comment
Share on other sites

Skądże znów, jem pizze, popijam Colę i mam chwilę by napisać kilka zdań więcej.

Każdy opis dotyczy skilla Elemental Ward

Ogień - aura zadaje obrażenia od ognia, zwiększa twoje zdrowie oraz kolegów z drużyny o ile są w zasięgu jej działania, budując Chromę ognistego warto iść w kierunku życia i siły.

Elektryczność - aura zadaje obrażenia od elektryczności, zwiększa twoje tarcze oraz kolegów z drużyny o ile są w zasięgu jej działania, razi prądem atakujących wrogów, powodując ich chwilowe otępienie (stun), budując Chromę elektrycznego warto iść w kierunku tarczy i siły.

Toksyna - aura zadaje obrażenia od toksyny, zwiększa twoje umiejętności przeładowywania i dobywania broni oraz kolegów z drużyny o ile są w zasięgu jej działania, budując Chromę toksycznego warto iść w kierunku czasu trwania i siły.

Zimno - aura zadaje obrażenia od zimna, zwiększa twój pancerz oraz kolegów z drużyny o ile są w zasięgu jej działania, odbija otrzymywane obrażenia, budując Chromę zimnego warto iść w kierunku pancerza i siły.

Skill Vex Armor niezależnie od źródła elementalnego zwiększa pancerz oraz obrażenia zadawane przez Chgromę, warto więc budować go pod jak największą siłę.

 

Reasumując najtwardszym skurczybykiem do zabicia będzie Zimnokrwisty smok.

Link to comment
Share on other sites

Zależy na co chcesz stosować Chrome. Moon wypisał Ci właściwości różnych żywiołów, ja może dam przykłady zastosowań (bo pewnie o to ci chodzi):

-Ognisty - Eidolony, na których stosujesz selfdmg, żeby dostać buff to siły. Więcej życia = większe okienko, jakie możesz otrzymać obrażenia, żeby mieć buff z 3-ciej umiejętności. Bardziej DPS, niż tank.

- Elektryczny (mój ulubiony) - broń biała. Duże tarcze dają w połączeniu z trójką spory buff do pancerza, więc jesteś w stanie sporo przetrwać (plus tarcze można regenerować arkaną, albo modem Guardian). Biegasz z bronią białą, otrzymujesz obrażenia, potem jak wpadasz w grupę wroga, odbijasz np. 13x większe obrażenia, jakie otrzymałeś pod postacią pioruna (który może w statusie porazić kilku wrogów), a z Vex Armor nawet jeszcze większe.

- Toksyczny - broń z długim reloadem, albo rivenem powodującym długie przeładowanie, albo mały magazynek. Przykład strun wraith. Obszarowe obrażenia toksyczne, to meh.

- Zimno - uniwersalny tank. Jednak z tysiącami pancerza ciężej o buff do obrażeń niż ognisty. Bardziej tank, niż DPS.

Nie ma najlepszego Chromy, jest najbardziej pasujący do stylu grania gracza i sytuacji.

BTW. Mediray możesz dostać w evencie za trochę perełek, a ogólnie kosztuje śmieszną cenę (jeden schemat sprzedasz i masz kilka modów). Tak samo mody do towarzyszy leczące cię, jeśli takowych wolisz.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...