Jump to content

Szukam od 1 do 3 osób do grania 4Fun


XDNAMEXDPL

Recommended Posts

Hejcia! 

Szukam paru osóbek tak od 1 do 3 do stworzenia ekipy i pogrania sobie w tą gierkę i do zostania ze sobą na dłużej!  :"D

12-18+ lat myślę...  sam mam 14!

Discord: ID przez wiadomość prywatną.

Gra 4Fun i wgl do beki itd. 

Zapraszam na discorda!!  😄

 

Link to comment
Share on other sites

Masz rację - wystarczy 17 (patrz klasyfikację na każdym początku trailera). 

A tak na poważnie - raczej nie chodzi o to, że to przeszkadza graczom aż tak (bywają i 40-letni gracze, bardziej niedojrzali niż niejeden 14-latek), a o pisaniu na forum, że złamałeś regulamin (co może skończyć się rychłym banem od DE)...

Link to comment
Share on other sites

Chodziło tylko o to, że sam wiek nie musi zawsze mieć znaczenia dla społeczności gry, tylko osobowość gracza,, dojrzałość emocjonalna, podejście do gry itd. Więc społeczność mogłaby mieć gdzieś, czy pojedyncza jednostka złamała regulamin wiekiem, jeżeli jest wartościową częścią społeczności. Różnica głównie jest dla nadzorców gry (DE), bo to im mogą grozić konsekwencje za pobłażanie (bo o ile PEGI itp. w Polsce to sugestia, to w niektórych krajach restrykcja).

Link to comment
Share on other sites

@XDNAMEXDPL Witaj w Warframe i powodzenia w grze! Możesz zajrzeć na serwer fanowski Warframe PL: https://discord.gg/hHWGBsd lub pytać na Rekrutacji na czacie w grze o wspólną grę.

@JohhnyBravos @Dr_Someone @THeMooN85  Nie ma potrzeby odstraszać nowego gracza bez sprawdzenia naszej Umowy Użytkowania. Rozumiem, że mieliście dobre intencje informując go o problemie, ale nie sprawdziliście tekstu źródłowego. Poniżej odświeżamy pamięć:

Filmiki i materiały mają inne ograniczenia. Gra i strona od 13+ lub zgoda rodziców, jeśli mniej niż 13 lat.

https://www.warframe.com/pl/terms

Quote

Nasza treść jest zgodna z Ustawą o ochronie prywatności dzieci w systemie online (Children Online Privacy Protection Act, COPPA) i nigdy nie będzie skierowana do dzieci poniżej 13 roku życia. Jeśli Użytkownik ma poniżej 13 lat, Strona i Gra nie są przeznaczone dla niego i dlatego nie może uzyskać dostępu do Strony lub Gry, chyba że rodzic lub opiekun wyraził zgodę i akceptuje niniejszą Umowę wraz ze wszystkimi obowiązującymi umowami użytkownika końcowego lub podobnymi umowami licencyjnymi w imieniu Użytkownika przed rozpoczęciem korzystania ze Strony lub Gry.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...