Jump to content
  • 0

Syndykaty pomoc


(PSN)ramonesco

Question

Witam, pytanie dotyczące syndykatów. Cisnąłem tylko Sude, teraz wybrałem Hexis, a chce mieć jak największy wybór, to rozpiszę jak u Mnie to wygląda i może ktoś doradzi :

Suda 99,000 4 ranga
Hexis 6k 1 ranga 
Stalowy 0 
Perrin -3k
Woal -44k
Loka -44k

Co robić by mieć chociaż 3 dostepne? Na PC miałem kiedyś 4 nawet z półtora roku temu ale za Chiny nie umiem teraz tego ogarnąć... Pomógłby ktoś i wytłumaczył w co iść dalej?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate?file=SyndicateRelationship.jpg

https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate?file=Warframe_Syndicate_Rep_3.jpg

Wrzucam ci linki do obrazków bo ludzkość ostatnio lubi wracać do hieroglifów.

https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate

A także link wyjaśniający co i jak, jeśli tego nie rozumiesz to skończyłem ci pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Za próbę pomocy - thx. Szkoda że nie można tak po ludzku napisać tylko w co iść i tyle. Myślałem chociaż tu na Polskim community ktoś pomoże, a jednak wszędzie odsyłają do Anglojęzycznych poradników. No to niezła polska społeczność. 

Bez spiny oczywiście ( nie każdy jest Angolem, niektórzy w szkole mieli Rosyjski tylko i to 25 lat temu, to troszke słabo z anglikiem, stąd pytania na Polskim forum ). 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

W pewnym uproszczeniu wygląda to tak:

Można mieć cztery syndykaty w dwóch układach:
1- Suda+Hexis+Meridian+Woal. Najpierw zdobywasz rangę Suda i Hexis grając z założonym dowolnym sigilem z tych dwóch syndykatów. Po osiągnięciu maxa zakładasz sigil Meridianu i grasz tylko z nim, levelując dodatkowo Woal. Jednak tutaj - jeżeli chcesz utrzymać pierwsze dwa na maks randze - jesteś ograniczony do wykonywania misji syndykatowych wyłącznie dla Meridianu.
2- Loka+Perrin+Woal+Meridian. Tak samo - najpierw Loka i Perrin z dowolnym sigilem, później Woal i Meridian z sigilem Woalu i misjami syndykatowymi wyłącznie dla Woalu.

Moim zdaniem utrzymywanie czterech syndykatów jest mniej efektywne, niż trzech i ma sens wyłącznie w razie potrzeby posiadania większego wyboru misji syndykatowych, np. w celu odblokowywania rivenów (sam właśnie dlatego tak robię), jednak już zakupy od wszystkich czterech syndykatów są niemożliwe (czytaj pozbawione sensu). Lepiej wymieniać się darami z kimś innym.
Jeżeli nie zawracasz sobie głowy rivenami, to pozostań przy trzech syndykatach Suda+Hexis+Meridian lub Loka+Perrin+Woal. Wówczas możesz grać z dowolnym sigilem i wykonywać misje oraz dokonywać zakupów we wszystkich trzech.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, (PS4)ramonesco said:

polska społeczność

Jaśnie Pan wybaczy ale ja nie jestem częścią tej wspaniałej polskiej społeczności, która nie istnieje.

"Kolega" wyżej opisał co i jak ale jeśli miałbym to skrócić do absolutnego minimum...

Perrin lubi Lokę (i vice versa), nie ma też nic do Woalu... a Woal lubi Meridian (i vice versa) ale Meridian nie przepada za Loką i Perrin, więc Woal ma zonka.

Mówiąc łopatologicznie... jak chcesz mieć cztery syndykaty na plus... Zrób Perrin i Lokę na maksa, potem załóż znak Woalu i wbij go na maksa... a Meridian będzie się wbijał pasywnie. Jak założysz ponownie znaki Perrin czy Loki to Meridian się obrazi. A jak założysz Meridian to Periin i Loka się "poobrażają"... Innymi słowy... utrzymywanie czterech syndykatów to mało efektywne rozwiązanie, bo zawsze jeden z nich się obrazi na resztę. Utrzymywanie dobrych stosunków z czterema syndykatami oznacza efektywne wykupywanie od jednego, mozolne zdobywanie "szacunku" u drugiego a trzeciego i czwartego lepiej nie dotykać. Trochę bezsens, jeśli jeszcze nie masz wykupionego wszystkiego u tych dwóch ostatnich.

O wiele efektywniej w tym wypadku będzie nosić na przemian Lokę, Perrin i Woal, olewając obrażającego się Meridian.

 

Jak już się nachapiesz u tych trzech... zmień stronę 😛

Hexis lubi Sudę (i vice versa), nie ma też nic do Meridian... a Meridian lubi Woal (i vice versa) ale Woal nie przepada za Hexis i Sudą, więc Meridian ma zonka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...